جذب سرمایه “همراه مکانیک” از “حرکت اول”، شتابی بیشتر برای حرکت به جلو

تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۹

 

همراه مکانیک موفق به جذب سرمایه از حرکت اول شد. این استارتاپ پیش از این نیز صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و اسمارت‌آپ ونچرز را درلیست سرمایه‌گذاران خود جای داده بود.

بازار خودرو همواره یکی از بازارهای پررونق ایران بوده است که علی‌رقم گستردگی و استقبال بسیار زیاد همچنان با سازوکارهای سنتی به کار خود ادامه داده است. همراه مکانیک با شناخت درست بازار و نیاز مشتریان، تلاش کرده است تا در بهبود تجربه مشتریان این بازار نقش داشته باشد.


استارتاپ همراه مکانیک در سال ۹۲ با هدف ارائه خدمات کارشناسی خودرو و با دغدغه خرید و فروش مطمئن و آسان خودرو تاسیس شد و توانست در طی ۷ سال خدمات خود را در حوزه‌های مختلف این بازار گسترش دهد. کارشناسی خودرو در محل، خرید سفارشی خودرو تنها با یک تماس، فروش سفارشی خودرو به بهترین قیمت و قیمت‌گذاری الگوریتمی روز خودرو، برخی از خدماتی است که همراه مکانیک به کاربران خود ارائه می‌دهد.

سجاد باقری، مدیرعامل همراه مکانیک درباره با این سرمایه‌گذاری گفت: “این سرمایه‌گذاری آغاز یک همکاری استراتژیک است و ما امیدواریم با تبادل تجارب و اطلاعات رشد روزافزونی را برای همراه مکانیک رقم بزنیم”. باقری با اشاره به چابک و حرفه‌ای بودن تیم حرکت اول به عنوان فاکتور تسریع کننده این همکاری، ابراز امیدواری کرد که این جذب سرمایه آغازی برای حرکت به سمت پروژه‌های بلندپروازانه همراه مکانیک باشد.

همراه مکانیک که تا امروز با استفاده از ظرفیت‌های مختلف سرمایه‌گذاران قبلی و خدمات منتورینگ اسمارت‌آپ ونچرز توانسته رشد بسیار زیادی را تجربه کند و امید است با آغاز این همکاری بتواند با شتاب هرچه بیشتر در مسیر رشد خود حرکت کند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *