فراخوان ششمین جشنواره وب ایران

تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۲

 

ثبت نام در ششمین جشنواره وب ایران آغاز شد٬ تا بار دیگر سایت های فارسی بتوانند با یکدیگر به رقابت پرداخته و از برترین آن ها تقدیر گردد.

جشنواره وب ایران٬امسال در چهار شاخه اصلی کسب کار اینترنتی، صنایع مرتبط، کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها٬ شاخه اطلاع رسانی و محتوا  برگزار شده و  در زیر گروههای متنوع امکان ثبت نام میدهد.


از ویژگی های ششمین جشنواره وب ایران می تواند به اضافه شدن شاخه استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا اشاره کرد.  سایت هایی که کمتر از ۲ سال از زمان شروع فعالیت آنها نگذشته باشد٬ می توانند در شاخه استارتاپ ها شرکت نمایندو همچنین از ویژگی های این گروه می توان به بررسی استارتاپ ها در کنار هم اشاره نمود.

در حال حاضر ثبت نام وب سایت ها آغاز گردیده و متقاضیان می توانند از طریق بخش ثبت نام در وب سایت جشنواره به آدرس  http://register.iranwebfestival.com ثبت نام نمایند.

امسال جشنواره وب ایران و جشنواره نرم‌افزار های موبایل در یک اقدام نو آورانه اعلام کردند برای برگزاری بهتر این رویداد شاخه نرم افزارهای موبایل که پیش از این قرار بود به عنوان بخشی از جشنواره وب ایران معرفی شود٬ به جشنواره نرم افزارهای موبایل ارجاع داده خواهد شد. جشنواره وب ایران به تمام سایت های شرکت کننده پیشنهاد می کند تا اپلیکیشن های موبایل خودرادر جشنواره موبایل ثبت نام کنند.

در حال حاضر توسعه دهندگان برنامه های موبایل در پلتفرم های اندروید٬ آی‌او‌اس و ویندوز می توانند برای ثبت برنامه خود به سایت جشنواره موبایل در آدرس http://iranappfest.com مراجعه نمایند.

مهلت ثبت‌نام در جشنواره تا تاریخ ۳۰ آذرماه ۹۲ است که این تاریخ قابل تمدید نیست. داوری جشنواره وب ایران نیز از تاریخ ۱ آذرماه ۹۲ شروع و در ۳۰ آذرماه ۹۲به پایان می‌رسد. همچنین تاریخ اعلام کاندیداها اول ۱بهمن ماه۹۲ هم زمان با شروع رای گیری مردمی و اختتامیه ۳۰ بهمن ماه۹۲ اعلام شده است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *