زیگ؛ سرویس آنلاین تنظیم جلسات فارسی و انگلیسی به بازار آمد

تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۴۰۰

زیگ یک سرویس بین‌المللی برای سرویس هماهنگی و تنظیم سریع و بی‌دردسر جلسه، قرار و دیدار است که پس از پایان دوره‌ی تستی، از یک تیر ۱۴۰۰ به‌شکل عمومی در اختیار کاربران ایرانی و خارجی قرار گرفته است.

این سرویس به دو زبان فارسی و انگلیسی عرضه می‌شود و امکان اضافه شدن به هر دو تقویم شمسی و میلادی را دارد. زیگ به کاربران کمک می‌کند به‌راحتی با دوستان، همکاران یا مشتریان یک زمان مشترک برای دیدار یا جلسه پیدا کنند.

پی‌آمد همه‌گیری کرونا تغییرات گسترده‌ای در سبک زندگی مردم گذاشت و یکی از مهم‌ترین آن‌ها، دیدارهای آنلاین و دورکاری است؛ رویه‌ای که پیش‌بینی می‌شود بعد از کرونا هم جزو عادت‌های مردم باقی بماند.


محمد مقدس، بنیان‌گذار این استارت‌آپ، درباره‌ی این محصول می‌گوید: «زیگ به‌سادگی به تقویم‌های کاربران متصل می‌شود و با امکان سفارشی‌سازیِ تنظیمات مختلف مانند منطقه‌ی زمانی، بازه‌های آزاد، تنظیم فاصله بین جلسات و… به آنان کمک می‌کند تا از اتلاف وقت کاربر و مخاطب او جلوگیری شود. هم‌چنین از ایجاد جلسات دقیقه‌آخری و ناهماهنگی جلسات پیش‌گیری می‌کند.»

از مهم‌ترین امکانات این محصول می‌توان به «یکی کردن تقویم و پیدا کردن زمان مشترک بین آن‌ها»، «ساخت صفحه‌ی رزرو زمان شخصی برای شما (Customize)»، «تعریف قوانین ساعت‌ها/ طول مدت/ فاصله بین آن‌ها» و «تعریف قوانین خاص مانند محدودیت رزرو سریع زمان» اشاره کرد.

به گفته‌ی محمد مقدس  «دستیابی به بالاترین سطح هماهنگی و انجام بی‌دردسر آن، صرفه‌جویی منابع، بهبود راندمان» مهم‌ترین مزایای زیگ است.

برای استفاده از زیگ تنها کافی است در نشانی https://app.zeeg.me/signup ثبت‌نام کنید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *