ماه: مهر ۱۳۹۲

شبکه اجتماعی برای ایرانیان

امروزه با وجود وسایل ارتباطی پیشرفته، فاصله ها از میان برداشته شده اند و روابط میان مردم نیز حال و هوای دیگری به خود گرفته است.

اخوان رفت واعظی آمد

شایان شلیله – تغییرات در شورای عالی فضای مجازی قابل پیش بینی بود. اما کنسل شدن نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال خبری نبود که آماده شنیدن آن باشیم.

تبدیل تلفن همراه به جعبه لایتنر

هر فردی برای گذراندن دوره های آموزشی و فراگیری مطالب درسی، نیاز به یک شیوه استاندارد دارد تا همه چیز را بطور کامل به خاطر بسپارد.

بانکی از اطلاعات مشاغل

در اطراف ما اصناف و مشاغل زیادی یافت میشود که مسلما در زندگی روزمره خود به آنها نیاز پیدا میکنیم. نرم افزار ۱۱۸مشاغل این امکان را به شما میدهد با کسب و کار های اطراف خودتان آشنا شوید.

کتابخانه ای در دستان شما

مطالعه کتاب از جهات گوناگونی مفید است. علاوه بر گذراندن اوقات فراغت با خواندن داستان ها و رمان های بلند، میتوان بر آموزش از طریق کتابهای علمی و تخصصی نیز تکیه کرد.

پرداخت قبوض با قبض‌پاد

پرداخت قبوض با قبض‌پاد

با نرم‌افزار قبض‌پاد امکان پرداخت قبوض برای مشترکین عضو شبکه شتاب فراهم می‌شود. این نرم‌افزار توسط بانک پاسارگاد طراحی شده و پشتیبانی می‌شود.

مطالب برتر کاریا در هفته گذشته

سایت کاریا چند وقتی است که به منظور ارایه آموزش های مرتبط با کسب و کار های اینترنتی راه اندازی شده. این سایت قصد دارد که با ارایه مطالب مرتبط با کسب و کار ٬ در بالا رفتن سطح دانش کارآفرینان ایرانی تلاش کند.

جشنواره نرم افزارهای موبایل برگزار می شود

پس از برگزاری موفق اولین همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل و موبایل وب ایران در اسفند ماه ۱۳۹۱ ، همکنون اولین جشنواره سالیانه نرم افزارهای موبایل و موبایل وب با هدف شناخت و انتخاب بهترین آثار نرم افزاری در ایران شروع به کار خواهد کرد ، کلیه طراحان و توسعه دهندگان می توانند آثار خود در این جشنواره شرکت دهند .