امضای تفاهم نامه بین پست بانک ایران و سندیکای صنعت مخابرات ایران به منظور حمایت از تولید داخل حوزه ICT

تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷

درراستای سیاست‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و تاکید مقام معظم رهبری برای حمایت از تولید داخل، تفاهم‌نامه‌ بین پست بانک ایران و سندیکای مخابرات ایران به امضا رسید.
به گزارش وبنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، براساس تفاهم‌نامه، پست بانک ایران و سندیکای صنعت مخابرات ایران، تسهیلات موردنیاز برای تولیدکنندگان و فعالان حوزه ICTکشور توسط پست‌ بانک ایران تأمین مالی می‌شود.
بر اساس این گزارش، طبق تفاهم‌نامه منعقده مقرر گردید که انواع خدمات مالی و بانکی ارزی و ریالی توسط این بانک به سازمان‌ها و زیرمجموعه‌های سندیکای مخابرات ایران ارائه و علاوه بر آن دستگاه‌های خودپرداز (ATM) و پایانه‌‌فروش (POS) پست بانک ایران در محل‌های مورد نیاز سندیکای مذکور نصب و راه‌اندازی شود.
همچنین براساس تفاهم منعقده، سندیکای صنعت مخابرات ایران، پست بانک ایران به عنوان بانک عامل خود در ارائه خدمات مالی و بانکی تعیین کرد.
فرامرز رستگار دبیر و عضو هیأت مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران نیز در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: تأمین اعتبار توسط پست بانک برای قراردادهای شرکت ‌های این حوزه می تواند استحکام قراردادها را افزایش داده و هزینه‌های تولید را کاهش دهد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *