ماه: تیر ۱۳۹۰

استقبال از بازی آنلاین نعره جنگ در ۱۵ روز اول

استقبال از بازی آنلاین نعره جنگ در ۱۵ روز اول

وبنا – تعداد اعضای بازی آنلاین نعره جنگ (warcry) در ۱۵ روز ابتداعی از مرز ۲۰۰۰ نفر گذشت. 

مدیر مسئول این بازی در این باره به وبنا گفت “در تاریخ ۱۴ تیر ماه سال ۹۰ ورژن ۲.۵ و سرور ۳ این بازی استارت خورد که در ۱۵ روز ابتدایی این بازی استقبال چشم گیری از این بازی شد و مجموعه اعضا این بازی از مرز ۲۰۰۰ نفر گذشت”

برای مشاهده این بازی و اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.warcry.ir مراجعه کنید.

تمام نیازهای آنلاین شما با ایفایندر

تمام نیازهای آنلاین شما با ایفایندر

وبنا – می خواهید آنتی ویروس جدید بخرید اما به خاطر مشکلات پرداخت الکترونیک قادر به تبادل مالی نیستید. امکان خرید اپلیکیشن مورد علاقه تان برای آیفون را هم ندارید. این تازه شروع مشکلات است. متاسفانه در ایران دسترسی بسیار سخت به پرداخت های الکترونیک و به خصوص برای سرویس های خارجی یکی از دردسرهای بزرگ کاربران محسوب می شود. ‏

 سایت ایفایندر ‏ آمده تا مشکل شما را برای بسیاری از پرداخت های اینترنتی حل کند. این سایت کار پرداخت برای سرویس های مختلف اینترنتی مانند خرید هاست، خرید نرم افزارهای مختلف و حتی بعضی سرویس های داخلی را برایتان انجام می دهد. ‏

 این سایت ‏ در حال حاضر جامعترین فروشگاه آنلاین خدمات و محصولات مجازی به حساب می آید. برای شروع می توانید سری به ‏ صفحه اول سایت ‏ بزنید تا با سرویس های مختلف اش آشنا بشوید. شاید یک اکانت یک ماهه ۴shared برای دانلود گرفتید. ‏

به نقل از نارنجی : http://www.narenji.ir/3010

سایت پرسش و پاسخ جوو راه اندازی شد

سایت پرسش و پاسخ جوو راه اندازی شد

وبنا – وب۲ جوو یک پایگاه‌ به اشتراک گذاری دانش و تجربه به زبان فارسی در دنیای مجازی اینترنت می‌باشد. هر بازدیدکننده‌ای می‌تواند سوال خود را در زمینه‌ی فناوری اطلاعات در جوو مطرح نماید و یا اینکه به پاسخگویی سوالات دیگران در این زمینه بپردازد.

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.jovo.ir مراجعه کنید.

گروه آشیانه در رتبه اولین هکر برتر سایت معتبر Zone-H

گروه آشیانه در رتبه اولین هکر برتر سایت معتبر Zone-H

وبنا – سایت Zone-H.org یکی از معتبرترین سایت های امنیت اطلاعات IT است که روزانه آمار تعداد سرورها و سایت های هک شده را توسط هکرهای مختلف ارائه می دهد. سایت Zone-H فعالیتی در زمینه ثبت سایت های هک شده و اخبارهای امنیتی دارد و هکرها بعد از Deface کردن سایت های مختلف نام Domain آنها را در سایت Zone-H ثبت می کنند که برای خود محفوظ داشته باشند و بتوانند جزو ۵۰ Attacker برتر Zone-H شوند.

برای مشاهده این موضوع پس از ثبت نام در آن سایت به لینک http://zone-h.org/stats/notifierspecial مراجعه کنید.

سایت توکان وارد سومین سال فعالیت خود شد

سایت توکان وارد سومین سال فعالیت خود شد

وبنا – سایت توکان وارد سومین سال فعالیت خود شد. میلاد نوری مدیر سایت توکان ، همزمان با دومین سالگرد تاسیس این وب سایت ، به وبنا گفت “دو سال از آغاز فعالیت توکان گذشت . از زمان ثبت نام اولین کاربر و درج اولین آگهی در سایت. ما اولین نبودیم . اما بعد از ۲ سال فعالیت توانستیم به یکی از بهترین ها تبدیل شویم.”

طبق برنامه ریزی های از پیش صورت گرفته ، سایت توکان در مدت زمان نسبتا کوتاه فعالیت ، به خوبی توانست جایگاه خود را در بین کاربران پیدا کند و به رسانه ای جهت گسترش کسب و کار ایرانیان تبدیل شود

اکنون که وارد سومین سال فعالیت می شویم ، مفتخریم که میزبان هزاران کاربر ایرانی هستیم که سایت توکان را به عنوان رسانه تبلیغاتی خود انتخاب کرده اند .

در سال جدید فعالیت ، نهایت تلاش خود را در جهت ارتقای خدمات سایت به کار خواهیم بست تا بتوانیم بیش از پیش رضاعت کاربران سایت را جلب کنیم

از جمله برخی برنامه های مد نظر در سال جدید به تغییر کلی ظاهر سایت در جهت کاربردپذیری بیشتر و بارگزاری سریعتر سایت و افزایش چند امکان خاص و پیش روی به سمت تبدیل شدن به یک بانک اطلاعاتی جامع اشاره کرد.

برای مشاهده سایت به آدرس http://tookan.ir مراجعه کنید.

شروع به کار مجدد مجله اینترنتی ورزشی اسپورتفا

شروع به کار مجدد مجله اینترنتی ورزشی اسپورتفا

وبنا – مجله ی اینترنتی علوم ورزشی اسپورتفا پس از ۹ ماه مجددا فعالیت خود را آغاز نمود. هدف این مجله ارتقاء سطح علمی جامعه، مربیان و ورزشکاران در ارتباط با علوم ورزشی می باشد.

برای مشاهده سایت به آدرس http://sportfa.ir مراجعه کنید.

سایت موادعذایی فودتک راه اندازی شد

سایت موادعذایی فودتک راه اندازی شد

وبنا – وب سایت فودتک یک سایت تخصصی در زمینه علوم و صنایع غذایی هست که علاوه بر سایت اصلی دارای تالار گفتگو نیز میباشد.

وب سایت فودتک یک سایت تخصصی در زمینه علوم و صنایع غذایی هست که علاوه بر سایت اصلی دارای تالار گفتگو نیز میباشد.
وب سایت اصلی دارای موضوعات مختلفی همچون اخبار صنایع غذایی، دانستنیهای غذایی، مقالات و مطالب تخصصی، اطلاعات تحصیلی، طرح های توجیهی و … میباشد.
همچنین تالار گفتمان نیز از انجمن های تخصصی از جمله اطلاعات تحصیلی و دانشگاهی، مقالات و جزوات تخصصی، تالار اختصاصی صنایع غذایی، متخصصین علوم و صنایع غذایی، اخبار غذا و نیازمندیها به علاوه برای رفع نیازهای مخاطبین عمومی نیز از انجمنهای تغذیه، آشپزی و دیگر انجمنهای عمومی تشکیل شده است

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.foodtec.ir/fa مراجعه کنید.

ارانیکو با هدف اطلاعات رسانی تجاری راه اندازی شد

ارانیکو با هدف اطلاعات رسانی تجاری راه اندازی شد

وبنا – سایت اطلاعات بازرگانی و اقتصادی ارانیکو حاوی اخبار و تحلیل های روز در زمینه های اقتصادی راه اندازی شد. 

مدیر سایت به وبنا گفت “این سایت با ترکیب دو گروه متخصص در زمینه امور بازرگانی و خدمات الکترونیک شروع به فعالیت نمود و هدف اولیه آن از بین بردن خلاء اطلاعات بازرگانی در ارتباط با صنایع مختلف می باشد. به همین منظور سعی شده است تا با استفاده از سایت های معتبر جهانی و تامین کنندگان اقلام مورد نیاز صنایع مختلف در ایران منبع اطلاعاتی کارا برای کلیه صنایع بوجود آوریم.”

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.eranico.com مراجعه کنید.

نسخه جدید بازی نعره جنگ راه اندازی شد

نسخه جدید بازی نعره جنگ راه اندازی شد

وبنا – سرور سوم بازی نعره جنگ به همراه ورژن ۲.۵ بازی نعره جنگ کلیک خورد. بازی نعره جنگ یک بازی آنلاین ایرانی می باشد که ۶ ماه از فعالیت خود را سپری کرده 10 تیر ماه ورژن جدید بازی به همراه سرور ۳ این بازی کلید خورد.

مدیر مسئول سایت نعره جنگ در همین باره به وبنا گفت “این بازی یک بازی تحت مرورگر می باشد که در سال ۲۱۲۰ اتفاق میافتد. موضوع بازی مربوط به جنگ جهانی سوم می باشد که در حال شکل گیریست. تمامی سیاره ها به سلاح های اتمی و هسته ایی مجهز شده اند و همه به دنبال به دست گرفتن قدرت کهکشان می باشند 
بعد از ثبت نام در این بازی به شما یک سیاره داده می شود که باید با هوش و درایت خود و راهنمایی های بازی این سیاره را به یکی از سیاره های قوی کهکشان تبدیل نمایید”

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.warcry.ir مراجعه کنید.

راه اندازی سایت گزارشگر طراحی صنعتی

راه اندازی سایت گزارشگر طراحی صنعتی

وبنا – سایت گزارشگر طراحی صنعتی در زمینه اطلاع رسانی در رشته طراحی صنعتی و رشته های وابسته از ابتدای سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است.

سایت گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است تا اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی (اخبار کوتاه-رویدادها-مقالات-…) را در کوتاهترین زمان ممکن به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهد و همینطور بوسیله نماینده های خود (گزارشگران) در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را نیز تحت پوشش قرار دهد.

به گفته مدیر سایت این تیم در تلاش است تا با مصاحبه های ویژه و اختصاصی با طراحان و شخصیت های مهم دنیای طراحی، افکار و نظریات آنها را در این قالب به کاربران منتقل کند. در بخش مقالات سعی می شود تا تحلیل ها-نقدها و بررسی های معتبر را از مراکز، افراد و منابع مختلف روز دنیا تهیه، تحلیف و ترجمه شود و در این بخش قرار گیرد. سایت گزارشگر طراحی صنعتی مطالب ضروری و مورد نیاز بسیاری از طراحان را در قالب یک مرجع به نام بانک اطلاعاتی قرار می­دهد و این اطلاعات را در اسرع وقت بروز و افزایش خواهد داد. در این بخش سعی می شود تا منابع مهمی چون معرفی دانشگاه های طراحی-سایت ها-نرم افزارها-کتب- استانداردهای مفید و غیره گنجانده شود تا طراحان و کاربران بتوانند تا حد امکان کلیه نیازهای خود را از این راه مرتفع نمایند.

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.idreporter.com مراجعه کنید

بانک محبوب خود را انتخاب کنید و جایزه بگیرید

بانک محبوب خود را انتخاب کنید و جایزه بگیرید

وبنا – به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کنفرانس، این طرح برای نخستین بار و با همکاری درگاه تجاری لوکوپوک و با هدف تعیین جایگاه و میزان محبوبیت خدمات الکترونیکی بانک های کشور انجام می شود.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بانکداری الکترونیکی طرح ملی نظرسنجی از مشتریان نظام بانکی را برای انتخاب برترین بانک الکترونیکی آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کنفرانس، این طرح برای نخستین بار و با همکاری درگاه تجاری لوکوپوک و با هدف تعیین جایگاه و میزان محبوبیت خدمات الکترونیکی بانک های کشور انجام می شود.

در پایان این نظرسنجی به بانک های برتر در حوزه های مختلفی مانند اینترنت بانک، خودپرداز، پایانه های فروش و…تندیس eBank Award 2011 تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است با توجه به پیش بینی های انجام شده در این نظرسنجی هر یک از هموطنان به طور کل تنها قادر هستند یکبار در این رای گیری شرکت کنند و با شرکت در این طرح ملی می توانند شانس خود را برای بهره مندی از جوایز ارزشمندی مانند گوشی هوشمند، لپ تاپ، سکه طلا، کارت هدیه بانکی و…که توسط حامیان طرح تامین شده است آزمایش کنند.

کلیه بانک های کشور می توانند با اطلاع رسانی این طرح در بین مشتریان و تشویق ایشان به مشارکت در نظرسنجی شانس خود را برای کسب رای بیشتر از مشتریان وفادارشان بیشتر کنند. روابط عمومی بانک ها برای دریافت بنر اختصاصی و درج در سایت بانک با شماره ۲۲۳۵۳۵۰۰ تماس حاصل فرمایند.

برای شرکت در این نظر سنجی اینجا را کلیک نمایید

سایت تک بلاگ با مدیرت جدید کار خود را ادامه می دهد

سایت تک بلاگ با مدیرت جدید کار خود را ادامه می دهد

وبنا – سایت تک بلاگ از قدیمی ترین وب سایت های وبلاگدهی ایرانی که از سال ۸۶ اغاز به فعالیت کرده با توجه به محدود بودن وقت تیم مدیریت خود نتوانسته به جایگاه واقعی خود در اینترنت ایران دست پیدا کند. 

از همین رو این وب سایت از اول تیر ماه ۹۰ به تیم مدیریت جدید واگذار شد و کار خود را از سر گرفت مدیر جدید تک بلاگ به وبنا گفت قصد داریم با ایجاد تغییرات خوب و جذاب در سایت تک بلاگ این سیستم وبلاگدهی را در چهارمین سال فعالیت خود به یک سیستم های وبلاگدهی نوین و پربازدید تبدیل کنیم.

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.takblog.ir مراجعه کنید.

سایت دانلود فارسی رفع فیلتر شد

سایت دانلود فارسی رفع فیلتر شد

وبنا – سایت download.ir از قدیمیترین وب سایتهای دانلود در ایران چندی پیش با مدیریت جدید و با ارایه راهکارها و ابزار های پیشرفته توانست بازدید نسبتا خوبی را بگیرد رفع فیلتر شد.

مدیر سایت به وبنا گفت “حال پس از گذشت چند ماه پس از رفع فیلترشدن سایت به یاری ایزد منان و حمایت شما کاربران گرامی امیدواریم که  با اجرای فازهای بعدی این پروژه بتوانیم خدمات شایسته کاربران خوب ایرانی را داشته باشیم حضور دوباره و پررنگ شما کاربران عزیز برای ما انرژی بخش می باشد”

برای مشاهده سایت به آدرس  http://download.ir مراجعه کنید.