ماه: شهریور ۱۳۹۲

اخوان رفت واعظی آمد

شایان شلیله – تغییرات در شورای عالی فضای مجازی قابل پیش بینی بود. اما کنسل شدن نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال خبری نبود که آماده شنیدن آن باشیم.

تبدیل تلفن همراه به جعبه لایتنر

هر فردی برای گذراندن دوره های آموزشی و فراگیری مطالب درسی، نیاز به یک شیوه استاندارد دارد تا همه چیز را بطور کامل به خاطر بسپارد.

بانکی از اطلاعات مشاغل

در اطراف ما اصناف و مشاغل زیادی یافت میشود که مسلما در زندگی روزمره خود به آنها نیاز پیدا میکنیم. نرم افزار ۱۱۸مشاغل این امکان را به شما میدهد با کسب و کار های اطراف خودتان آشنا شوید.

کتابخانه ای در دستان شما

مطالعه کتاب از جهات گوناگونی مفید است. علاوه بر گذراندن اوقات فراغت با خواندن داستان ها و رمان های بلند، میتوان بر آموزش از طریق کتابهای علمی و تخصصی نیز تکیه کرد.

پرداخت قبوض با قبض‌پاد

پرداخت قبوض با قبض‌پاد

با نرم‌افزار قبض‌پاد امکان پرداخت قبوض برای مشترکین عضو شبکه شتاب فراهم می‌شود. این نرم‌افزار توسط بانک پاسارگاد طراحی شده و پشتیبانی می‌شود.

مطالب برتر کاریا در هفته گذشته

سایت کاریا چند وقتی است که به منظور ارایه آموزش های مرتبط با کسب و کار های اینترنتی راه اندازی شده. این سایت قصد دارد که با ارایه مطالب مرتبط با کسب و کار ٬ در بالا رفتن سطح دانش کارآفرینان ایرانی تلاش کند.

جشنواره نرم افزارهای موبایل برگزار می شود

پس از برگزاری موفق اولین همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل و موبایل وب ایران در اسفند ماه ۱۳۹۱ ، همکنون اولین جشنواره سالیانه نرم افزارهای موبایل و موبایل وب با هدف شناخت و انتخاب بهترین آثار نرم افزاری در ایران شروع به کار خواهد کرد ، کلیه طراحان و توسعه دهندگان می توانند آثار خود در این جشنواره شرکت دهند .

وبینار ۷ راز اصلی بهینه سازی سایت

وبینار ۷ راز اصلی بهینه سازی سایت با تدریس علی نورهانی مدیر و مؤسس وب سایت مدیرسایت با همکاری آکادمی هنرهای دیجیتال مجید آنلاین تشکیل می شود.

همایش توسعه‌دهندگان نرم‌افزار همراه، تبلت و سیستم های هوشمند

اولین همایش بین‌المللی توسعه‌دهندگان نرم‌افزار همراه، تبلت و سیستم های هوشمند ( ICMOD 2013 ) در تاریخ ۱۳-۱۴ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌المللی تهران برگزار شد. فروشگاه اندروید کندو بمنظور حمایت از توسعه‌دهندگان  خود، هزینه شرکت 50 نفر از توسعه دهندگان را برای شرکت در این همایش پرداخت کرد.

فوت و فن تولد چهار سالگی خود را جشن می گیرد

سایت فوت و فن در شهریور ۸۹ به منظور پیشروی در حوزه آی تی تاسیس شد و سپس پس از مدتی گسترش یافت و حال امروز پس از چهار سال این سایت با ظاهری نوین بالا آمده است. شما از طریق اینجا می توانید به این وب سایت دسترسی پیدا کنید.

سمینار خلقی نوآورانه با مدل های کسب و کار برگزار می شود

انجمن علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران سمیناری را با موضوع “خلقی نوآورانه با مدل های کسب و کار” در ۲۷ شهریور ماه برگزار می نماید. این سمینار با حضور اشک فتحی، مربی استارتاپ ها و مشاور کارآفرنی در روز چهارشنبه ( 27 شهریور ماه ۱۳۹۲) از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در محل دانشکده کارآفرینی برگزار خواهد شد.

 

در این سمینار مفاهیمی همچون الگوی کسب و کار (Business Model)، الگوهای نوین درآمد برای استارت آپ ها (Revenue Model)، ارتباط با مشتری و چرخه اعتبارسنجی (Customer validation) و اهمیت MVP برای کسب و کارها معرفی خواهند شد. 

هزینه شرکت در سمینار مبلغ ۳۰.۰۰۰ تومان می باشد و محل برگزاری آن دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران واقع در  خیابان کارگر شمالی (امیر آباد)، نبش خیابان شانزدهم (شهید فرشی مقدم) خواهد بود. 

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره ۰۹۳۶۸۵۶۷۲۱۲ تماس حاصل نمایید و یا به سایت http://www.myevent.ir/creative-business-model مراجعه نمایند.