گزارش دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران از سفر به زاهدان؛

با پرداخت قسط اول، عملیات عمرانی تکمیل مدرسه شیرآباد سیستان و بلوچستان طی روزهای آتی آغاز می شود

تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷

اوایل بهمن ۹۷ بود که یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان پیوست فرهنگی اقدام به راه اندازی کمپینی برای جمع آوری پول برای تکمیل مدرسه ای در شیرآباد استان سیستان و بلوچستان کرد.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی جشنواره و پیش از برگزاری اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، این کمپین با جمع آوری مبلغ ۴۳ میلیون تومان با موفقیت به پایان رسید.

رضا الفت نسب، دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران در مراسم اختتامیه یازدهمین دوره این جشنواره از گزارش دهی در مورد نحوه خرج کرد مبلغ جمع آوری شده در مراحل مختلف تکمیل این مدرسه خبر داده بود.


رضا الفت نسب در این خصوص به خبرنگار وبنا گفت: «بعد از راه اندازی کمپین برای جمع آوری هزینه تکمیل مدرسه محسنین در شیرآباد استان سیستان و بلوچستان در ایام یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، فرصتی دست داد تا به نمایندگی از برگزارکنندگان جشنواره و افرادی که در این زمینه کمک کرده بودند به زاهدان سفرکنم. در زاهدان موضوع با دوستان بررسی شد و قرار است عملیات عمرانی طی روزهای آینده آغاز شود. قسط اول برای آغاز عملیات عمرانی به مبلغ ۲۰ میلیون تومان پرداخت شد و قرار است همزمان با پیشرفت طرح و گزارش دوستان ما در زاهدان، مابقی اقساط نیز پرداخت شود.»

او ادامه داد: «این که افرادی از خارج از زاهدان مشکلات را دیدند و کمک کردند تا مشکلات مرتفع شود، سبب امیدواری زیاد و عزم بیشتر دانش آموزان و معلمان آن مدرسه شد.»

دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران گفت: «دوستانی از شبکه مترجمین ایران و گروه فیروز، من را در این سفر همراهی کردند. دیروز مراسمی با حضور دانش آموزان برگزار شد و هدیه هایی از طرف شبکه مترجمین ایران و بن های خرید کالا از سوی گروه فیروز به دانش آموزان اهدا شد. در روزهای آتی عملیات عمرانی تکمیل مدرسه آغاز خواهد شد و سعی می کنیم با تکمیل پروژه طی مراسمی با حضور دوستان مدرسه افتتاح شود.»

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *