سرویس کارشناسی خودروی «کارنامه» وارد تبریز شد

تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
کارنامه

سرویس کارشناسی خودروی در محل «کارنامه» کار خود را در شهر اولین‌ها، در شهر بزرگ و تاریخی تبریز آغاز کرد.

از روز شنبه ۱۵ شهریور خدمات کارشناسی خودروی کارنامه در دسترس شهروندان تبریزی قرار گرفت. کافی است برای استفاده از این سرویس، درخواست خود را در سایت کارنامه ثبت کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۴۳ تماس بگیرید. در کمتر از سی دقیقه کارشناس کارنامه در محل شما حاضر خواهد بود.

کارشناسی خودرو کارنامه در تبریز،‌ پس از شهرهای تهران، کرج و اصفهان به عنوان چهارمین شهر کار خود را در حالی آغاز می‌کند که بازار خرید و فروش خودروهای دست‌دوم در تبریز، به عنوان یکی از قطب‌های خرید و فروش خودرو در غرب کشور، به یک سرویس کارشناسی معتبر و حرفه‌ای‌ نیاز مبرمی داشت.


کارنامه به عنوان کامل‌ترین سرویس کارشناسی خودروی کشور با بررسی بیش از ۴۰۰ نقطه از خودرو می‌تواند به شما در خرید درست، دقیق و به قیمت یک خودرو دست‌دوم یا نو کمک کند.

کارنامه چیست و چه کمکی به شما می‌تواند بکند؟

کارنامه یک سرویس کارشناسی خودرو در محل است که کارشناسان آن ۴۳۵ آیتم از خودروی مورد نظر خریدار را بررسی می‌کنند و به او گزارش کاملی از وضعیت سلامت و قیمت آن ارائه می‌دهند. بد نیست بدانید کامل‌ترین کارشناسی‌های موجود در بازار نیز به بررسی بیش از ۲۵۰ آیتم نمی‌رسند.

گزارشی که کارشناسان کارنامه ارائه می‌دهند شامل بررسی ۷ بخش مجزای خودرو شامل بدنه، لاستیک‌ها، فضای داخلی و تجهیزات، موتور و انتقال قدرت، تعلیق، فرمان، ترمز، آپشن‌ها و اسناد و مدارک است.

گزارش کارنامه دقیق، جامع و مصور است. به همین منظور تصاویر دقیقی از خودرو تهیه می‌شود تا مشتری بتواند تمام زوایای خودرو به ویژه مشکلات بدنه آن مثل خراشیدگی‌ها و رنگ‌شدگی‌ها را ببیند. با دیدن این گزارش دیگر حتی نیازی به بازدید حضوری از خودرو هم نیست، چون همه اطلاعات در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت.

از همه مهمتر اینکه کارنامه، گزارش خود را ضمانت می‌کند و در صورت بروز هرگونه خطایی،‌ خسارت مشتری را جبران خواهد کرد.

کارشناسان کارنامه از بین افراد خبره و با تجربه‌ انتخاب شده‌اند، دوره‌های آموزشی را در آکادمی کارنامه و تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه صنعتی شریف طی کرده‌اند و موفق به کسب گواهینامه‌های معتبر شده‌اند.

چرا کارشناسی؟ چرا کارنامه؟

نداشتن آگاهی و دانش کافی در معامله خودرو، گاهی می‌تواند شیرینی یک خرید را به تجربه‌ای تلخ بدل کند. بسیاری از کلاهبرداران از همین ناآگاهی برای به دام انداختن طعمه‌های خود استفاده می‌کنند. تعریف و تمجید از خودرو، هندوانه زیر بغل مشتری گذاشتن و دوره کردن توسط افرادی که با آنها از قبل هماهنگ شده، معمولا از شگردهای کلاهبرداران در بازار خرید و فروش خودروست.

شاید به همین دلیل است که دیگر کسی، خودرویی را بدون کارشناسی نمی‌خرد. اما کدام کارشناسی می‌تواند به نیاز مشتری پاسخ دقیق‌تر و معتبرتری دهد؟ کارشناسان سنتی بازار خودرو معمولا برای کار کارشناسی آموزش ندیده‌اند. آنها افرادی هستند که بیشتر تعمیرکار خودرو محسوب می‌شوند در حالی که این دو کار یعنی، تعمیر و کارشناسی خودرو از زمین تا آسمان با یکدیگر تفاوت دارند.

تعمیرکاران سنتی تنها به بررسی موارد مثل بدنه ماشین می‌پردازند در حالی که برای کارشناسی یک خودرو صدها آیتم باید بررسی شود. از سوی دیگر و از همه مهمتر، یک کارشناس خودرو باید بی‌طرف باشد تا اعتماد خریدار و فروشنده را با هم بتواند جلب کند. بی‌طرفی به معنای نداشتن سود و سهمی از انجام شدن یا نشدن معامله است. برای همین یک سرویس کارشناسی خودرو کامل و جامع، با کارشناسانی متخصص و آموزش‌دیده که هیچ نفعی از معامله نمی‌برند، می‌تواند بهترین انتخاب یک خریدار حرفه‌ای باشد.

چطور از سرویس کارشناسی کارنامه استفاده کنید؟

اگر شما هم تصمیم به خرید ماشین گرفته‌اید، می‌توانید از طریق وب‌سایت کارنامه به آدرس karnameh.com  یا تماس با تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۴۳ درخواست کارشناسی خود را ثبت کنید تا کارشناسان کارنامه در کمتر از نیم ساعت در محل شما برای بازدید خودرو حاضر شوند.

بعد از تعیین وقت از جانب شما، کارشناسان کارنامه در مدت زمانی کمتر از ۹۰ دقیقه از خودرو بازدید کرده و ۴۳۵ آیتم‌ خودرو را با تجهیزات پیشرفته‌ای که در اختیار دارند، به دقت بررسی و موشکافی می‌کنند تا شما بتوانید با خیال راحت خودروی دلخواهتان را خریداری کنید.

سرویس کارشناسی کارنامه در حال حاضر تنها در شهر تبریز خدمات کارشناسی ارائه می‌دهد و در سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی در دسترس نیست.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *