ریرا کتاب، راهنمای نویسندگی و خدمات چاپ کتاب

تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۶

نشر کتاب ریرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارا بودن تیمی حرفه‌ای از ویراستاران، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ، از سرآغاز مراحل آماده‌سازی تا چاپ کتاب نویسندگان و فرهیختگانی که قصد دارند اندیشه‌ و دانش خود را ماندگار سازند راهنمایی می‌کند. ریرا کتاب با تجربه‌ ۲۵ ساله خود در صنعت نشر کشور، با بهره‌گیری از اصول نوین و مدرن چاپ کتاب، آثار علاقمندان را با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ دیجیتال به چاپ می‌رساند.

مخاطبان ریرا کتاب

نویسندگان، مترجمان و شاعرانی که قصد دارند دست‌نوشته، اشعار و به طور کلی آثارشان را تبدیل به کتاب کنند، میتوانند با استفاده از خدمات نشر کتاب ریرا اندیشه‌ی خود را در قالب کتابی درخور و شایسته، ابدی سازند. همچنین یکی از امتیازات بزرگ و نقاط قوت در رزومه‌ی برای مدرسین و دانش پژوهان، تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی است. دانشجویان متقاضی حضور در مقطع دکتری و همچنین اساتیدی که به دنبال ارتقاء مرتبه‌ علمی خود هستند، می‌توانند از امتیازات چاپ کتاب در این زمینه بهره گرفته و حداکثر از ۴ امتیاز (طبق آیین نامه نحوه ارزیابی مصاحبه شوندگان دکتری ۹۵) بهره‌مند شوند. نشر کتاب ریرا برای این دسته از علاقمندان امکانی را فراهم آورده تا با هزینه‌ای مقرون به صرفه پایان‌نامه و مقالات خود را به کتاب تبدیل کنند. بد نیست بدانید تبدیل پایان‌نامه به کتاب شرایط خاصی ندارد و صرفا با انجام برخی تغییرات نگارشی و فنی قابل انجام است.

مزایای ریرا کتاب

به طور خلاصه می‌توان مزایای استفاده از خدمات نشر کتاب ریرا را در چند جمله بیان کرد:


در تمامی مراحل چاپ اثر، شما در جریان جزئیات قرار خواهید گرفت. همچنین می‌توانید اطمینان داشته باشید که هزینه‌‌ برآورد شده در ابتدای کار، تا پایان اتمام قرارداد تغییر نخواهد کرد و شما هیچگونه هزینه دیگری به غیر از آنچه در قرارداد قید شده باشد را پرداخت نخواهید کرد.
نشر کتاب ریرا با استفاده از یک سیستم اتوماسیون حرفه‌ای، کارهای اداری و آماده‌سازی نشر کتاب را با حداکثر سرعت به انجام می‌رساند. در نتیجه کافی است مؤلفان اثر خود را به صورت دست‌نویس یا فایل ورد به همراه اطلاعات شناسنامه‌ای در اختیار انتشارات قرار دهند و منتظر خبر چاپ کتاب خود از سوی نشر کتاب ریرا باشند.
ریرا به شما اطمینان می‌دهد که در تمامی مراحل چاپ کتاب، اطلاعات شخصی و اثر شما را به صورت محرمانه انگاشته و در حفظ حقوق صاحبان اثر کوشا باشد. همچنین حقوق مادی و معنوی کلیه‌ کتاب‌هایی که توسط نشر کتاب ریرا به چاپ برسند متعلق به شخص صاحب اثر خواهد بود.
کتاب مورد نظر شما دقیقا به تعداد مورد نیاز شما به چاپ خواهد رسید و بدین ترتیب هیچگونه هزینه اضافی به شما تحمیل نخواهد شد. همچنین کارشناسان انتشارات می‌توانند در این زمینه راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند.
پس از چاپ کتاب، کلیه‌ی فایل‌های صفحه‌آرایی شده، زینک (در صورت چاپ افست) و… متعلق به صاحب اثر بوده و به ایشان تحویل داده می‌شود.
نشر کتاب ریرا در راستای تسهیل چاپ آثار، تسهیلات ویژه‌ای را برای مؤلفین در نظر می‌گیرد.

به منظور اطلاع از تعرفه‌ها و دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ریرا کتاب مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از مشاوره‌ ریرا کتاب از طریق تلگرام بهره‌مند شوید.

وبسایت ریرا کتاب در گروه نشریات و مجلات آفلاین و انتشارات به انتخاب داوران به عنوان برترین وبسایت در نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران معرفی شد.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *