ماه: تیر ۱۳۹۲

آموزش گام به گام طراحی وب و کدنویسی

آموزش گام به گام طراحی وب و کدنویسی

وبسایت codework یک سایت آموزشی در زمینه کدنویسی و طراحی وب است که دارای امکانات فوق العاده برای یادگیری گام به گام مطالب در انواع زبان های طراحی وب است. در این سایت هر نویسنده ای شناسنامه ای دارد که باعث میشود نویسنده خود را به خوبی به کاربران سایت معرفی کند.
شماره نخست مجله‌ی بازی‌های پارسی عرضه شد

شماره نخست مجله‌ی بازی‌های پارسی عرضه شد

مجله‌ی بازی‌های پارسی برای نخستین بار در ایران به صورت دو نسخه‌ی فارسی و انگلیسی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد و امید است با حمایت کاربران روز به روز شاهد جامع و کامل‌تر شدن آن باشیم.

علت قطعی های مکرر اینترنت در ایران

علت قطعی های مکرر اینترنت در ایران

بطور کلی شرکت زیرساخت ایران، شرکت مخابرات ایران و شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی، ارکان اصلی در ارایه سرویس اینترنت در ایران می­ باشند. تامین پهنای باند اینترنت در ایران در اختیار شرکت زیرساخت می­ باشد. 

جواد افتاده چهره تیرماه سایت چهره های وب ایران

جواد افتاده دو سالی است که همایش رسانه های اجتماعی را همزمان با روز جهانی رسانه های اجتماعی برگزار می کند. برگزاری چنین همایش و بزرگداشتی در شرایطی بسیاری از رسانه های اجتماعی در ایران فیلتر هستند را شاید بتواند دلیل انتخاب جواد افتاده به عنوان چهره وب دانست.

راهکارهای جدید برای اعمال فیلترینگ و احراز هویت کاربران

راهکارهای جدید برای اعمال فیلترینگ و احراز هویت کاربران

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از ایسنا، مهدی اخوان بهابادی در قالب نشستی خبری به پاسخ‌گویی به سوالات خبرنگاران رسانه‌های مختلف پرداخت و در پاسخ به سوالی درباره‌ی نام‌گذاری طرح‌هایی مانند گوگل ارث اسلامی اظهار کرد: این طرح توسط وزارت ارتباطات اعلام شده و تاکنون برای تحقق این پروژه طرحی به شورای عالی مجازی ارسال نشده است، در چنین شرایطی تبعا ما نمی‌توانیم در مورد این موضوع اظهارنظر کنیم.

 

کنفرانس اکوسیستم کارآفرینی برگزار می گردد

کنفرانس اکوسیستم کارآفرینی برگزار می گردد

کنفرانس رایگانی با عنوان ” اکوسیستم کارآفرینی و نقش شتاب دهنده ها” در تهران برگزار خواهد شد. این رویداد روز پنجشنبه سوم مردادماه ۹۲ در خانه اندیشمندان برپا خواهد بود. برگزارکنندگان این رویداد هدف از برگزاری آن را آشنا سازی شرکت کننده با مفهوم نوین شتاب دهنده های کارآفرینی اعلام نموده اند.

جشنواره تابستانه پرتال نی نی وبلاگ

جشنواره تابستانه پرتال نی نی وبلاگ

با آغاز فصل تابستان، وبسایت نی نی وبلاگ اقدام به برگزاری جشنواره ای برای تمامی کودکان ایران زمین نموده است؛ تمامی کاربران نی نی وبلاگ و دیگر وبسایت ها می توانند تنها با ارسال یک عکس از کودک دلبند خود در این جشنواره شرکت نمایند.

ایمیل مارکتینگ، سرویسی جدید از آرمیتیس

ایمیل مارکتینگ، سرویسی جدید از آرمیتیس

ارسال ایمیل به inbox مخاطبان یکی از دغدغه های اصلی کسب و کارها برای ارسال ایمیل گروهی و تبلیغاتی به لیست مشتریان خود می باشد.شرکت آرمیتیس (لوکوپوک) به عنوان نماینده انحصاری شرکت MailerLite یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ ارائه کرده است که از سادگی و کیفیت مناسبی برخوردار است در ضمن قیمت بسیار مناسبی را برای کسب و کارهای کوچک ارائه می کند.

حسابدار همراه برای گوشی‌های همراه هوشمند

حسابدار همراه برای گوشی‌های همراه هوشمند

اپلیکیشن حسابدار، یک حسابدار شخصی را به شما ارائه می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید هزینه‌ها و درآمد‌های خود را برآورد کرده و آمار دقیقی در هر بازه زمانی دلخواه بدست بیاورید.

کلیپی از اولین جشن سالانه موسیقی ما

اولین جشن سالانه موسیقی ما روز ۹ تیر ۱۳۹۲ در تالار وحدت تهران برگزار شد. در این جشن برترین‌های موسیقی ایران در سال ۹۱ مورد تقدیر قرار گرفتند و تندیس‌های طلایی موسیقی ما به آنها اهدا شد.