آغاز ثبت نام در چهارمین دوره آواکمپ آواتک و استفاده از لایو اینستاگرام برای پاسخ به سوالات

تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

پذیرش برای آواکمپ چهارم دوره تابستان ۹۶ شروع شد. همچنین ایران سید رئیسی مدیر برنامه‌های آواتک روز دوشنبه ساعت ۱۶ در صفحه اینستاگرام آواتک به صورت لایو به سوالات علاقمندان پاسخ می‌دهد.

آواکمپ چیست

آواکمپ یک برنامه دو ماهه برای استارتاپ‌ها است که چهار دوره در سال برگزار می‌شود. طی این برنامه آواتک فضای کاری، مربیگری و آموزش را برای استارتاپ‌ها فراهم می‌کند. این برنامه طوری طراحی شده است تا استارتاپ‌ها با کمک آن بتوانند مدل کسب و کار خود را اعتبارسنجی کنند، مشتریان خود را بهتر بشناسند، درک بهتری از بازار و استراتژی ورود به آن به دست آوردند، محصول خود را بهبود بخشند و تیم خود را بسازند. همچنین استارتاپ‌ها در مورد ارائه به سرمایه گذار و اصول اولیه جذب سرمایه آموزش می‌بینند.

ثبت‌نام

علاقمندان می‌توانند برای شرکت در دوره جدید آواکمپ، در صفحه آواتک در سایت نوپاهاب ثبت‌نام کنید.
فرم پذیرش تا چهاردهم تیر ماه باز خواهد بود. برای ثبت‌نام، ابتدا باید عضو سایت نوپاهاب شوید، پس از عضویت، ایمیلی با محتوای کد تایید دریافت خواهید کرد. پس از طی این مرحله می‌توانید فرم پذیرش را دریافت و پر کنید.
پس از ثبت نهایی فرم، منتظر ایمیلی در خصوص پذیرفته شدن و یا عدم پذیرفته شدن باشید. در صورت پذیرفته شدن در پروسه پذیرش، از شما برای حضور در مصاحبه‌ای با هیئت داوران آواتک دعوت خواهد شد.


 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *