ماه: مرداد ۱۳۹۰

مرجع همایشهای داخلی و خارجی راه اندازی شد

مرجع همایشهای داخلی و خارجی راه اندازی شد

وینا – سایت فراخوان  با تمرکز بر اطلاع رسانی در زمینه همایش ها ، کنفرانسها،سمینارها ی داخلی  و خارجی بدنبال  ایجاد یک سامانه کارآمد درکنار سایر پایگاههای اطلاع رسانی مرتبط با موضوع می‌باشد.  ایجاد یکدایرکتوری منحصر به فرد و به روز از فراخوانهای داخلی با قابلیت جستجوی پیشرفته وسرویسهای مرتبط با امور همایشها،می‌تواند پاسخگوی نیاز جامعه علمی کشور در زمینه‌های فوق باشد.

با توجه به روند رو به رشد ارائه مقالات در مجامع علمی و کنفرانس ها ی بین المللی خارج از کشور، مرجع پایگاههای همایشهای  خارجی  سایت فراخوان ،بصورتی منحصر به فرد آخرین اخبار همایشهای خارجی را به همراه ارسال خبرنامه کنفرانسها در اختیار علاقه مندان قرارمی‌دهد.

بخش مقالات و مطالب علمی  سایت می‌تواند پاسخگوی سوالات علاقمندان  در خصوص  راهنمای مقالات  و همایشهای علمی باشد(فراخوان از مطالب و مقالات ارسالی در این خصوص استقبال نموده و به نام منتشر خواهد نمود).

با ثبت نام در سایت میتوان  علاوه بر دریافت خبرنامه همایشها ،همایشهای سازمانی خود را نیز در کوتاه ترین زمان بصورت رایگان ثبت نمود. سایت بصورت خصوصی مدیریت میشود و به هیچ مجموعه ای وابسته نیست. وب سایت در پایگاه ساماندهی پایگاههای اینترنتی نیز به ثبت رسیده است.

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.iranconferences.ir مراجعه کنید.

نشست فعالان وب اینبار با موضوع تبلیغات اینترنتی برگزار شد

نشست فعالان وب اینبار با موضوع تبلیغات اینترنتی برگزار شد

وبنا – روز سه شنبه ۲۸ ام تیرماه ، ساعت ۵ بعد ازظهر مطابق سه شنبه آخر هر ماه نشست فعالان وب اینبار با موضوع «تبلیغات اینترنتی در ایران» برگزار شد. این نشت که با حضور مدیران وب سایت هایی همچون نت بینا، پرشین بلاگ، لوکوپوک، توکان، ای نتوورک و غیره در شرکت خاورزمین برگزار گردید٬ به بررسی مشکلات کنونی تبلیغات اینترنتی٬ دلایل آن و راهکارهای پیش رو پرداخت.

جلسه با تجربیات و بازخوردهای آژانس های تبلیغاتی در فضای تبلیغات اینترنتی آغاز شد. تعدادی از مدیران وب سایت ها بر این باور بودند که یکی از اشتباهات آژانس های تبلیغاتی همکاری با قشر محدودی از وب سایت ها و عدم پذیرش گروه های وسیع تری از وب سایت های می باشند. آنها از دیگر مشکلات این حوزه را عدم همکاری نزدیک آژانس ها و وب سایت ها برای تبیین و تثبیت تعرفه ها می دانند. همچنین توجه بیش از اندازه به آمار الکسا و رتبه بندی آن نیز در این جلسه مورد انتقاد قرار گرفت.

برخی دیگر٬ ضعف مدیریتی مدیران سایت ها و انتخاب های سلیقه ای و شخصی آنها را از دیگر معضلات تبلیغات اینترنتی دانسته و معتقدند مدیران وب سایت ها یا باید با یادگیری راه کارهای مدیریتی این نقطه ضعف خود را پوشش داده و یا با شرکتهای بزرگتر در وب ایران یکی شوند چرا که در غیر این صورت مدت زیادی قادر به فعالیت نخواهند بود.

عدم تمایل شرکت های بزرگ برای تبلیغات جامع در فضای اینترنت ایران یکی از مشکلات جدی نشدن این بازار تلقی گردید که به عقیده برخی از حاضرین ورورد یکی از رقبای اصلی در هر حوزه ای به تبلیغات اینترنتی٬ تمایل دیگر شرکت ها در آن حوزه را به شدت افزایش می دهد.

در این جلسه مدیرپرشین بلاگ ، آقای بوترابی، با اشاره به اهمیت تجمیع سرمایه و نیروی انسانی در دنیای اینترنت٬ هدایت شرکت های بزرگ٬ بانک ها و بیمه ها جهت عبور از بازار تبلیغات اینترنتی را یکی از راه کارهای سریع برای رونق بخشیدن به بازار تبلیغات اینترنتی می داند. وی همچنین به اهمیت ایجاد مراکز مطالعات و تحقیقات فعالیت های مجازی اشاره نمود.

میثم کیهانی٬ مدیر مسئول سایت ناربلا معتقد است نبود راه کارهای مناسب تبلیغات برای ارسال پیام هدفمند تبلیغاتی یکی از مشکلاتی است که شرکت ها را بطور جدی به استفاده از تبلیغات اینترنتی هدایت نمی نماید.

آقازاده از حاضرین جلسه مشتری شناسی و هدف گیری مشتری را از نکات قابل توجه آژانس های تبلیغاتی و مدیران سایت ها برشمرد. وی همچنین به اهمیت برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی برای آشنایی مشتریان این حوزه با ابزارهای تبلیغات اینترنتی و منافع آن اشاره نمود.

ملایری٬ مدیر خاورزمین معتقد است یکی از معضلات مشتریان محاسبه بازگشت سرمایه برای تبلیغات اینترنتی است. وی افزود برای یک مشتری تبلیغات٬ بسیار مهم است که بداند سرمایه ای که صرف تبلیغات در اینترنت نموده است طی چه زمانی و چگونه بازگشت داشته است. برای حل این مشکل ارایه کنندگان راهکارهای تبلیغات اینترنتی باید ابزارهای مناسب را در اختیار کارفرمایان خود قراردهند. ملایری همچنین به اهمیت افزایش تنوع خدمات تبلیغات اینترنتی مانند رپورتاژ آگهی در رسانه های آنلاین٬ بازاریابی موتورهای جستجو و بازاریابی اجتماعی اشاره نمود.

شایان شلیله در این جلسه با بررسی کمپین یکی از شرکت های خارجی که در ماه گذشته در ایران اجرا شده است به بررسی مشکلات اجرای این کمپین پرداخت و به فروش فضای تبلیغاتی برخی از سایت های و وبلاگ های آی تی به قیمت بسیار پایین و عدم همکاری این سایت ها با مشاوران تبلیغاتی انتقاد کرد. وی در ادامه گفت با توجه به آمار و اطلاعاتی که ما از این کمپین تبلیغاتی داریم این امکان وجود داشت که با ورود مشاوران تبلیغاتی به این کمپین سهم بیشتری از هزینه تبلیغات این کمپین به وب فارسی وارد می شد.

در این جلسه مصطفی لامعی ( iclub.ir ) ، حمید محمود زاده ( locopoc.com ) ، حمید نعیمی ( speedup.ir ) ، فرزاد نجاریان ( ۳۱shab.com ) ، میلاد نوری ( tookan.ir ) رژین نقوی ( netbina.com ) مهدی بوترابی ( persianblog.ir ) ، میثم کیهانی ( narbella.com ) ، محسن پاک نیت ( goyait.com ) ، پویا رجامند webzzz.com ) ، شایان شلیله (webna.ir )، فروشگاه ( albasco.com ) و محسن ملایری ( khavarzamin.com ) حضور داشتند.

استقبال از بازی آنلاین نعره جنگ در ۱۵ روز اول

استقبال از بازی آنلاین نعره جنگ در ۱۵ روز اول

وبنا – تعداد اعضای بازی آنلاین نعره جنگ (warcry) در ۱۵ روز ابتداعی از مرز ۲۰۰۰ نفر گذشت. 

مدیر مسئول این بازی در این باره به وبنا گفت “در تاریخ ۱۴ تیر ماه سال ۹۰ ورژن ۲.۵ و سرور ۳ این بازی استارت خورد که در ۱۵ روز ابتدایی این بازی استقبال چشم گیری از این بازی شد و مجموعه اعضا این بازی از مرز ۲۰۰۰ نفر گذشت”

برای مشاهده این بازی و اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.warcry.ir مراجعه کنید.

تمام نیازهای آنلاین شما با ایفایندر

تمام نیازهای آنلاین شما با ایفایندر

وبنا – می خواهید آنتی ویروس جدید بخرید اما به خاطر مشکلات پرداخت الکترونیک قادر به تبادل مالی نیستید. امکان خرید اپلیکیشن مورد علاقه تان برای آیفون را هم ندارید. این تازه شروع مشکلات است. متاسفانه در ایران دسترسی بسیار سخت به پرداخت های الکترونیک و به خصوص برای سرویس های خارجی یکی از دردسرهای بزرگ کاربران محسوب می شود. ‏

 سایت ایفایندر ‏ آمده تا مشکل شما را برای بسیاری از پرداخت های اینترنتی حل کند. این سایت کار پرداخت برای سرویس های مختلف اینترنتی مانند خرید هاست، خرید نرم افزارهای مختلف و حتی بعضی سرویس های داخلی را برایتان انجام می دهد. ‏

 این سایت ‏ در حال حاضر جامعترین فروشگاه آنلاین خدمات و محصولات مجازی به حساب می آید. برای شروع می توانید سری به ‏ صفحه اول سایت ‏ بزنید تا با سرویس های مختلف اش آشنا بشوید. شاید یک اکانت یک ماهه ۴shared برای دانلود گرفتید. ‏

به نقل از نارنجی : http://www.narenji.ir/3010

سایت پرسش و پاسخ جوو راه اندازی شد

سایت پرسش و پاسخ جوو راه اندازی شد

وبنا – وب۲ جوو یک پایگاه‌ به اشتراک گذاری دانش و تجربه به زبان فارسی در دنیای مجازی اینترنت می‌باشد. هر بازدیدکننده‌ای می‌تواند سوال خود را در زمینه‌ی فناوری اطلاعات در جوو مطرح نماید و یا اینکه به پاسخگویی سوالات دیگران در این زمینه بپردازد.

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.jovo.ir مراجعه کنید.

گروه آشیانه در رتبه اولین هکر برتر سایت معتبر Zone-H

گروه آشیانه در رتبه اولین هکر برتر سایت معتبر Zone-H

وبنا – سایت Zone-H.org یکی از معتبرترین سایت های امنیت اطلاعات IT است که روزانه آمار تعداد سرورها و سایت های هک شده را توسط هکرهای مختلف ارائه می دهد. سایت Zone-H فعالیتی در زمینه ثبت سایت های هک شده و اخبارهای امنیتی دارد و هکرها بعد از Deface کردن سایت های مختلف نام Domain آنها را در سایت Zone-H ثبت می کنند که برای خود محفوظ داشته باشند و بتوانند جزو ۵۰ Attacker برتر Zone-H شوند.

برای مشاهده این موضوع پس از ثبت نام در آن سایت به لینک http://zone-h.org/stats/notifierspecial مراجعه کنید.

سایت توکان وارد سومین سال فعالیت خود شد

سایت توکان وارد سومین سال فعالیت خود شد

وبنا – سایت توکان وارد سومین سال فعالیت خود شد. میلاد نوری مدیر سایت توکان ، همزمان با دومین سالگرد تاسیس این وب سایت ، به وبنا گفت “دو سال از آغاز فعالیت توکان گذشت . از زمان ثبت نام اولین کاربر و درج اولین آگهی در سایت. ما اولین نبودیم . اما بعد از ۲ سال فعالیت توانستیم به یکی از بهترین ها تبدیل شویم.”

طبق برنامه ریزی های از پیش صورت گرفته ، سایت توکان در مدت زمان نسبتا کوتاه فعالیت ، به خوبی توانست جایگاه خود را در بین کاربران پیدا کند و به رسانه ای جهت گسترش کسب و کار ایرانیان تبدیل شود

اکنون که وارد سومین سال فعالیت می شویم ، مفتخریم که میزبان هزاران کاربر ایرانی هستیم که سایت توکان را به عنوان رسانه تبلیغاتی خود انتخاب کرده اند .

در سال جدید فعالیت ، نهایت تلاش خود را در جهت ارتقای خدمات سایت به کار خواهیم بست تا بتوانیم بیش از پیش رضاعت کاربران سایت را جلب کنیم

از جمله برخی برنامه های مد نظر در سال جدید به تغییر کلی ظاهر سایت در جهت کاربردپذیری بیشتر و بارگزاری سریعتر سایت و افزایش چند امکان خاص و پیش روی به سمت تبدیل شدن به یک بانک اطلاعاتی جامع اشاره کرد.

برای مشاهده سایت به آدرس http://tookan.ir مراجعه کنید.

شروع به کار مجدد مجله اینترنتی ورزشی اسپورتفا

شروع به کار مجدد مجله اینترنتی ورزشی اسپورتفا

وبنا – مجله ی اینترنتی علوم ورزشی اسپورتفا پس از ۹ ماه مجددا فعالیت خود را آغاز نمود. هدف این مجله ارتقاء سطح علمی جامعه، مربیان و ورزشکاران در ارتباط با علوم ورزشی می باشد.

برای مشاهده سایت به آدرس http://sportfa.ir مراجعه کنید.

سایت موادعذایی فودتک راه اندازی شد

سایت موادعذایی فودتک راه اندازی شد

وبنا – وب سایت فودتک یک سایت تخصصی در زمینه علوم و صنایع غذایی هست که علاوه بر سایت اصلی دارای تالار گفتگو نیز میباشد.

وب سایت فودتک یک سایت تخصصی در زمینه علوم و صنایع غذایی هست که علاوه بر سایت اصلی دارای تالار گفتگو نیز میباشد.
وب سایت اصلی دارای موضوعات مختلفی همچون اخبار صنایع غذایی، دانستنیهای غذایی، مقالات و مطالب تخصصی، اطلاعات تحصیلی، طرح های توجیهی و … میباشد.
همچنین تالار گفتمان نیز از انجمن های تخصصی از جمله اطلاعات تحصیلی و دانشگاهی، مقالات و جزوات تخصصی، تالار اختصاصی صنایع غذایی، متخصصین علوم و صنایع غذایی، اخبار غذا و نیازمندیها به علاوه برای رفع نیازهای مخاطبین عمومی نیز از انجمنهای تغذیه، آشپزی و دیگر انجمنهای عمومی تشکیل شده است

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.foodtec.ir/fa مراجعه کنید.

ارانیکو با هدف اطلاعات رسانی تجاری راه اندازی شد

ارانیکو با هدف اطلاعات رسانی تجاری راه اندازی شد

وبنا – سایت اطلاعات بازرگانی و اقتصادی ارانیکو حاوی اخبار و تحلیل های روز در زمینه های اقتصادی راه اندازی شد. 

مدیر سایت به وبنا گفت “این سایت با ترکیب دو گروه متخصص در زمینه امور بازرگانی و خدمات الکترونیک شروع به فعالیت نمود و هدف اولیه آن از بین بردن خلاء اطلاعات بازرگانی در ارتباط با صنایع مختلف می باشد. به همین منظور سعی شده است تا با استفاده از سایت های معتبر جهانی و تامین کنندگان اقلام مورد نیاز صنایع مختلف در ایران منبع اطلاعاتی کارا برای کلیه صنایع بوجود آوریم.”

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.eranico.com مراجعه کنید.

نسخه جدید بازی نعره جنگ راه اندازی شد

نسخه جدید بازی نعره جنگ راه اندازی شد

وبنا – سرور سوم بازی نعره جنگ به همراه ورژن ۲.۵ بازی نعره جنگ کلیک خورد. بازی نعره جنگ یک بازی آنلاین ایرانی می باشد که ۶ ماه از فعالیت خود را سپری کرده 10 تیر ماه ورژن جدید بازی به همراه سرور ۳ این بازی کلید خورد.

مدیر مسئول سایت نعره جنگ در همین باره به وبنا گفت “این بازی یک بازی تحت مرورگر می باشد که در سال ۲۱۲۰ اتفاق میافتد. موضوع بازی مربوط به جنگ جهانی سوم می باشد که در حال شکل گیریست. تمامی سیاره ها به سلاح های اتمی و هسته ایی مجهز شده اند و همه به دنبال به دست گرفتن قدرت کهکشان می باشند 
بعد از ثبت نام در این بازی به شما یک سیاره داده می شود که باید با هوش و درایت خود و راهنمایی های بازی این سیاره را به یکی از سیاره های قوی کهکشان تبدیل نمایید”

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.warcry.ir مراجعه کنید.

راه اندازی سایت گزارشگر طراحی صنعتی

راه اندازی سایت گزارشگر طراحی صنعتی

وبنا – سایت گزارشگر طراحی صنعتی در زمینه اطلاع رسانی در رشته طراحی صنعتی و رشته های وابسته از ابتدای سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است.

سایت گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است تا اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی (اخبار کوتاه-رویدادها-مقالات-…) را در کوتاهترین زمان ممکن به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهد و همینطور بوسیله نماینده های خود (گزارشگران) در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را نیز تحت پوشش قرار دهد.

به گفته مدیر سایت این تیم در تلاش است تا با مصاحبه های ویژه و اختصاصی با طراحان و شخصیت های مهم دنیای طراحی، افکار و نظریات آنها را در این قالب به کاربران منتقل کند. در بخش مقالات سعی می شود تا تحلیل ها-نقدها و بررسی های معتبر را از مراکز، افراد و منابع مختلف روز دنیا تهیه، تحلیف و ترجمه شود و در این بخش قرار گیرد. سایت گزارشگر طراحی صنعتی مطالب ضروری و مورد نیاز بسیاری از طراحان را در قالب یک مرجع به نام بانک اطلاعاتی قرار می­دهد و این اطلاعات را در اسرع وقت بروز و افزایش خواهد داد. در این بخش سعی می شود تا منابع مهمی چون معرفی دانشگاه های طراحی-سایت ها-نرم افزارها-کتب- استانداردهای مفید و غیره گنجانده شود تا طراحان و کاربران بتوانند تا حد امکان کلیه نیازهای خود را از این راه مرتفع نمایند.

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.idreporter.com مراجعه کنید

بانک محبوب خود را انتخاب کنید و جایزه بگیرید

بانک محبوب خود را انتخاب کنید و جایزه بگیرید

وبنا – به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کنفرانس، این طرح برای نخستین بار و با همکاری درگاه تجاری لوکوپوک و با هدف تعیین جایگاه و میزان محبوبیت خدمات الکترونیکی بانک های کشور انجام می شود.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بانکداری الکترونیکی طرح ملی نظرسنجی از مشتریان نظام بانکی را برای انتخاب برترین بانک الکترونیکی آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کنفرانس، این طرح برای نخستین بار و با همکاری درگاه تجاری لوکوپوک و با هدف تعیین جایگاه و میزان محبوبیت خدمات الکترونیکی بانک های کشور انجام می شود.

در پایان این نظرسنجی به بانک های برتر در حوزه های مختلفی مانند اینترنت بانک، خودپرداز، پایانه های فروش و…تندیس eBank Award 2011 تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است با توجه به پیش بینی های انجام شده در این نظرسنجی هر یک از هموطنان به طور کل تنها قادر هستند یکبار در این رای گیری شرکت کنند و با شرکت در این طرح ملی می توانند شانس خود را برای بهره مندی از جوایز ارزشمندی مانند گوشی هوشمند، لپ تاپ، سکه طلا، کارت هدیه بانکی و…که توسط حامیان طرح تامین شده است آزمایش کنند.

کلیه بانک های کشور می توانند با اطلاع رسانی این طرح در بین مشتریان و تشویق ایشان به مشارکت در نظرسنجی شانس خود را برای کسب رای بیشتر از مشتریان وفادارشان بیشتر کنند. روابط عمومی بانک ها برای دریافت بنر اختصاصی و درج در سایت بانک با شماره ۲۲۳۵۳۵۰۰ تماس حاصل فرمایند.

برای شرکت در این نظر سنجی اینجا را کلیک نمایید