ماه: بهمن ۱۳۹۰

شبکه وندی کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی مجازی بررسی می شود‎

شبکه وندی کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی مجازی بررسی می شود‎

وبنا – نشست بهمن ماه «پژوهشگران رسانه های اجتماعی» با واکاوی مفهومی شبکه وندی کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی مجازی یکشنبه ۳۰ بهمن ماه جاری با حضور اساتید، کارشناسان و پ‍ژوهشگران برگزار می شود. سخنران این نشست، ابراهیم اسکندری پور، کارشناسی ارشد مدیریت رسانه است که در پژوهش خود گوگل ریدر و گوگل پلاس را مورد بررسی قرار داده است.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس socialmedia.ir مراجعه کنید.

یک نام انتخاب کنید و جایزه بگیرید

یک نام انتخاب کنید و جایزه بگیرید

وبنا – یک نام مناسب برای محصول لوکوپوک انتخاب کنید و یک آپل آی پاد جایزه بگیرید. مدیر سایت لوکوپوک در خصوص این مسابقه به وبنا گفت “چند وقتی است که به دنبال یک نام برای محصول مدیریت ارتباط با مشتریان می گردیم، با افراد مختلفی مشورت کردیم، کتاب های مختلفی را دوره کردیم، در نام های قدیمی پارسی جستجو کردیم، اما به نام مناسبی نرسیدیم. پس تصمیم گرفتیم یک مسابقه در اینجا برگزار کنیم”

برای شرکت در این مسابقه به سایت لوکوپوک مراجعه کنید.

برگزاری دومین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران

برگزاری دومین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران

وبنا – دومین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران در تاریخ ۱۴ و ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ در سالن همایش های بین المللی صدا وسیما در تهران برگزار خواهد شد. دکتر تقی­پور، وزیر فناوری، اطلاعات و ارتباطات٬ دکتر صدوقی، مدیر عامل محترم شرکت ارتباطات سیار همراه اول٬ مهندس قلمبر دزفولی، مدیر عامل محترم شرکت ایرانسل و مهندس حمید رضا فرنگ، مدیر عامل محترم شرکت رایتل از سخنرانان این کنفرانس می باشند.

بازار کسب و کار خدمات ارزش افزوده تلفن همراه (VAS Business) محتوا برای تلفن همراه (Mobile Content) نرم­افزارهای تلفن همراه (Mobile Apps) اپراتورها و زیرساخت (Operators and Platforms) خدمات مالی و بانکی همراه (Mobile Banking and Payment) خدمات عمومی (دولتی) بر روی تلفن همراه (Public and Government) وب و تلفن همراه (Mobile Web) برخی از موضوع های این کنفرانس می باشد.

برای مشاهده سایت به آدرس www.vasconference.ir مراجعه کنید.

نظرسنجی آنلاین با شیوه ای جدید

نظرسنجی آنلاین با شیوه ای جدید

وبنا – وب‌سایت جامع “نظرسنجی آنلاین” با هدف برگزاری نظرسنجی‌های گسترده‌ی اینترنتی در موضوعات متنوع٬ شروع به کار کرد. این پایگاه اینترنتی که با رویکرد سرگرمی، ایجاد نشاط و آموزش اطلاعات عمومی به کاربران اینترنت راه‌اندازی شده است. نظرسنجی‌های تخصصی با موضوعات مختلف به شکل بازی و سرگرمی برگزار کرده و به شرکت کنندگان این نظرسنجی‌ها به قید قرعه جوایزی اهدا می‌کند.

روش کار این وب سایت نیز بسیار ساده است. کاربر پس از ورود به سایت و انتخاب نظرسنجی دلخواه (مثلا در خصوص تولید یک بازی آنلاین جدید ایرانی) گام به گام با مراحل ارائه شده از سوی سایت پیش می‌رود و در مدت زمان کوتاهی به سوالات سایت پاسخ داده و در کنار آن از سرگرمی‌هایی مثل لطیفه، بازی، سوال هوش، فال و طالع‌بینی، سوال اطلاعات عمومی و … بهره‌مند می‌شود.

شرکت در این نظرسنجی‌ها علاوه بر کمک به ارتقای سطح آگاهی صاحبان مشاغل از نیازهای کاربران و ایجاد لحظاتی خوش و آموزنده برای شرکت‌کنندگان، شانس برنده شدن در قرعه‌کشی جوایز بسیار ارزنده را نیز به همراه دارد.

جهت مشاهده وب سایت به آدرس  http://iran-survey.com مراجعه نمایید.

پایگاه خبری باز باران آغاز به کار کرد

پایگاه خبری باز باران آغاز به کار کرد

وبنا – خبر کوتاه – پایگاه خبری باز باران آغاز به کار کرد. این پایگاه خبری آخرین خبرهای سیاسی ، اجتماعی ، دانشگاهی ، هنری و مطبوعات را پوشش می دهد. برای مشاهده این وب سایت به آدرس www.bazbarannews.ir مراجعه کنید.

وب سایت فروش آنلاین بلیت سینما راه اندازی شد

وب سایت فروش آنلاین بلیت سینما راه اندازی شد

وبنا – وب سایت سینماتیک آغاز به کار کرد. این وب سایت به انتشار اخبار و حواشی سینمای ایران می پردازد. انتشار برنامه اکران سینماهای ایران، انتشار آمار فروش فیلم ها و فروش اینترنتی بلیت برخی سینماهای ایران از دیگر امکانات این سایت می باشد.

جهت مشاهده این وب سایت به آدرس www.cinematicket.ir مراجعه کنید.

جامعه مجازی سفرآنلاین آغاز به کار کرد

جامعه مجازی سفرآنلاین آغاز به کار کرد

وبنا – جامعه مجازی سفرآنلاین با هدف به اشتراک گذاری سفرنامه ها و تجربیات سفر آغاز به کار کرد. کاربران با استفاده از امکانات این جامعه مجازی میتوانید مهارت ها، پیشنهادات و دیگر شنیده ها و گفته های خود را در مورد سفرهای خود با دیگران به اشتراک بگذارید.

جهت مشاهده سایت به آدرس http://safar-online.com مراجعه نمایید.

رونمایی از نسخه جدید پایگاه خبری طلبه بلاگ

رونمایی از نسخه جدید پایگاه خبری طلبه بلاگ

وبنا – نسخه جدید پایگاه خبری، فرهنگی، تبلیغی «طلبه بلاگ» صبح امروز توسط آیت‌الله مهدی هادوی تهرانی رئیس موسسه رواق حکمت در دفتر تبلیغات مشهد رونمایی شد

بنا بر این گزارش در این مراسم حجج اسلام والمسلمین محمد مهدی مسعودی رئیس دفتر تبلیغات خراسان رضوی، سیدمحمدعیسی‌نژاد معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، سید ابوالقاسم شجاعی مسئول جامعه مبلغین تهران، احمد زادهوش معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم حضور داشتند.

لازم به ذکر است پایگاه خبری، فرهنگی، تبلیغی «طلبه بلاگ» به منظور هم افزایی فعالیت‌های تبلیغی طلاب حوزه‌های علمیه و رصد و بازنشر وبلاگ‌های ارزشی و دینی است.

جهت مشاهده سایت به آدرس http://talabeblog.ir مراجعه نمایید.

وب سایت خبری دیداد آغاز به کار کرد

وب سایت خبری دیداد آغاز به کار کرد

وبنا – وب سایت خبری دیداد آغاز به کار کرد. ارائه اخبار حقوقی ایران و جهان، گردآوری مقالات حقوقی معتبر برای استفاده ی حقوقدانان، گردآوری قوانین و مقررات حقوقی داخلی و بین المللی، معرفی بزرگان حقوق ایران و جهان و معرفی وب سایت های معتبر حقوقی از مهم ترین اهداف راه اندازی این وب سایت را شامل می شود.

جهت مشاهده این وب سایت به آدرس www.didad.ir مراجعه نمایید.

وب سایت پناهگاه حیوانات راه اندازی شد

وب سایت پناهگاه حیوانات راه اندازی شد

وبنا – خبرکوتاه – وب سایت رسمی پناهگاه حیوانات وفا آغاز به کار کرد. این وب سایت به انتشار اخبار پناهگاه حیوانات و جلب کمک های مالی جهت حمایت از حیوانات بی پناه و آسیب دیده می پردازد. جهت مشاهده این وب سایت به آدرس www.Cal.ir مراجعه نمایید.

فیلترینگ بی‌ضابطه برای مردم آزار دهنده است

فیلترینگ بی‌ضابطه برای مردم آزار دهنده است

وبنا – احمد توکلی رئیس مرکز پژوهش های مجلس با هشدار نسبت به هزینه های “فیلترینگ مردم آزار” برای نظام تاکید کرد: اتفاقات اخیر حتی اگر توجیه امنیتی داشته باشد، باید توسط مسئولان برای مردم توضیح داده شود، چرا که به افزایش اعتماد مردم نسبت به حاکمیت می انجامد و مردم حق جو نیز اقدامات قابل توضیح و منطقی را خواهند پذیرفت.

احمد توکلی در گفتگو با مهر افزود: شیوه فیلترینگ اخیر و قطع بدون اطلاع بسیاری از سرویس های مورد مراجعه اکثر قریب به اتفاق مردم، بدون اینکه قبلا گزینه جایگزین در داخل ایجاد شده باشد و بدون اینکه مسئولان مربوطه قبلا توضیح قانع کننده به مردم داده باشند، گلایه اقشار تحصیلکرده را به دنبال دارد و چنین فیلترینگ مردم آزاری برای نظام بسیار هزینه زاست.

توکلی ادامه داد: این روش فیلترینگ ضررهای دیگری هم دارد. از یک طرف مردم را به قانون شکنی و استفاده از سازوکارهای ضدفیلتر تحریک می کند و قبح قانون شکنی را می ریزد و از طرف دیگر فیلترینگ را از حالت ابزار کنترل مؤثر فضای مجازی خارج می کند، چرا که در وضعیتی که اکثر کاربران اینترنت به سمت استفاده از نرم افزارهای فیلترشکن سوق داده می شوند، فیلترینگ تاثیر خود را از دست می دهد.

مجله اینترنتی دیفوراف افتتاح شد

مجله اینترنتی دیفوراف افتتاح شد

وبنا – مجله اینترنتی دیفوراف افتتاح شد. تمرکز این مجله اینترنتی بر روی مباحث مرتبط با فناوری اطلاعات می باشد. مقالات آموزشی و سرگرمی های مرتبط با فناوری اطلاعات محتوای این مجله اینترنتی را تشکیل می دهد. 

جهت مشاهده مجله اینترنتی دیفوراف به آدرس www.d4fteam.com مراجعه نمایید.

وب سایت رسمی موسسه رفاه کودک آغاز به کار کرد

وب سایت رسمی موسسه رفاه کودک آغاز به کار کرد

وبنا – وب سایت رسمی بنیاد کودک ، که در ایران به نام موسسه خیریه غیر انتفاعی و غیر دولتی رفاه کودک شناخته می شود آغاز به کار کرد. معرفی کودکان مستعد و نیازمند کشور ، جلب حمایت های مادی و معنوی از این کودکان و برقراری امکان پذیرش سرپرستی و پرداخت کمک های مالی به کودکان نیازمند به روش آنلاین ، از مهم ترین اهداف ایجاد و راه اندازی این وب سایت محسوب می گردد.

جهت مشاهده این وب سایت به آدرس www.childf.com مراجعه نمائید.

سایت جامع اطلاع رسانی گل و گیاه زینتی راه اندازی شد

سایت جامع اطلاع رسانی گل و گیاه زینتی راه اندازی شد

وبنا  – وب سایت نارگیل با هدف اطلاع رسانی و آموزش در زمینه گل ها و گیاهان زینتی آغاز به کار کرد. انتشار اخبار گل و گیاه، معرفی انواع گل و گیاه و ارائه مقالات مرتبط با گل از زمینه های اصلی فعالیت این وب سایت به شمار می آید. 

 

جهت مشاهده این وب سایت به آدرس www.nargil.ir مراجعه نمائید.

دنبالر امکانات جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار داد

دنبالر امکانات جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار داد

وبنا – میکرو بلاگ دنبالر با کسب مقام اول (داوران و کاربران) در گروه میکروبلاگ جشنواره وب ایران امکانات جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

نیما صابری مدیر دنبالر به وبنا گفت :‌ برنده شدن در جشنواره وب ایران انگیزه تمامی همکاران ما را در جهت بهبود و ارتقا کیفیت و امکانات دنبالر افزایش داد. با توجه به این موضوع٬ بروز رسانی و توسعه بعضی از امکاناتی که قرار بود در سال آینده برای کاربران فراهم کنیم را با تلاش شبانه روزی همکارانمان سرعت بخشیدیم و امکاناتی از قبیل گالری عکس٬ ارسال منظم ایمیل های یاد آوری و … را به سایت اضافه کردیم. 

دنبالر یک میکروبلاگ متمایز اجتماعی‌ست. در دنبالر هر کاربر قادر به فرستادن یک پست با طول ۱۰۰۰ کاراکتر و یک دیدگاه به طول ۲۰۰۰ کاراکتر می‌باشد که امکان پیوست تصویر، ویدئو، لینک و فایل در آن فراهم شده است. کاربران قادر به دنبال کردن ِ یکدیگر هستند تا افکار، نظرات، اخبار و ارسالهای مورد علاقه‌ی خویش را با سایرین به اشتراک بگذارند و یا به فعالیت در گروه‌های خصوصی (یا شخصی) و عمومی بپردازند.

لازم است بدانید دنبالر از “دنباله رو” برگرفته شده و این امکان را به کاربران میدهد که توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله کامپیوتر شخصی، تبلت، لپ‌تاپ، تلفن همراه از بروزرسانی‌ها مطلع شده و اقدام به بروزرسانی صفحه‌ی شخصی خود نماید ؛ تا جایی که این قابلیت را از طریق سرویس پیامک هم فراهم ساخته است. 

جهت مشاهده امکانات سایت میتوانید به آدرس  http://donbaler.com مراجعه نمایید.

تخته سیاه وبلاگی برای تعامل بیشتر با مخاطبان

تخته سیاه وبلاگی برای تعامل بیشتر با مخاطبان

وبنا – شرکت نرم نگاران آرمیتیس و درگاه تجاری لوکوپوک در حال تولید یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) می باشند. این شرکت جهت تعامل بیشتر با استفاده کنندگان این گونه نرم افزارها،  وبلاگی ایجاد نموده است که در آن روند تولید این نرم افزار را گام به گام با مخاطبانش به اشتراک می گذارد و براساس نتایج حاصل از این نظرات، تغییرات مورد نیاز را اعمال می کند.

دوستان علاقمند می تواند جهت شرکت در بحث های تولید این نرم افزار به وبلاگ blog.locopoc.com مراجعه نمایند.