مزرعه داری آنلاین در بازی مزرعه رایگان من

تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

شرکت Upjers از سال ۲۰۰۶ اقدام به ارایه بازی‌های آنلاین نمود و با طراحی و راه‌اندازی بازی‌های متنوع در حال حاضر یکی از برترین شرکت‌های ارائه دهنده بازی‌های آنلاین است که میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان دارد. بازی آنلاین مزرعه رایگان من یکی از پر طرفدارترین بازی‌های این شرکت به شمار می‌رود.

مزرعه رایگان من

مزرعه رایگان من براساس ایده شبیه‌سازی اقتصادی مزرعه‌داری در محیط اینترنت ایجاد شده است. تا پیش از این، بازی‌های اینترنتی تنها به تعدادی از بازی‌های جنگی یا استراتژیک محدود شده بود. مزرعه داری به صورت منظم و روزانه در یک محیط با گرافیک رنگارنگ و جو دلنشین باعث پویایی اینترنت شده است. به همین دلیل است که بازیکنان آن، مزرعه داری در مزرعه رایگان من را جزئی از زندگی روزمره خود احساس می‌کنند و به آن دلبستگی دارند.

ویژگی‌های این بازی

بدون نیاز به دانلود نرم‌افزار تنها با مراجعه به وبسایت این بازی از همه‌جا و با تمام دیوایس‌های همراه امکان مدیریت مزرعه فراهم شده است.
توجه به جزئیات مختلف در محیط شبیه‌سازی شده لذت بازی را چندین برابر می‌کند. بازی مزرعه رایگان من به عنوان یکی از برترین بازی‌های شبیه‌سازی شده مزرعه داری با نگاهی دقیق به جزئیات، به کلیه نیازهای بازیکنان برای مزرعه داری حرفه‌ای پاسخ می‌دهد.


به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و شروع بازی به وبسایت مزرعه رایگان من مراجعه نمایید.

وبسایت مزرعه رایگان من در گروه بازی‌های آنلاین ایرانی به انتخاب مردم در نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان برترین وبسایت معرفی شد.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *