در بیانیه سازمان تاکسیرانی تهران مطرح شد؛

زیاده خواهی و اعمال نفوذ از طریق سیاستمداران چهره اکوسیستم استارتاپی را مخدوش می‌کند / با طرح هم‌پذیرندگی زمینه انحصار را از بین بردیم

تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۸

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تهران با انتشار بیانیه ای در مورد هم‌پذیرندگی سامانه‌های پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی توضیح داد.

به گزارش وبنا، روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، پیرو نشست خبری سازمان تاکسیرانی در زمینه اطلاع رسانی هم‌پذیرندگی سامانه های پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی و به جهت افزایش شفافیت و تنویر افکار عمومی در خصوص مختصات اصلی این طرح بیانیه ای صادر کرد.

نشست خبری اخیر سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با انتقادات اپلیکیشن تومن رو به رو شد.


در بخشی از بیانیه انتقادآمیز اپلیکیشن تومن در رابطه با طرح هم‌پذیرندگی نوشته شده است: «سازمان تاکسیرانی تا چه زمانی اجازه خواهد داشت تا با ایجاد هزینه و ضرر برای کسب و کارهای نوپا و دانش‌بنیان و استارتاپ‏ها، تیشه بر ریشه اشتغال‌زایی بزند. آیا به اندازه کافی در این مسیر خون شرکتهای جوان و کاربلد به زمین ریخته نشده است؟ در فضای اقتصاد این روزهای ایران که رونق از آن رخت بربسته و شاخصهای اقتصادی و حجم اقتصاد ایران رو به افول و کوچکتر شدن است، چه جای سیاوش کُشی است.»

برای مطالعه متن کامل بیانیه سازمان تاکسیرانی اینجا کلیک کنید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.