ماه: آذر ۱۳۹۲

مشاوره آنلاین حقوقی

مشاوره آنلاین حقوقی

مشاوره دات نت با هدف ایجاد یک سایت اطلاع‌رسانی در خصوص تخصص‌ها و مهارت‌های وکلای دادگستری آغاز به کار کرد. این مجموعه با یک سیستم دادرسی الکترونیک به عنوان بزرگترین مجموعه‌ی ارائه کننده‌ خدمات حقوقی آنلاین شناخته شده است.

سبک زندگی اسلامی

سبک زندگی اسلامی

سبک زندگی اسلامی سایت انگلیسی‌زبانی است که تلاش دارد با توجه به احادیث و آیات قرآن، نوع نگاه مسلمانان به زندگی و الگوی زندگی ایده‌‌آل اسلامی را به مخاطبان خود معرفی کند.

معرفی شاتل، سرویس‌دهنده اینترنت

معرفی شاتل، سرویس‌دهنده اینترنت

شاتل با شعار اولین ارایه‌کننده‌ خدمات +ADSL2 در ایران، مجموعه‌ای فعال در حوزه‌ ارایه‌ خدمات دسترسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی در سطح کشور است.

سایت رسمی گروه موسیقی لیان

سایت رسمی گروه موسیقی لیان

گروه موسیقی لیان عموما به اجرای موسیقی سنتی و آیینی بوشهر می‌پردازد که بخشی از آن‌ها در حال فراموشی هستند. وب‌سایت گروه لیان به زبان انگلیسی و به هدف معرفی کارهای این گروه طراحی شده است.

سیزدهمین شماره مجله آفلاین منتشر شد

سیزدهمین مجـله اینترنتی آفـلاین منتشر شد. آفلاین مجله‌ای است کاملا گرافیکی و با محوریت IT در ایران که توسط تیمی متشکل از چهل نفر متخصص در زمینه‌های مختلف است.

ایران تایمر، فروشگاه تخصصی ساعت

ایران تایمر، فروشگاه تخصصی ساعت

ایران تایمر پایگاه اینترنتی اطلاع‌رسانی و فروش ساعت در ایران است. این سایت در برگیرنده اطلاعات جامعی در خصوص مدل‌های مختلف ساعت و ویژگی‌های آن‌ها نظیر برند، قیمت و شکل ظاهر است.

همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا

اولین همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا (Responsive Web Design) به منظور معرفی جدیدترین تکنیک‌ها و ابزارهای مورد استفاده در طراحی های ریسپانسیو، روز پنج شنبه ۱۴ آذرماه ۱۳۹۲ در تهران برگزار می‌شود.