گزارش عملکرد یک‌ساله کانگورو

تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۶

کانگورو گزارش عملکرد یکساله خود را منتشر کرد. این پلتفرم صفحات وب را کرال (Crawl) می‌کند و با استفاده از پردازش زبان طبیعی (NLP) روابط معنایی بین متن‌های موجود در وب را استخراج می‌کند. سپس با استفاده از روش تبلیغات همگن (Native Advertising) مطالبی را که مرتبط هستند به کاربر پیشنهاد می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با کانگورو به این لینک مراجعه نمایید.

عملکرد کانگورو در یک‌سال گذشته

کانگورو در یک سال گذشته یکی از سریع‌ترین نرخ‌های رشد بین استارتاپ‌های ایرانی را داشته است. از تعداد نمایش‌دهنده‌ها و آگهی‌دهنده‌ها و امکانات اضافه شده، تا تعداد نمایش ویجت، معیار متوسط بازدید صفحات (Page Per View) برای کمپین‌های اجرا شده و تعداد کاربران و غیره آمار شگفت‌انگیز بوده است.
ترافیک وبسایت کانگورو همانطور که از نمودار الکسا مشخص است، از همان ماه‌های اولیه تا به امروز روند رو به رشدی داشته و این روند در حال افزایش است.

کانگورو


تعداد نمایش پیشنهاداتی که در ویجت‌ کانگورو در یک‌سال گذشته به کاربران ارایه شده است از چند هزار پیشنهاد در روز به بیش از ۸ میلیون پیشنهاد روزانه رسیده است.

کانگورو

در ابتدا کانگورو امکان قرار دادن ویجت‌های ۳تایی و ۴تایی را برای بسیاری از وبسایت‌ها فراهم کرد که اکثرا این پیشنهادات از درون صفحات داخلی هر وبسایت بودند اما هم اکنون کاربران امکانات بسیاری در اختیار دارند که برخی از آنها عبارتند از:
– انتخاب ویجت‌ ثابت در پایین، سمت راست یا سمت چپ صفحه / ویجت واید برای بالای پست‌ها و اخبار سایت برای نمایش‌دهندگان
– امکان انتخاب فونت، امکان انتخاب ویجت‌های ۶، ۸ و ۹ تایی، امکان انتخاب سایز فونت و…
– امکان انتخاب درصد نمایش پیشنهادات درون شبکه یا پیشنهادات تبلیغاتی توسط نمایش‌دهندگان
– امکان توربوشارژ برای کمپین‌های محتوایی کانگورو برای دریافت کلیک‌های بیشتر توسط آگهی‌دهنده
– انتخاب کلید واژه‌های مرتبط با کسب‌وکار آگهی‌دهندگان و فعال کردن کمپین با هدفمندی محتوایی بر اساس کلمات کلیدی
– نمایش کامل اطلاعات و عملکرد کمپین‌ها در بازه‌های زمانی مختلف و همچنین آمار Real Time برای آگهی‌دهندگان
– هدفمندی موبایل و دسکتاپ برای آگهی‌دهندگان
– امکان مسدود کردن کمپین‌های خاص توسط نمایش‌دهندگان
– امکان مشاهده و بررسی سورس‌های مختلفی که کلیک‌های کمپین روی آن وبسایت‌ها

کانگورو

تعداد نمایش‌دهندگان کانگورو در ماه‌های اولیه شروع کار کانگورو، حدود ۵۰ نمایش‌دهنده بود و در حال حاضر با افزایش حدود ۳۰ برابر، به ۱۵۰۰ تا ۱۶۰۰ نمایش‌دهنده رسیده است.

کانگورو

برخی از نمایش‌دهندگان کانگورو عبارتند از وبسایت خبری اقتصادنیوز، وبسایت افکارنیوز، وبسایت رکنا، وبسایت فرادید، وبسایت پرداد، وبسایت آسمونی، وبسایت برسام و وبسایت وبنا.

کانگورو

همچنین در بین شرکت‌ها و سازمان‌ها و برندهای مختلف نیز کانگورو، توانسته با عملکرد مطلوب اعتماد آن‌ها را جلب کند و مشتری کمپین‌های محتوایی ما باشند. آگه دهندگانی نظیر شیپور، الی گشت، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، فرانش، اورال‌بی، تخفیفان، ۵۰۴۰، ایوند، پارس کدرز و… که کانگورو افتخار همکاری با آن‌ها را داشته است.

کانگورو

لازم به ذکر است که به مناسبت نزدیک بودن به تولد یک‌سالگی کانگورو، پیشنهادات ویژه‌ای برای کاربران در نظر گرفته شده است که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

کانگورو

 

یک دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *