مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران خبر داد؛

موقعیت یاب آنی تماس گیرنده برای آتش نشانی تهران راه اندازی خواهد شد

تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مراسم گشایش رسمی کالسنتر شهروندی و جشن دو میلیونی شدن کاربران سامانه “تهران من”، رویکرد پاسخگویی مستمر و همه جانبه این مرکز را رضایت بخش توصیف کرد.
در مراسمی که به مناسبت گشایش رسمی مرکز تماس سامانه “تهران من” و گذر تعداد کاربران آن از مرز دومیلیون نفر برگزار شد، دکتر محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری و دکتر محمد فرجود، مدیرعامل این سازمان حضور داشته و از این مرکز بازدید به عمل آوردند.
پورسیدآقایی با ابراز رضایت از فعالیت شبانه روزی این کال سنتر و پاسخگویی به حدود ۶هزار تماس روزانه گفت: شماره ۱۳۷ داخلی ۵ در این زمینه در نظر گرفته شده که شهروندان می‌توانند از آن استفاده کرده و مشکلات خود را با همکاران ما در زمینه‌ سامانه تهران‌من مطرح کنند.
پورسیدآقایی گفت: علاوه بر اینکه شهروندان می‌توانند از سیستم پشتیبانی تهران من استفاده کنند امکان مراجعه حضوری به ساختمان شماره ۲ معاونت حمل و نقل و سازمان فاوا برای آنها وجود دارد.
او در ادامه گفت: از ابتدای تیر تا مرداد، ۳۱ هزار و ۷۱۲ تیکت در قسمت پشتیبانی سامانه تهران من ثبت شده است.
در ادامه، محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به استفاده از آخرین و به روزترین تکنولوژی ها و فرایندها در این مرکز گفت: فرق کال سنتر تهران من با سایر مراکز تماس، دسترسی آنلاین اپراتورها به تمامی سامانه ها به صورت همزمان است و این موجب می‌شود ضریب پاسخگویی و سرعت آن بیشتر باشد. در ۲۴ کانتر این مرکز، افراد به صورت شبانه روزی و در سه شیفت پاسخگوی سوالات مردم هستند.
او با اعلام این که به زودی سیستم پاسخگویی خودکار برای سوالات و مشکلات پر تکرار، راه اندازی می‌شود، گفت: تلاش ما این است به سمت و سویی حرکت کنیم که شهروندان، تنها الزام به تماس تلفنی نداشته باشند و از راه‌هایی دیگر مثل چت و تیکت نیز پاسخ خود را دریافت کنند و امیدواریم نتایج آن موجب افزایش رضایتمندی شهروندان شود.
فرجود با اشاره به اینکه به زودی با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران، سیستم موقعیت یابی آنی تماس گیرنده برای آتش نشانی تهران راه اندازی خواهد شد، گفت: با توجه به اهمیت پاسخگویی برای حل مشکلات مردم، استفاده از سیستم‌های هوشمند برای جوابگویی بر اساس شماره ذخیره شده هر تماس گیرنده ضروری است و در این مرکز نیز از این شیوه استفاده می‌شود.
در پایان معاون حمل و نقل و مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران ضمن بازدید از کال سنتر سامانه تهران با اپراتورهای این سامانه گفتگو کردند.

منبع: روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران


درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *