فراخوان بنیاد برای بازی‌سازان بازی‌های جدی و سرگرم‌کننده کودکان؛

بازی های ایرانی در شاد به دانش‌آموزان معرفی می‌شوند

تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹
معرفی بازی های ایرانی در شاد
بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای از ایجاد امکان معرفی بازی های ایرانی در شاد خبر داد.

براساس تفاهم‌نامه مشترک میان وزارت آموزش‌ و پرورش و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و با توجه به اهمیت معرفی، تبلیغ و ترویج بازی‌های ایرانی برای کودکان و نوجوانان برای بازی‌سازان این امکان فراهم شده تا محصولات خود را در بستر شاد به دانش‌آموزان معرفی کنند.بر این اساس بازی‌ها در دو دسته‌ کلی بازی‌های جدی (آموزشی و غیرآموزشی) و بازی‌های سرگرم‌کننده می‌توانند از امکان تبلیغ و معرفی در شبکه دانش‌آموزی شاد استفاده کنند.

در این راستا بازی‌های جدی ارسال شده به بنیاد به منظور معرفی در شبکه دانش‌آموزی شاد که سابقه حضور در دوره‌های مختلف «جایزه بازی‌های جدی» را داشته باشند و صاحب مقامی در این رویداد شده ‌باشند از امتیاز ویژه برای ارزیابی بازی‌شان جهت معرفی در این سامانه برخوردار خواهند بود.

اخبار اکوسیستم استارتاپی را از کانال تلگرام وبنا دنبال کنید


 

در دسته‌‌ بازی‌های سرگرم‌کننده نیز محصولاتی که ویژگی‌ها و اثرگذاری‌های مثبت فرهنگی و تربیتی را دارا باشند در اولویت انتخاب و معرفی به این سامانه قرار می‌گیرند. همچنین بازی‌سازان عضو ساختار حمایتی «همگرا» نیز از امتیاز ویژه برای ارزیابی بازی و معرفی به شبکه دانش‌آموزی شاد برخوردار خواهند بود.
لازم است این نکته مهم را هم بدانید که بازی‏‌ها برای معرفی در این سامانه نیاز به پروانه انتشار دارند و بازی‌های ارسال شده پس از ارزیابی در کارگروه مشترک بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و وزارت آموزش‌ و پرورش، انتخاب می‌شوند و اسامی آنها از طریق وب‌سایت بنیاد اطلاع‌رسانی خواهند شد.
بازی‌سازان می‌توانند درخواست خود مبنی بر معرفی بازی‌شان در شبکه شاد را به همراه لینک بازی‌ها و سند معرفی ویژگی‌های بازی را تا تاریخ ۲۰/۰۷/۹۹ به دبیرخانه‌ بنیاد به نشانی farhangi@ircg.ir ارسال نمایند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌‏توانید با شماره ۸۸۳۱۰۲۲۲ داخلی ۴۳۱ تماس بگیرید.

منبع: ادره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *