میزبانی پخش زنده آپارات از هیأت‌‏های مذهبی

تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹

پخش زنده‌ی آپارات برای چهارمین سال متوالی میزبان هیأت‏‌های مذهبی شد.

به گزارش روابط عمومی آپارات، همزمان با شروع دهه‌ی اول محرم، آپارات برای چهارمین سال متوالی میزبانی هیأت‏‌ها، سخنرانی‏‌ها و مداحان اهل‌‌بیت علیهم‌‌السلام را بر عهده خواهد شد.

محرم ۱۳۹۸‏ سرویس پخش زنده‌ی‌ آپارات، به طور مستقیم مراسم مداحی محمود کریمی، عبدالرضا هلالی، مجید بنی‌‌فاطمه، میثم مطیعی، جواد مقدم، مهدی رسولی، مهدی سلحشور، سعید حدادیان، محمدحسین پویانفر، حسین سیب‌سرخی، حنیف طاهری، حسین طاهری، مهدی توکلی و محمدرضا طاهری را پوشش داده است.


امسال هم، همزمان با موج دوم کرونا ویروس، علاوه بر پخش مراسم عزای امام حسین (ع) در هیئات مذهبی، سخنرانی‏ وعاظ معروف را نیز به صورت مستقیم پخش خواهد کرد. همچنین در ادامه‌‌ی پخش مراسم‏‌ها و سخنرانی‏‌ها، تعزیه‌‌خوانی نیز از بستر آپارات به نمایش در خواهد آمد.

این استقبال مداحان و سخنرانان درحالی رقم خورده که آپارات از ۴ سال پیش اقدام به پوشش زنده مراسم‌‌های مختلف مذهبی کرده است و تمایل مردم به شرکت در این مراسم‌‌ها بر بستر آنلاین تحت تاثیر شیوع بیماری کرونا و رعایت فاصله‌‌گذاری اجتماعی بیش از گذشته شده است.

گفتنی است با توجه به زمینه‌‌سازی فنی آپارات برای برگزاری هرچه بهتر مراسم‌‌های زنده، پیش‌بینی می‌‌شود در شب‌‌های محرم، آپارات میزبان هیأت‏‌های مختلف از سراسر ایران باشد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *