ماه: اسفند ۱۳۹۲

پوشش زنده مراسم اختتامیه جشنواره وب ایران

اختتامیه ششمین جشنواره وب ایران امروز از طریق اینترنت به صورت زنده و کامل پوشش داده می شود. علاقه مندان برای مشاهده برنامه بصورت زنده می توانند به آدرس conf.iranwebfestival.com مراجعه و با کلیک کردن بر روی دگمه های پخش زنده تصویری و یا پخش زنده صوتی این مراسم را از طریق اینترنت دنبال کنند.

برترین اپلیکیشن های ایرانی در جشنواره نرم‌افزارهای موبایل معرفی شدند

در مراسم اختتامیه جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران برترین اپلیکیشن های ایرانی در گروه‌های مختلف اعلام شدند. برندگان در دو دستۀ هیات داوران و منتخب آرای مردم مورد تشویق قرار گرفتند و به منتخبین هیات داوران تندیس جشنواره اهدا شد.

دسترسی سریع و راحت به تمامی خدمات همراه اول

از هنگامی که تلفن همراه پا به عرصه وجود گذاشت، محدودیت های بسیاری در صنعت مخابرات از میان برداشته شد. این درحالی است که اپراتورها نیز به منظور کیفیت بیشتر در امر ارتباطات، خدمات متنوعی را ارائه میکنند.

تبلیغات پوشاک در «شیکات»

تبلیغات پوشاک در «شیکات»

وب‌سایت شیکات با ارائه فضای تبلیغاتی به تولیدکنندگان پوشاک ایرانی و به منظور ایجاد یک ژورنال از برندهای لباس ساخت ایران فعالیت می‌کند.

فرانشیز، معرفی و یافتن فرصت‌های تجاری

فرانشیز، معرفی و یافتن فرصت‌های تجاری

وب‌سایت فرانشیز، به ارائه خدمات فرانشیز از طریق اینترنت می‌پردازد. فرانشیز گونه‌ای از کسب و کار است که بر پایه آن به یک شرکت اختیارداده می‌شود که تولیدات و یا فراورده‌های شرکت دیگر را را بفروشد و در برابر آن مبلغی دریافت کند.

انتشار ویدئوکست‌های تخصصی در imanagement

انتشار ویدئوکست‌های تخصصی در imanagement

وب‌سایت تخصصی imanagement پایگاه اینترنتی پخش ویدئوکست‌های آموزشی است. این ویدئوکست‌ها در زمینه‌های مختلفی مثل استارتاپ، آموزش نرم‌افزار و مدیریت هزینه تهیه شده‌اند.