همایش آینده اقتصاد فناوری اطلاعات در الکامپ امسال

تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶

نخستین همایش رسمی الکامپ با عنوان همایش آینده اقتصاد فناوری اطلاعات یکم مردادماه در حاشیه نمایشگاه الکامپ بیست‌وسوم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، همایش آینده اقتصاد فناوری اطلاعات توسط شرکت داناک با حمایت و مشارکت سازمان یکم مردادماه در سالن شماره یک نمایشگاه بین المللی همزمان با برگزاری نمایشگاه الکامپ برگزار خواهد شد.

درباره همایش

پیشرفت و توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران همپای این صنعت در سطوح بین‌المللی روندی رو به رشد دارد و این امر بر ضرورت ترسیم آینده اقتصاد صنعت فاوای کشورمان تاکید دارد. در همین راستا همایش آینده اقتصاد فناوری اطلاعات همزمان با نمایشگاه الکامپ که تمام فعالان این عرصه چه شرکت‌های سنتی که از دیرباز اقتصاد این صنعت را چرخانده‌اند و چه کسب‌وکارهای نوپا که امیدوارند بتوانند در این بازار جایی برای خود باز کنند، برگزار می‌شود.


در این همایش آینده اقتصاد در حوزه‌های مختلف مانند اقتصاد خدمات و سرویس‌های فاوا در بخش‌های مختلف مانند نرم‌افزار، تجارت الکترونیک، استارتاپ‌ها، اپراتورها، امنیت، شبکه و داده‌های بزرگ مورد بررسی و کاوش قرار می‌گیرد.

این همایش در سومین روز برگزاری نمایشگاه الکامپ در تاریخ یکشنبه یکم مرداد و در دو پنل از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در سالن شماره یک نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد. حضور در این همایش برای عموم آزاد و رایگان است و برای شرکت‌کنندگان گواهینامه صادر خواهد شد.

علاقمندان حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۸ تیرماه فرصت دارند، جهت ثبت‌نام از طریق این لینک اقدام کنند. همینطور متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های دبیرخانه همایش ۸۸۹۴۸۷۸۴ الی ۵ تماس حاصل نمایند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *