پرسش و پاسخ وب‌انسر

تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
وب‌انسر

وب‌انسر اولین وب سایت پرسش و پاسخ هوشمند عمومی است که فعالیت خود را از سایت ۱۳۹۰ آغاز نموده و هم اکنون شامل بیش از ۷۰ هزار پست می‌باشد. این سایت همواره در روز پاسخ هزاران کاربر ایرانی را که از طریق موتورهای جستجوگر به سایت وارد می‌شوند را می دهد.

در وب انسر می‌توانید سوال ایجاد کنید و بهترین پاسخ را از بین پاسخ‌های داده شده، انتخاب کنید یا به سوالات اعضای این سایت پاسخ دهید. توجه داشته باشد که اگر پاسخ شما توسط کاربران انتخاب شوند شما دارای امتیاز می‌شوید و در کل هر فعالیتی در سایت از ویرایش تا نظردهی منجر به یک امتیاز و رتبه‌بندی برای کاربر در وب‌سایت می‌شود که خدمات ویژه‌ای را به همراه دارد.

وب‌انسر تاثیر به‌سزایی در بالا بردن سطح علمی مخاطبانش دارد زیرا افراد با مراجعه برای دریافت یک پاسخ برای سوال مورد نظر، با حجم قابل توحهی از اطلاعات در رابطه با سوال خود و موضوعات وابسته مواجه می‌شوند بدین ترتیب هرچه مشارکت در این وب‌سایت بالا رود، حجم اطلاعات دسته‌بندی شده بالا می‌رود و به یک دانش همگانی تمام و کمال و کاربرد‌پذیر تبدیل می‌شود.  اما این روزها وب‌انسر به دلیل گسترش شبکه‌های اجتماعی و تمایل کاربران به سایت‌های خبری و سرگرمی به جای وب‌سایت‌های علمی کاربردی ترافیک خود را تا حدودی از دست داده‌است. بدین‌ترتیب برای بهبود بهتر این وب‌سایت کافیست به آدرس webanswer.ir مراجعه کنید و نظرات خود را در  قالب پرسش و پاسخ ثبت کنید.


 

۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *