ماه: خرداد ۱۳۹۲

گفتگو با مدیرعامل شرکت آرمیتیس، از بنیانگذاران لوکوپوک

لوکوپوک، محصولی از شرکت نرم نگاران آرمیتیس، یک درگاه  تجاری — تبلیغاتی اینترنتی است. این شرکت پس از سال ها فعالیت، اکنون در مسیر رشد قرار دارد و لوکوپوک، جایگاه خوبی را در میان کاربران و مخاطبان هدف خود پیدا کرده است.

برخورد با متخلفان درحوزه میزبانی وب

کمیسیون فضای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران از اجرای طرح ساماندهی فعالیت در حوزه میزبانی وب خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، براساس این طرح، شرکت‌های عرضه خدمات میزبانی وب، تنها یک ماه فرصت دارند برای عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اقدام کنند.

فروشگاه سازهای اینترنتی فارسی

آچار فرانسه – فروشگاه های اینترنتی از ابزارهای توسعه تجارت الکترونیک هستند. این سیستم های اتوماتیک تولید فروشگاه، خصوصا برای کسانی که آشنائی کمی با اینترنت دارند و از طرفی صاحب یک کسب و کار هستند و از طرفی امکان هزینه زیاد ندارند، یک امکان خوب است.

کالبدشکافی اختلالات اینترنت در پیوست سوم

ماهنامه پیوست درسومین شماره خود با دستمایه قراردادن تاثیرات اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی اختلالات اخیر در اینترنت کشور از نامشخص بودن مسئولین حوادثی از این دست انتقاد کرده است.

گفتگو با بنیانگذاران استارتاپ پونیشا

پونیشا استارتاپی تحت وب است که در طول فعالیت خود به عنوان یک کسب و کار نوپا، توانسته است توجه زیادی را به خود جلب نماید و در مسیر رشد و رسیدن به موفقیت گام بردارد. یکی از دلایلی که در این راه به پونیشا کمک کرد، ورود سریع به یک بازار دست نخورده با عنوان «نیروی کار مجازی و برون سپاری کار به صورت آنلاین» در وب فارسی و ایران بود.

استارتاپی که می خواهد روش کادو خریدن شما را به کلی زیرورو کند

کادوچی استارتاپی است تحت وب که چند ماهی بیشتر از آغاز بکار آن نمی گذرد. هدف این استارتاپ آسانتر و بهتر کردن تجربه خرید کادو است. وب سایت این کسب و کار نوپا به شما امکان جستجو در میان ده ها کادو، کارت پستال و حتی کیک! برای مناسبت ها و افراد مختلف می دهد. 

همایش تجربه کاربری

اولین همایش تجربه‌ی کاربری تهران در شهریور سال ۱۳۹۲ حول سه محور «استراتژی طراحی»، «طراحی تعاملی» و «طراحی محصولات آنلاین» برگزار خواهد شد.

پنجمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف آغاز به کار کرد

پنجمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف در آذرماه ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد. این جشنواره به همت مرکز کارآفرینی و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، با هدف کمک به تجاری سازی طرحهای دانش بنیان برگزار میشود.