ماه: آبان ۱۳۹۲

سبک زندگی اسلامی

سبک زندگی اسلامی

سبک زندگی اسلامی سایت انگلیسی‌زبانی است که تلاش دارد با توجه به احادیث و آیات قرآن، نوع نگاه مسلمانان به زندگی و الگوی زندگی ایده‌‌آل اسلامی را به مخاطبان خود معرفی کند.

معرفی شاتل، سرویس‌دهنده اینترنت

معرفی شاتل، سرویس‌دهنده اینترنت

شاتل با شعار اولین ارایه‌کننده‌ خدمات +ADSL2 در ایران، مجموعه‌ای فعال در حوزه‌ ارایه‌ خدمات دسترسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی در سطح کشور است.

سایت رسمی گروه موسیقی لیان

سایت رسمی گروه موسیقی لیان

گروه موسیقی لیان عموما به اجرای موسیقی سنتی و آیینی بوشهر می‌پردازد که بخشی از آن‌ها در حال فراموشی هستند. وب‌سایت گروه لیان به زبان انگلیسی و به هدف معرفی کارهای این گروه طراحی شده است.

سیزدهمین شماره مجله آفلاین منتشر شد

سیزدهمین مجـله اینترنتی آفـلاین منتشر شد. آفلاین مجله‌ای است کاملا گرافیکی و با محوریت IT در ایران که توسط تیمی متشکل از چهل نفر متخصص در زمینه‌های مختلف است.

ایران تایمر، فروشگاه تخصصی ساعت

ایران تایمر، فروشگاه تخصصی ساعت

ایران تایمر پایگاه اینترنتی اطلاع‌رسانی و فروش ساعت در ایران است. این سایت در برگیرنده اطلاعات جامعی در خصوص مدل‌های مختلف ساعت و ویژگی‌های آن‌ها نظیر برند، قیمت و شکل ظاهر است.

همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا

اولین همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا (Responsive Web Design) به منظور معرفی جدیدترین تکنیک‌ها و ابزارهای مورد استفاده در طراحی های ریسپانسیو، روز پنج شنبه ۱۴ آذرماه ۱۳۹۲ در تهران برگزار می‌شود.

سفارش اینترنتی دیزی در مستر دیزی

سفارش اینترنتی دیزی در مستر دیزی

وب‌سایت مستر دیزی برای فروش اینترنتی غذاهای رستوران‌های زنجیره‌ای مستر دیزی راه‌اندازی شده است. این رستوران‌ها غذاهای سنتی ایرانی مثل انواع دیزی و کشک بادمجان را به صورت فست فود می‌فروشند.

همایش‌ها در ایران

برگزاری همایش در ایران به صورت مستقل و اندک حمایت ها بسیار سخت و دشوار هست و اگر هزینه ای دریافت میشه صرفا برای پوشش هزینه های برگزاری هست، هزینه سالن، هزینه پذیرایی، هزینه بسته هایی که به شرکت کنندگان اهدا میشه و احیانا اگر سخنران خارجی دعوت کنند.

آگاهی سریع از وضعیت آب و هوا

با پیشرفت چشمگیر علم هواشناسی، تقریبا میتوان با خیال راحت تصمیم گرفت که چه زمانی را به کارهای بیرون از منزل اختصاص دهیم و یا حتی چه لباسی به تن کنیم.

بازیابی اطلاعات از صفحات وب با نشونک

نشونک نرم‌افزاری است که برای استخراج اطلاعات از وب‌سایت‌ها و با هدف ایجاد بستری یکپارچه برای دسترسی سریع و آسان به انواع اطلاعات موجود در وب طراحی و پیاده‌سازی شده است.

پلاک سه، فروش اینترنتی صنایع دستی

پلاک سه، فروش اینترنتی صنایع دستی

فروشگاه اینترنتی پلاک سه به فروش صنایع دستی ایرانی اختصاص دارد. این فروشگاه علاوه بر فروش و حمایت از صنایع دستی اصیل ایرانی از نوآوری‌های هنرمندان ایرانی نیز استقبال می‌کند.