ماه: دی ۱۳۹۱

سایت هفته نامه تجارت فردا راه اندازی شد

سایت هفته نامه تجارت فردا راه اندازی شد

وبنا – وب سایت هفته نامه اقتصادی تجارت فردا به تازگی راه اندازی شد. از اهداف این هفته نامه می توان به پوشش خبری تحت حوزه های سیاست، اقتصاد و صنعت اشاره کرد. شایان ذکر است این هفته نامه به سردبیری آقای محمد طاهری، و یکی از سایت های گروه نشریات دنیای اقتصاد می باشد. برای مشاهده این سایت به آدرس tejarat.donya-e-eqtesad.com مراجعه فرمایید.

وب سایت آرایشیک شروع به کار کرد

وب سایت آرایشیک شروع به کار کرد

وبنا – سایت آرایشیک با شعار یک آرایش شیک به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. از اهداف این سایت می توان به پوشش خبری تحت حوزه های از جمله آرایش، پوست و مو اشاره کرد. به گفته مدیر آرایشیک نام این سایت برگرفته از دو لغت آرایش و شیک می باشد، برای مشاهده این سایت به آدرس arayeshik.com مراجعه فرمایید.

سایت ماشین باز فعالیت مجدد خود را آغاز کرد

سایت ماشین باز فعالیت مجدد خود را آغاز کرد

وبنا – سایت ماشین باز پس از یازده ماه تعطیلی فعالیت مجدد خود را با سیستمی جدید آغاز کرد. از اهداف این سایت می توان به مقایسه آنلاین و پوشش خبری تحت خودروها اشاره نمود. ماشین باز در آینده ای نزدیک سه قسمت ویژه ای به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهد. بزای مشاهده این سایت به آدرس mashinbaz.com مراجعه فرمایید.

سایت جشنواره آی پلاس فعالیت خود را آغاز کرد

سایت جشنواره آی پلاس فعالیت خود را آغاز کرد

وبنا – وب سایت جشنواره آی پلاس به تازگی راه اندازی شد. این مسابقه با هدف رقابتی سالم بین صاحبان ایده  در حوزه موبایل ، فناوری با محوریت بازی و سرگرمی فعالیت می کند. برای دریافت اطلاعات جشنواره عبارت iplus را به شماره ۳۰۰۰۲۳۳۷ ارسال نمایید. برای مشاهده این وب سایت به آدرس iplusaward.ir مراجعه فرمایید.

۵۲ هفته با یوایکس

۵۲ هفته با یوایکس

وبنا – وب سایت ۵۲ هفته با یوایکس راه اندازی شد. این سایت نسخه فارسی سایت ۵۲weeksofux.com می باشد که با هدف ارتقا آگاهی طراحان نسبت به مفهوم تجربه کاربری توسط Joshua Porter و Joshua Brewer ایجاد شده است. نسخه فارسی ۵۲ هفته با یوایکس توسط میلاد اسلامی زاد و اسما کروبی ترجمه می شود. برای مشاهده این وب سایت به آدرس ۵۲weeksofux.ir مراجعه فرمایید. 

سایت فرهنگ اصطلاحات فارسی شروع به کار کرد

سایت فرهنگ اصطلاحات فارسی شروع به کار کرد

وبنا – فرهنگ اصطلاحات فارسی ( Farsi ToDay ) با شعار “مروری بر معانی و ریشه اصطلاحات رایج امروزی” به تازگی فعالیت خود را آغاز کرد. فارسی تو دی را می توان با اهدافی بلند مرتبه نظیر توضیحات کامل واژه های رایج فارسی زبان اشاره نمود . از اهداف سایت فارسی تو دی می توان به ترویج درست معانی و اصطلاحات رایج فارسی اشاره کرد. برای مشاهده این سایت به آدرس farsitoday.ir مراجعه فرماید.

عکس پرینت به جمع حامیان پنجمین جشنواره وب ایران پیوست

وبنا – سایت عکس پرینت سرویس اینترنتی ذخیره، اشتراک و چاپ عکسهای دیجیتال است که توسط شرکت مهندسی داده بان سامانه از گروه شرکتهای خانه چاپ و طرح ارائه می شود. در پنجمین جشنواره وب ایران، مجموعه عکس پرینت به عنوان حامی طراحی و چاپ حضور خواهد داشت. هدیه ویژه این شرکت به تمام شرکت کنندگان اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران، یک کوپن تخفیف ۳۰ هزار تومانی کتاب عکس می‌باشد.

عکس پرینت، اولین سرویس چاپ اینترنتی در ایران، چاپخانه را به خانه ها آورده است. هم‌اکنون عموم مردم – بدون نیاز به هیچ دانش یا نرم‌افزار تخصصی- می توانند در خانه یا محل کار خود به سادگی عکسهای خود را سفارش چاپ بدهند و یا با عکسهایشان محصولات اختصاصی مثل تقویم، کارت تبریک، کتاب عکس و یا قاب عکس طراحی کنند و سفارش دهند. عکس پرینت با ترکیب سفارش اینترنتی و چاپ دیجیتال، هنر و تکنولوژی را تلفیق کرده است تا چاپ به هر تعدادی – حتی یک عدد- ممکن باشد. این مجموعه مفتخر است که تا کنون به مرز ۱۵۰ هزار عضو رسیده است.

همچنین  مجموعه عکس پرینت کلیه کارهای چاپی پنجمین جشنواره وب ایران را نیز بر عهده دارد. برای مشاهده سایت این شرکت به آدرس www.axprint.com مراجعه کنید.

تاریخ برگزاری اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران تغییر کرد

وبنا – مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران از تاریخ ۲۶ بهمن به تاریخ ۲۵ بهمن ماه تغییر یافت. این مراسم که قرار بود در تاریخ پنجشنبه ۲۶ بهمن برگزار شود به دلیل برگزاری کنفرانس TEDxTehran در آن تاریخ، یک روز به جلو افتاد و چهارشنبه همان هفته در تاریخ ۲۵ بهمن برگزار می شود.

در مراسم اختتامیه که با حضور مهمانهای ویژه و کاندیداهای سایتهای برتر ایران برگزار میشود، برندگان دوره پنجم جشنواره وب ایران اعلام و تندیسی به آنها اعطا میگردد. برای مشاهده سایت جشنواره وب ایران به ادرس http://iranwebfestival.com/fa مراجعه کنید.

رادیو مدیریت فعالیت خود را آغاز کرد

رادیو مدیریت فعالیت خود را آغاز کرد

وبنا – رادیو اینترنتی مدیریت به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. به گفته مدیر این سایت از ویژه گی های این سایت می توان به اجرای برنامه های تخصصی مدیریت در کنار برنامه های متفرقه مانند موسیقی اشاره کرد. برنامه های رادیو مدیریت در تمام ساعات شبانه روز پخش می شود. برای مشاهده این سایت به آدرس http://radiomodiriat.com  مراجعه فرمایید.

سایت دریافت مقالات درخواستی فعالیت خود را آغاز نمود

سایت دریافت مقالات درخواستی فعالیت خود را آغاز نمود

وبنا – وب سایت دریافت مقالات درخواستی رایگان ( Ipapers ) فعالیت رسمی خود را به تازگی شروع کرده است . از اهداف بلند مرتبله این سایت می توان ایجاد بستری راحت و ساده برای ارائه مقالات درخواستی شما در موضوعات های متفاوت نام برد . لازم به ذکر است که برای راحت بودن و عادت کاربران این سایت از قالب های ویژه از جمله شبکه اجتماعیی توییتر و وبنا که کاربر پسند می باشند ، در این مجموعه به کار برده است . برای مراجعه به این سایت به آدرس http://ipapers.ir مراجعه فرمایید.

آذربانو | مجله اینترنتی بانوان ایرانی

آذربانو | مجله اینترنتی بانوان ایرانی

وبنا – سایت آذربانو یک پایگاه اینترنتی برای دختران و بانوان ایرانی می باشد که به تازگی شروع به کار کرده است. این سایت با تمرکز بر روی پرطرفدارترین موضوعات در میان بانوان از جمله مد و فشن، دکوراسیون داخلی، ایده های جالب و … سعی در ارائه مطالب جالب و مفید برای بانوان ایرانی دارد. تمام مطالب این سایت ترجمه یا تالیف بوده و بدور از هر گونه کپی برداری از سایتهای فارسی زبان می باشد.

برای مشاهده سایت به آدرس www.azarbanoo.com مراجعه نمایید.

وبسایت صندوق سرمایه گذاری شناسا رونمایی شد

وبسایت صندوق سرمایه گذاری شناسا رونمایی شد

وبنا – شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد (شناسا) با اصول نوآوری، سازماندهی وسودآوری با ماموریت شناسایی و مشارکت در کسب و کارهای نوآورانه و سودآور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر(Venture Capital)  گروه مالی پاسارگاد از بهار سال ۹۱ تاسیس گردیده است.

این شرکت ، آمادگی خود را اعلام نموده تا در حوزه ی فن آوری اطلاعات و ارتباطات، نسبت به ارزیابی، جذب و راهبری شرکت­هایی  که در این حوزه فعالیت میکنند، اقدام نماید

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت صندوق سرمایه گذاری شناسا مراجعه نمایید.

وب سایت کتابخانه ما شروع به کار کرد

وب سایت کتابخانه ما شروع به کار کرد

وبنا – سایت کتابخانه ما برای تمامی علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی شروع به کار کرد.این وب سایت سعی بر معرفی کتاب های مناسب و برتر را به تمامی علاقه مندان را دارد. فعالیت های این سایت بیشتر به معرفی کتاب های جدید معطوف می شود.کتاب ها با دسته بندی های گوناگونی در سایت قرار می گرد همچون ادبیات، روانشناسی، هنر و … که به کاربران این سایت اجازه می دهد با توجه به علاقه مندی خودشان از کتاب های این وب سایت استفاده نمایند.

به همراه کتاب ها خلاصه ای نیز برای کاربران قرار داده شده است که از مزایای این سایت محسوب میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کتابخانه ما www.welibrary.ir مراجعه نمایید.