اقامت۲۴، رزرو آنلاین هتل در ایران

تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶

اقامت۲۴ مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کشور به عنوان اولین و تنهاترین مرکز رسمی رزرواسیون هتل در ایران است که موافقت اصولی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در این زمینه اخذ کرده و فعالیت خود را در زمینه رزرواسیون و اسکان مکانیزه گردشگران از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده است.

این مرکز با هدف تحقق شعار رزرو مکان اقامتی قبل از سفر که از دغدغه‌های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بوده است، طراحی و راه‌اندازی شد و با تحقیق و بررسی کارشناسان این شرکت، آخرین فناوری نرم‌افزاری تحت وب را در زمینه رزرواسیون اماکن اقامتی، بومی‌سازی کرد و با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی گردشگران با توجه به نظرسنجی و آمارگیری دقیق و علمی انجام شده، موفق به راه‌اندازی ساده‌ترین و کارآمدترین مرکز رزرواسیون اماکن اقامتی در سطح ملی شد.

این مجموعه تاکنون توانسته است بیش از ۱۲۰۰ هتل را به سیستم رزرواسیون الکترونیکی خود اضافه نماید تا بصورت آنی ، مسافرین و گردشگران بتوانند بعد از مشاهده امکانات هتل‌های مختلف شهر مقصد سفر، هتل مورد نظر خود را با توجه به قیمت، خدمات و تخفیفات لازم، رزرو نمایند.


برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت اقامت۲۴ مراجعه نمایید. همچنین در وبلاگ، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام این مجموعه اطلاعاتی از قبیل مکان‌های دیدنی ایران قرار دارد که تصمیم‌گیری برای انتخاب مقصد گردشگران را آسان نموده است.

اقامت۲۴ در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران موفق به اخذ اکثریت آراء داوران و همچنین آراء مردمی گردید و به عنوان برترین وب‌سایت در گروه هتلداری و رزرواسیون معرفی شد.

برگزیدگان وب و موبایل نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران را مشاهده نمایید.

 

۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *