شروع دوره سوم شتابدهی آواتک

تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴
پس از گذشت 3 هفته از دومین Demo Day آواتک، روز شنبه 14 آذر دوره سوم شتابدهی آغاز شد. تیم های حاضر در این دوره پس از گذراندن 3 مرحله مصاحبه برای گذراندن 2 الی 6 ماه آینده در محل آواتک پذیرفته شدند.

پس از گذشت ۳ هفته از دومین Demo Day آواتک، روز شنبه ۱۴ آذر دوره سوم شتابدهی آغاز شد. تیم های حاضر در این دوره پس از گذراندن ۳ مرحله مصاحبه برای گذراندن ۲ الی ۶ ماه آینده در محل آواتک پذیرفته شدند.

فعالیت این تیم ها بر روی زمینه های گوناگونی مانند تجارت الکترونیک، آموزش، اینترنت اشیاء (M-commerce، SaaS، (IoT، اپلیکیشن موبایل، market place، آموزش، مد، سلامت و … است. کارگاه های متعدد، جلسات بحث و گفتگو و جلسات با مربیان از جمله مواردی هستند که برای دوره دو ماهه پیش شتابدهی برنامه ریزی شده اند. پس از اتمام یک رقابت ۸ هفته ای، رویداد Selection Day در آواتک برگزار خواهد شد که طی آن ۱۰ تیم برتر از جمع تیم ها برای دوره ۴ ماهه شتابدهی انتخاب خواهند شد.

در دوره پیش شتابدهی فعالیت تیم ها بیشتر متمرکز بر نحوه کار با بوم ناب، آشنایی با اندازه بازار، شناخت مشتریان، درک صحیح از مسئله و آنالیز رقبا خواهد بود. آن ها می بایست کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) خود را بر اساس مفاهیم فوق تعریف کرده و آن را ایجاد کنند. در همین راستا تیم ها در کارگاه ها و جلسات مربوط به طراحی تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) شرکت خواهند نمود. همچنین تیم ها چگونگی کار با مربیان، چگونگی ساخت و مدیریت یک تیم و همچنین نحوه ارائه به سرمایه گذار را خواهند آموخت. در طول این مدت تیم ها به طور جداگانه و بر اساس نیاز خود از جلسات متعدد برخوردار خواهند شد.


این چرخه در حالی آغاز می شود که تیم های دوره دوم از آواتک خارج شده و در دفاتر جدید خود فعالیت هایشان را ادامه می دهند. برای تمامی این تیم ها آرزوی موفقیت داریم.

.

منبع: avatech

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *