ماه: اسفند ۱۳۹۲

فصل‌نامه نوروزی ویکی درینک منتشر شد

ویکی درینک یک مجله اینترنتی است که به صورت تخصصی به معرفی و بررسی نوشیدنی‌های مختلف می‌پردازد، پنجمین شماره این نشریه به مناسبت هم‌زمانی با جشن آغاز سال جدید، به نوشیدنی‌های نوروزی اختصاص یافته است.

دعوت دبیر شورای عالی فضای مجازی از بخش خصوصی

به گزارش خبرنگار سیتنا، محمدحسن انتظاری در خصوص استفاده از پتانسیل بخش خصوصی برای توسعه‎ فضای مجازی، گفت: «قطعا باید بخش خصوصی برای توسعه‎ فضای مجازی کشور و برای پیشرفت کشور ورود کند و خودش کار را به دست گیرد.»

حمایت از هنرمندان با دانلود قانونی موزیک ها

در کشور ما هنرمندان بسیاری در زمینه موسیقی فعالیت میکنند که با صدای تعداد زیادی از آنها آشنا هستیم. در این میان، علاقه مندان به موزیک همواره سعی میکنند تا جدیدترین آهنگ ها از خوانندگان محبوب خود را دریافت نمایند.

ادامه بحث رگولاتوری شرکت‌های اینترنتی

ادامه بحث رگولاتوری شرکت‌های اینترنتی

نایب رییس کمیسیون اینترنت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران بیان داشت: «درخواست ما این است که طرح شامل تمامی شرکت‌ها شود، طرح بسیار خوب و مفید خواهد بود به شرطی که آن را تنها برای یک گروه خاص در نظر نگیرند.»

اظهارات معاون وزیر ارتباطات درباره رفع مشکلات تجارت الکترونیکی

اظهارات معاون وزیر ارتباطات درباره رفع مشکلات تجارت الکترونیکی

نصراله جهانگرد در نوزدهمین کنفرانس ملی انجمن کامپیوتر بیان داشت: «در تلاش هستیم با فراهم کردن بسترهای زیرساختی از یک سو و برطرف کردن برخی مشکلات در حوزه دولت الکترونیکی و تجارت الکترونیک زمینه توسعه به کارگیری فناوری اطلاعات در کشور را فراهم کنیم.»

پنجمین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری ۹۲ برگزار شد

پنجمین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری ۹۲ برای معرفی برترین‌های بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات، با حضور رییس سازمان نظام صنفی تهران، رییس سابق نظام صنفی رایانه‌ای و اعضای هیات مدیره این سازمان برگزار شد.

بیا بریم، شبکه اجتماعی هم‌سفری

بیا بریم، شبکه اجتماعی هم‌سفری

 بیا بریم یک سامانه هم‌سفری است، این سایت به افرادی که هر روز مسیرهای مشترکی را طی می‌کنند، امکان می‌دهد تا با یکدیگر هم‌مسیر شوند و این گونه حتی‌الامکان از استرس‌های معمول شهرهای شلوغ، مانند ترافیک و جای پارک، خلاصی ‌یابند.

مفاتیح الجنان را همه جا همراه خود داشته باشید

برپایی مراسم دینی مختلف در کشور اسلامی ما، از دیرباز مرسوم بوده و هم اکنون نیز به قوت خود باقیست. حتما شما هم در اینگونه مراسم ها شرکت نموده و به قرائت ادعیه متناسب با آنها پرداخته اید.