رویداد؛

هشتمین ماراتون برنامه نویسی موبایل برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
هشتمين ماراتون برنامه نويسي موبایل

هشتمین ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور ۱۲ تا ۱۴ مهر ۹۹ با هدف شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار کار برگزار می‌شود.

این رویداد معتبرترین و با سابقه ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور می باشد که  از سال ۱۳۹۰ تا کنون ۷ دوره این مسابقات در سطح کشور برگزار شده و تیم های برنامه نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است. در این مسابقات تیم های برنامه نویسی ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند. در کل این مدت تیم ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم ها نظارت میکنند. در انتها تیم های برتر با نظر داور ها به مرحله نهایی راه پیدا میکنند و فرصت دارن تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

لازم به توضیح است که ثبت نام در این مسابقات به صورت رایگان انجام می شود، گروه ها در قالب تیم های ۲ الی ۴ نفره خواهند بود و تامین محل استراحت، وعده های غذایی، میان وعده ها و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزار کننده ماراتون می باشد.تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بسیار بالایی برای استخدام در شرکت های معتبر حوزه ICT را خواهند داشت. لذا بدین وسیله از کلیه علاقه مندان به این حوزه دعوت می شود تا در این رویداد بزرگ مشارکت داشته باشند.


علاقه‌مندان تا ۲۵ شهریور ۹۹ برای ثبت نام در این رویداد مهلت دارند.

جوایز هشتمین مراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه به شرح زیر است؛

تیم اول: ۸۰ میلیون ریال

تیم دوم: ۵۰ میلیون ریال

تیم سوم: ۲۰ میلیون ریال

به همراه جوایز غیر نقدی برای ۱۰ تیم مسابقات

برای ثبت نام در این رویداد کلیک کنید

سایر رویدادها:

همایش اقتصاد دیجیتال و اشتغال با رویکرد «مشاغل آینده و آینده مشاغل» برگزار می‌شود

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *