زرب آسون‌ترین راه برای دریافت و مدیریت پول

زرب

زرب یک راه فوق العاده ساده و سریع برای دریافت مبلغ‌های کوچک پول است، می‌توانید خیلی ساده توسط کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب، پول دریافت کنید و دیگران می‌توانند با کارت‌های عضو شتاب، توسط درگاه امن بانک، مبلغ را پرداخت کنند و به محض اتمام پروسه پرداخت، پول را در حسابتان دریافت کنید. بدین‌ترتیب که؛ شما در آدرس zarb.ir حساب کاربری می‌سازید، حسابتان تایید می‌شود و خیلی سریع صفحه شخصی پرداخت، که پوز شخصی شما به حساب می‌آید را دریافت می‌کنید، سپس می‌توانید لینک پرداخت را برای بقیه، توسط تلگرام و ایمیل و یا حتی اس ام اس بفرستید.

دریافت سریع پول از دوستان و آشنایان، دریافت وجه بدون محدودیت زمانی، امکانی مناسب برای اشخاص و فروشگاه‌های آنلاین، از مزیت‌های این سایت به شمار می‌اید و همچنین نمودار نقل و انتقال پول‌هایتان را در اختیارتان قرار می‌گیرد.

با خیال راحت از زرب استفاده کنید زیرا در این سیستم، از بالاترین و بهترین استانداردهای روز، برای حفاظت از اطلاعات استفاده می کند و همین‌طور همه پرداخت‌ها توسط درگاه بانک انجام می‌شود.

و در آخر باید بدانید که؛ در حال حاضر انتقال مبالغ کمتر از پانصد هزار تومان با این سرعت توسط زرب ممکن شده‌است که خٌرد پرداخت نامیده می‌شود.

تاریخ انتشار:

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.