ماه: شهریور ۱۳۹۰

فراخوان کارگاه طراحی پوستر فرهنگ و امنیت در فضای مجازی

فراخوان کارگاه طراحی پوستر فرهنگ و امنیت در فضای مجازی

وبنا – گروه هنری ایرسا در نظر دارد تا با همکاری پلیس فتا و جمعی از اساتید و هنرمندان کارگاه طراحی پوستر برگزار نماید . این کارگاه بمنظور ایجاد فرهنگ استفاده از رایانه و ابزار های الکترونیکی بمدت سه روز از تاریخ چهارم لغایت هفتم مهر ماه ۱۳۹۰ با سرپرستی استاد محمد اردلانی در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

در پایان کارگاه به تمامی شرکت کنندگان گواهی حضور در کارگاه و همچنین به سه نفر برگزیده به شرح ذیل جوایز نقدی اهداء خواهد شد.

نفر اول ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفر دوم ۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفر سوم ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال

لازم به ذکر است آثار برتر این ورکشاپ در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۱ به روی دیوار خواهد رفت و همچنین در مجلدی به چاپ خواهد رسید. هنرمندان برای حضور در این رویداد می توانند به نشانی www.irsagroup.ir مراجعه نمایند و پس از دریافت و تکمیل فرم شرکت در فراخوان همراه با ۳ نمونه از آثار تا پایان وقت اداری یکشنبه سوم مهر ماه به آدرس الکترونیکی info@irsagroup.ir ارسال نمایند.

سمینار تخصصی امنیت در پورتال های سازمانی

سمینار تخصصی امنیت در پورتال های سازمانی

وبنا – شرکت سازه اطلاعات سامان در چارچوب برگزاری سمینارهای دوره ای پورتال و مباحث مرتبط ، با همکاری آزمایشگاه آپای دانشگاه فردوسی مشهد، سمینار تخصصی با عنوان امنیت در پورتال های سازمانی را در تاریخ هجدهم مهر ماه سال جاری در محل سالن همایش های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌نماید.

 این سمینار با هدف ارتقای امنیت در پورتال های سازمانی در محورهای زیر برگزار می گردد :

  • مفاهیم و الزامات امنیت در وب
  • استانداردهای ارزیابی امنیت و آزمون نفوذپذیری
  • لایه های مختلف امنیت در پورتال سازمانی
  • امنیت محیط و زیرساخت در پورتال های سازمانی
  • امنیت در نرم افزارهای پورتال
  • موردکاوی تهدیدات امنیت در لایه کاربرد پورتال های سازمانی
  • نقش سازمان و راهبری در امنیت پورتال های سازمانی
  • راهکارهای مقابله با تهدیدات امنیتی در پورتال های سازمانی

کلیه علاقمندان به شرکت در این رویداد علمی می توانند با تکمیل فرم ثبت نام در این سمینار حضور یابند. شرکت در این سمینار رایگان بوده و برای کلیه حاضرین گواهینامه معتبر شرکت در سمینار صادر می گردد.

آغاز به کار نشریه اینترنتی سالم زی

آغاز به کار نشریه اینترنتی سالم زی

وبنا – نشریه اینترنتی سالم زی راه اندازی شد. این نشریه که با محوریت سلامت و زندگی بهتر کار خود را شروع کرده است، مطالبی در زمینه هایی همچون، زیبایی، تناسب اندام، تغذیه، بهداشت، سلامت و زندگی بهتر منتشر می کند. سردبیر نشریه اینترنتی سالم زی، هدف اصلی از راه اندازی این سایت را ایجاد بستری مناسب در وب فارسی، برای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در زمینه های مذکور، در میان فارسی زبانان، اعلام کرد. علاوه بر این، حمایت رایگان از سازمان ها و بنیادهای بشردوستانه و خیریه از جمله اهداف سالم زی اعلام شده است.

برای مشاهده این نشریه، به آدرس http://salemzi.com مراجعه نمایید.

تجربه یک خرید متفات در سوپر حراج

تجربه یک خرید متفات در سوپر حراج

وب سایت سوپر حراج راه اندازی شد. سوپر حراج یک فروشگاه بزرگ اینترنتی است که قابلیت فروش اعتباری و پس انداز برای خرید تا ۲ ماه آینده را برای کاربرانی که در مزایده ها شرکت می کنند فراهم می کند. کاربران در ازای خرید اعتبار از فروشگاه و یا بعبارتی پس انداز برای خرید در آینده، بسته به میزان پس انداز، اعتبار برای شرکت در مزایده های بسیار ویژه سوپرحراج دریافت می کنند. در این مزایده ها، سوپر حراج در هر روز کالا یا کالا هایی که عمدتا برند های معروف و یا کالاهای جذابی هستند را با ۷۵ تا ۸۰ درصد تخفیف در سایت عرضه می کند. کاربران فروشگاه با هر بار پیشنهاد برای دریافت کالا یک اعتبار از دست می دهند (پس انداز در سایت محفوظ است). با هر بار پیشنهاد تنها ۱۰ تومان به قیمت مزایده اضافه می شود. در پایان، کسی که آخرین پیشنهاد را برای کالا داده است برنده مزایده می گردد. برنده مزایده، اعتبار مصرف کرده از پس انداز خود را از دست می دهد ولی در قبال آن، کالا را با تخفیف استثنایی دریافت می کند. سایر کاربرانی که در مزایده موفق نبوده اند، همچنان از پس انداز خود برای خرید از فروشگاه تا دو ماه آینده می توانند استفاده کنند.

شما به مقدار اعتباری که دارید می‌‌توانید در مزایده‌ها شرکت کرده و پیشنهاد دهید. هربار که شما پیشنهاد می‌دهید مبلغ ۱۰ تومان به قیمت مزایده اضافه خواهد شد. هر مزایده دارای زمان شروع و پایان مربوط به خود است که توسط تایمر مشخص میشود. وقتی‌ تایمر مزایده به صفر برسد مزایده پایان یافته و آخرین پیشنهاد دهنده به عنوان برنده نهایی معرفی‌ می‌‌شود. برنده نهایی با پرداخت مبلغ پایان مزایده کالا را خریداری کرده و درب منزل دریافت می‌کند.

اگر از زمان مزایده کمتراز ۲۰ یا ۳۰ ثانیه باقی‌ مانده باشد، با دادن هر پیشنهاد توسط شرکت کنندگان، تایمر مزایده دوباره از ۲۰ یا ۳۰ ثانیه شروع خواهد شد تا زمان کافی‌ برای شرکت سایرین فراهم شود.

کاربری که اعتبار خود را هوشمندانه و در لحظات پایانی مزایده مصرف می کند، می تواند برنده مزایده باشد و یک خرید هوشمندانه و مفرح انجام دهد.

برای مشاهده این وب سایت  به آدرس www.superharaj.com بروید.

ماشین سواری در شبکه اجتماعی وبززز

ماشین سواری در شبکه اجتماعی وبززز

وبنا – شبکه اجتماعی وبززز با همکاری سایت اسپیدآپ این امکان را فراهم کرده تا کاربران این شبکه اجتماعی از این پس بتوانند بازی ماشین رانی اسپیدآپ را در وبززز بازی کنند.

کاربران وبززز میتوانند با کلیک بر روی بنر بازی اسپیدآپ به عضویت این بازی در آمده در کنار دیگر کاربران شبکه اجتماعی به رقابت بپردازند.

شایان ذکر است که تعداد سکه های کاربران وبززز ۵۰۰۰ عدد بیشتر از دیگر کاربران شرکت کننده در بازی اسپیدآپ میباشد که به صورت مستقل وارد این بازی می شوند. این سکه های اضافه با توافق شبکه اجتماعی وبززز و بازی اسپیدآپ به کاربران وبززز هدیه داده می شود.

برای مشاهده سایت به آدرس http://webzzz.com مراجعه کنید.

سایز های جدید بنر در شبکه تبلیغات

سایز های جدید بنر در شبکه تبلیغات

وبنا – دو سایز دیگر به سایز های استاندارد بنرهای شبکه تبلیغات (Anetwork) اضافه شده است. با توجه به پیشنهادات آگهی دهندگان و نمایش دهندگان شبکه تبلیغات دو سایز جدید ۷۲۸*۹۰ و ۳۰۰*۲۵۰ به شبکه تبلیغات اضافه شد. هم اکنون دارندگان وبلاگ ها و وب سایت های نمایش دهنده می توانند با مراجعه به قسمت تنظیمات وب سایت خود، کد سایزهای جدید را دریافت کنند.

برای مشاهده سایت به آدرس http://anetwork.ir مراجعه کنید.

انجمن تخصصی درایورچست راه اندازی شد

انجمن تخصصی درایورچست راه اندازی شد

وبنا – انجمن تخصصی درایورچست راه اندازی شد. این وب سایت قریب به یک سال است که در زمینه درایور کامپیوترهای دسکتاپ و انواع لپ تاپ فعالیت دارد. حکیمی مدیر سایت به وبنا گفت راه اندازی تالار درایورچست به همراه انجمن تخصصی ویدئوهای سه بعدی که می توان گفت اولین انجمن تخصصی فارسی زبان در زمینه ویدئوهای سه بعدی است از سرویس های جدید این سایت است.

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.driverchest.ir مراجعه کنید.

بارنوا ، خوشمزه ایرانی اندازی شد

بارنوا ، خوشمزه ایرانی اندازی شد

وبنا – بارنوا ، امکان اشتراک گذاری وب سایت های مفید را فراهم آورده تا کاربران یا وب مسترهایی که وب سایت مفیدی را راه اندازی کرده اند یا در اختیار دارند را به اشتراک بگذارند . بارنوا در کنار اشتراک گذاری ، امکان بوک مارک کردن وب سایت های مورد علاقه در صفحه شخصی کاربران می باشد .

هاتف غنی یارلو ، از مدیران و برنامه نویسان وب سایت درباره بارنوا می گوید : بارنوا شباهت زیادی به وب سایت دلیشز دارد اما امکاناتی که در کنار بارنوا ارائه شده و در آینده خواهد شد این سرویس را متمایز خواهد کرد . مهدی سروری از برنامه نویسان وب سایت نیز از راه اندازی نسخه انگلیسی این سرویس در آینده نزدیک خبر داد .

بارنوا با آدرس http://www.barnoa.com در دسترس است.

رقابت در چهارمین دوره جشنواره وب ایران آغاز شد

رقابت در چهارمین دوره جشنواره وب ایران آغاز شد

وبنا – چهارمین دوره جشنواره وب سایت های ایران آغاز شد تا بار دیگر سایت های وب فارسی به رقابت پرداخته و از برترین آنها تقدیر گردد. امسال جشنواره در بیش از ۹۰ گروه مختلف در بخش وب سایت های موضوعی٬ غیر موضوعی و موبایل برگزار خواهد شد. در حال حاضر مرحله ثبت نام اولیه وب سایت ها آغاز گردیده و متقاضیان می توانند از طریق بخش ثبت نام در وب سایت جشنواره به آدرس http://register.iranwebfestival.com ثبت نام نمایند.

یکی از نکات قابل توجه در رابطه با چهارمین دوره جشنواره امکان ثبت نام کاربران جهت حضور در کنفرانس وب می باشد که در دیماه سال جاری برگزار خواهد شد. از برنامه های متنوع کنفرانس وب٬ سخنرانی های علمی٬ کارگاه های آموزشی٬ نمایشگاه جانبی و کتاب جشنواره خواهد بود که متقاضیان می توانند برای حضور در آنها از طریق همین سایت ثبت نام نمایند. امسال نیز جشنواره آمادگی دارد تا در بخش های مختلف از حمایت های تجاری و رسانه ای برای توسعه بیشتر استفاده نماید.

لیست برندگان و کاندیداهای سال گذشته و اطلاعات تکمیلی دیگر نیز در وب سایت جشنواره به آدرس http://iranwebfestival.com قابل مشاهده است. هم چنین می توانید برای مشاهده راهنمای فرایند ثبت نام در جشنواره به آدرس http://iranwebfestival.com/fa/page/register-guide مراجعه کنید.

امکانات جدید در فست دیکشنری

امکانات جدید در فست دیکشنری

وبنا – دیکشنری آنلاین فست دیک که اخیرا نسخه موبایل خود را برای دستگاه های آی فون٬ آی پد و سیستم عامل اندروید عرضه نموده بود٬ اخیرا امکان جدیدی را به سایت خود افزوده است که علاقمندان به یادگیری زبان می توانند از آن بهره بگیرند. در این امکان جدید در صورت جستجوی افعال انگلیسی٬ در صفحه نمایش معانی شما می توانید اشکال افعال بی قاعده آن فعل را مشاهده نمایید.

بطور مثال با جستجوی کلمه see علاوه بر مشاهده معنی آن٬ زمان گذشته و قسمت سوم آن را نیز می توایند مشاهده نمایید. در صورتی که به این ابزار نیاز دارید٬ شما هم می توانید به این وب سایت سری بزنید و حتی ابزارهای موبایل آنرا دریافت کنید. شاید هم فعلی باشد که حالت گذشته بی قاعده آنرا نمی دانید و فست دیکشنری بتواند به شما کمک نماید

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.fastdic.com مراجعه کنید.

سایت بررسی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت راه اندازی شد

سایت بررسی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت راه اندازی شد

وبنا – وب سایت تخصصی بررسی پیرامون مسئله ی تمدن اسلامی و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت راه اندازی شد. این وب سایت که به همت دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تهیه شده است٬ مقالات و مطالب متعددی را در این موضوع در اختیار علاقمندان قرار داده است.

برای مشاهده سایت به آدرس http://icmags.ir مراجعه کنید.

سایت آی تی بی راه اندازی شد

سایت آی تی بی راه اندازی شد

وبنا – سایت خبری آی تی بی راه اندازی شد. محمد نیک جو مدیر سایت به وبنا گفت “هدف این سایت اطلاع رسانی و آموزش در زمینه آی تی است” . برای مشاهده سایت به آدرس http://www.itbuy.ir مراجعه کنید.

آغاز جشنواره تابستانی البسکو.کام

آغاز جشنواره تابستانی البسکو.کام

وبنا – جشنواره تابستانی ویژه البسکو.کام، با تخفیف های بسیار استثنایی آغاز شد. در این جشنواره که از امروز تا ۳۱ شهریور برپا خواهد بود، تمامی محصولات در تمامی طبقه ها، از لوازم خانگی و کالاهای الکترونیک گرفته تا کتاب، لباس، گل و … با تخفیف های بسیار استثنایی – از ۳ تا ۵۰% – در اختیار همه هموطنان عزیز قرار دارد.

با مراجعه به وب سایت این مرکز خرید اینترنتی نام آشنا، به آدرس www.albasco.com و انتخاب کالا یا کالاهای دلخواه خود، از تخفیف های بی نظیر این جشنواره برخوردار شده و سفارشات شما در کمترین زمان ممکن در دسترستان خواهد بود.

نعره جنگ از ارشاد عبور کرد

نعره جنگ از ارشاد عبور کرد

وبنا – بازی آنلاین «نعره جنگ» توانست از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای مجوز بگیرد. مدیر مسئول این بازی آنلاین در مصاحبه با وبنا با اعلام این خبر افزود پس از تلاش های بسیار موفق شده اند تا مجوز رسمی را برای بازی گرفته و در رده سنی +۳ پذیرفته شده اند مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد به همراه بنیاد ملی بازی های رایانه ای مسئولیت بررسی بازی های آنلاین و رده بندی آنها را بر عهده دارند.

برای مشاهده وب سایت این بازی به آدرس http://warcry.ir مراجعه کنید.

سایت هایپراستار راه اندازی شد

سایت هایپراستار راه اندازی شد

وبنا – همین چند سال پیش بود که خبر «هایپراستار به ایران آمد» تیتر جراید معتبر ایرانی را از آن خود کرد و به عنوان یکی از وقایع مهم در سرمایه گزاری خارجی در ایران در بخش خرده فروشی توجه اقشار مختلف را جلب نمود.

اکنون خبر ورود این غول فروشگاهی به عرصه وب تیتر رسانه های فناوری اطلاعات خواهد شد.

“از روز شنبه بنرهای مربوط به معرفی وب سایت در سرتاسر فروشگاه قرار گرفته است و به زودی برنامه های تبلیغاتی گسترده این شرکت آغاز خواهد شد.” علی فخیم کارشناس بازاریابی هایپراستار ایران در مصاحبه تلفنی با پایگاه خبری وب سایت های ایران (وبنا)٬ با اعلام خبر راه اندازی رسمی وب سایت این شرکت از برنامه های آتی خبر داد.

از ۲ ماه قبل مرحله بهره برداری آزمایشی از این وب سایت شروع شده بود و اکنون سایت بطور رسمی افتتاح می گردد. از امکانات کنونی این وب سایت می توان به معرفی تخفیف های ویژه هایپراستار٬ شرکت کاربران در قرعه کشی ها اشاره کرد. همچنین کاربران وب سایت هایپر استار می توانند از طریق صفحه صدای شما نظرات و انتقادات خود را مستقیما به گوش مدیران این فروشگاه عظیم برسانند.

علی فخیم در پاسخ به سوال وبنا که آیا هایپراستار ایران پا به عرصه فروش آنلاین محصولات خود خواهد گذاشت اشاره کرد که امکانات زیادی در آینده به این وب سایت اضافه خواهد شد و فروش آنلاین یک امکان اجتناب ناپذیر می باشد. وی همچنین افزود که یکی از رویکردهای مهم در هایپراستار ایران بهره برداری از راهکارهای بازاریابی آنلاین است.

هایپراستار ایران یکی از شرکت های گروه ماجد الفطیم است که در سال ۱۹۹۲ توسط ماجد الفطیم تاسیس گردید. این شرکت با شعار «ما می دانیم که مشتریان به چیزی بیش از خرید نیازمندند»، مفهوم جدیدی را از ترکیب خرید و تفریح در خرده فروشی ایجاد کرد.

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.hyperstariran.com مراجعه کنید.

امشب شام چی بپزم

امشب شام چی بپزم

وبنا – امشب شام چی بپزم نام سایتی است که هر روز یک پیشنهاد ویژه برای شام به کاربران خود دارد.

اگر برنامه ای برای شام امشب خود ندارید و واقعا نمی دانید که شام چه غذایی درست کنید. سایت امشب شام چی بپزم می تواند به شما در انتخاب بهتر کمک کند.

برای مشاهده سایت به آدرس http://chibepazam.emshab.ir مراجعه کنید.