هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۱۹) ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ در تهران برگزار می شود

تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019) طی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه  ۱۹ الی ۲۲ خرداد ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین­المللی تهران با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» برگزار خواهد شد.

اکبر قنبرپور، دبیر نمایشگاه INOTEX 2019 در این خصوص گفت: هدفگذاری اصلی نمایشگاه در دور آتی خود، افزایش تعامل بین سرمایه­گذاران و استارتاپ­ها و شرکتهای فناور، افزایش میزان مشارکت و همکاری­های دوجانبه و چندجانبه بین شرکت­ها و استارتاپ­ها با یکدیگر و نیز تولید و ارائه محتوای ناب و بررسی چالشهای این اکوسیستم است.

وی افزود: به منظور دستیابی به این اهداف، بیش از ۴۰۰ استارتاپ، شرکت فناور، شتابدهنده، پارک فناوری، مخترع، مرکز رشد، سرمایه گذار خطرپذیر، منتور و مشاور همراه با ارائه کنندگان خدمات کسب و کار در نمایشگاه حضور دارند و بیش از ۸۰۰۰ نفر نیز از نمایشگاه بازدید خواهند داشت و رویدادها و بخش­های مختلفی  نیز در نظر گرفته شده است.


معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس همچنین به برگزاری اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه، با همکاری کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد (ESCAP) اشاره کرد و افزود: برگزاری این مجمع به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در دومین کمیته نوآوری ESCAP به تصویب رسید و با توافقات شکل گرفته با سازمان ملل متحد، این مجمع میزبان سیاستگذاران عرصه علم و فناوری از ۶۳ کشور جهان همزمان با اینوتکس ۲۰۱۹در محل نمایشگاه خواهد بود.

قنبرپور با اشاره به برگزاری اولین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش­بنیان همزمان با نمایشگاه اینوتکس بیان کرد: نمایشگاه اینوتکس در سال آتی، میزبان اولین گردهمایی بزرگترین شرکت­های دانش­بنیان و سرمایه­گذاران و عناصر اصلی این اکوسیستم به عنوان هسته اصلی تحول و پیشرفت کشور می­باشد.

وی در پایان ضمن دعوت از کلیه بازیگران اکوسیستم استارتاپی و فناوری کشور برای حضور در نمایشگاه، خاطر نشان کرد فرایند ثبت نام در نمایشگاه از ۲۵ اسفندماه جاری اغاز شده و تا ۵ اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت و علاقمندان برای دریافت غرفه می­توانند به سایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند.

علاقه­مندان برای اطلاع از آخرین اخبار مرتبط با نمایشگاه اینوتکس، می­توانند به صفحه رسمی اینوتکس در فضای مجازی به نشانی inotexevent@ مراجعه نمایند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *