فراخوان پروژه های فناورانه مشترک با چین منتشر شد

تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
پروژه های فناورانه مشترک با چین

فراخوان حمایت پروژه های فناورانه مشترک با چین توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران و بنیاد ملی علوم طبیعی چین فراخوانی منتشر شد.

براساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین فراخوان مشترک میان صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و بنیاد ملی علوم طبیعی چین منتشر شد.

این فراخوان در ۳ حوزه علمی علوم زیستی، علوم مواد و ریاضیات از پروژه های فناورانه مشترک با چین محققان دو کشور حمایت می‌کند. پژوهشگران ایرانی تا ۱۸ تیرماه سال جاری برای ارسال پروپزال‌های مشترک خود به سامانه صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری زمان دارند. آذرماه ۱۴۰۰ نیز نتایج فراخوان اعلام می‌شود تا از دی ماه محققان اجرای طرح خود را آغاز کنند.


 

اخبار اکوسیستم استارتاپی را از کانال تلگرام وبنا دنبال کنید

 

همچنین در این فراخوان حداکثر از ۱۵ طرح پژوهشی مشترک حمایت می‌شود. حمایتی که هدف از آن توسعه تعاملات علمی و فناورانه میان محققان دو کشور و گسترش فعالیت های علمی است.

حداقل مدت زمان اجرای هر طرح پژوهشی در قالب این فراخوان یک سال و حداکثر مدت زمان اجرای هر طرح سه سال است و پژوهشگران باید تنها در یکی از سه زمینه علمی پروپزال خود را ارسال کنند.

سایر اخبار:

کاهش سهم مایکت از درآمد توسعه‌دهندگان از امروز اجرایی شد

تغییرات اینوتکس استیج ۲۰۲۱ اقشار مختلف را به نمایشگاه اینوتکس می‌آورد

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *