ماه: خرداد ۱۳۹۳

پیش‌بینی مسابقات فوتبال در گزینه‌ شاپ

گزینه شاپ از فروشگاه‌های اینترتنی مختلفی تشکیل شده است که با خرید از هر کدام از این فروشگاه‌ها امتیازی به کاربر تعلق می‌گیرد. با این امتیاز می‌توان در مسابقات پیشبینی فوتبال و مسابقات علمی ریاضی، فیزیک و شیمی شرکت کرد.

فراخوان ثبت نام در «گردهمایی فعالان حوزه تجارت الکترونیکی»

فراخوان ثبت نام در «گردهمایی فعالان حوزه تجارت الکترونیکی»

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به منظور ساماندهی فعالیت‌های حوزه فناوری اطلاعات «گردهمایی فعالان حوزه تجارت الکترونیکی» را در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۳/۴/۲ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار می‌کند.

لینکام، سرویس اشتراک لینک فارسی

لینکام یک سرویس آنلاین برای به اشتراک گذاشتن لینک‌ها است. کاربران این سایت مطالب و لینک‌هایی را که به نظرشان جذاب می‌آید از طریق لینکام به اشتراک می‌گذارند.

تورینا، خدمات گردشگری و مسافرتی

وب‌سایت تورینا با فراهم‌سازی بلیط‌های هواپیما بصورت سیستمی و بلیط چارتر و هم‌چنین معرفی هتل‌ها، بلیط اتوبوس و بلیط قطار فعالیت خود را آغاز کرده است.

امکانات جدید «نی‌نی وبلاگ»

نی‌نی وبلاگ یک سیستم وبلاگ‌دهی است که به طور تخصصی به وبلاگ‌نویسی با موضوع کودک می‌پردازد. این سایت به تازگی امکانات جدیدی را برای کاربران خود در نظر گرفته است.

اینفو وت، اینفوگراف برای آموزش دامپزشکی

اینفو وت یکی از خدمات سایت وت پارس و از طرح‌های آموزشی این سایت است. اینفو وت آموزش مباحث علمی و عملی دامپزشکی و علوم حیوانات از قبیل اصول معاینه، تشخیص بیماری‌ها و اصول پرورش به زبان اینفوگرافیک است.