ماه: اسفند ۱۳۸۸

سومین ماهنامه لوازم خانگی ناربلا منتشر شد

سومین ماهنامه لوازم خانگی ناربلا منتشر شد

وبنا – سومین شماره از ماهنامه الکترونیکی لوازم خانگی و دکوراسیون ناربلا منتشر شد. این ماهنامه به معرفی انواع گلیم و نحوه چیدمان ظروف بر روی میز غذاخوری و راهنمای خرید و استفاده بخارشوی و معرفی اجاق گازها و لوستر های جدید و پر فروش ترین محصولات بهمن ماه پرداخته است.

برای دریافت نسخه PDF این شماره به آدرس www.narbella.com مراجعه کنید.

حمایت مالی داوطلبانه از جشنواره وب سایت های ایران

حمایت مالی داوطلبانه از جشنواره وب سایت های ایران

وبنا – پایگاه خبری وب سایت های ایران به منظور فرهنگ سازی برای دریافت کمک های مالی (دونیت) در امور غیر تجاری چند روزی است که اقدام به راه اندازی بخشی ویژه در سایت جشنواره کرده است که علاقه مندان و دوست داران جشنواره می توانند کمک های مالی خود را برای جشنواره ارسال کنند.

در توضیح این بخش در سایت جشنواره آمده است “بخش اصلی هزینه های جشنواره توسط اسپانسر ها تامین می شود و بخش دیگر هزینه ها که شامل هزینه تندیس، هزینه اجاره سالن برای مراسم اختتامیه، هزینه پذیرایی و … می باشد توسط کمک های مالی دوستان و حامیان جشنواره تامین می گردد.

برخی از سایت ها و وبلاگ نویسان طی دو روز اول راه اندازی این بخش کمک های مالی برای جشنواره ارسال کرده اند. برخی از ارسال کنندگان کمک های مالی حتی در خواست کرده اند که نامشان منتشر نشود و یا اصلا نام خود را اعلام نکرده اند. این کمک های مالی در ۲ بخش تا ۲۵۰۰۰ تومان و تا ۵۰۰۰۰ تومان در سایت لیست می شوند. 

سایت های پارسینه – سیاره امین بی زی – پیام سرا – ژنرال فرهاد – فروشگاه ساز مستربسکت – همسفر – ویستا بازار – وب فتو و یک نفر بدون نام از کمک های دریافتی زیر ۲۵۰۰۰ تومان در دو روز اول و سایت های وبز – جعبه ابزار – شیش لینک – پادینا و یک نفر دیگر مجددا بدون نام از کمک کنندگان (دونیت) های زیر ۵۰۰۰۰ تومان می باشند.

پایگاه خبری وب سایت های ایران قرار است گزارش مالی سومین جشنواره وب سایت های ایران را در پایان جشنواره منتشر کند. همچنین اگر کمک های مالی دریافتی از هزینه جشنواره بیشتر باشد این مبلغ برای کمک به توسعه وب در ایران هزینه خواهد شد که البته هنوز راه زیادی تا تامین هزینه های اولیه جشنواره در پیش روست.

به غیر از سایت ها و بلاگ ها فوق، برخی شرکت ها و سایت ها نیز به عنوان حامیان مالی جشنواره بخش اصلی تامین هزینه های جشنواره را بر عهده دارند که می توان به دی جی کالا، جوان رایانه، جهان دیتا، آی کلاب، ایران پی اچ پی، استایلز ، فرندفا و او ال سی اشاره کرد.

برای مشاهده این بخش می توانید به آدرس www.webaward.ir/sponsor مراجعه کنید. همچنین می توانید کمک های مالی خود را به شماره کارت ۶۳۹۳۴۷۱۱۰۴۷۷۸۷۷۹ و یا به حساب بانکی  ۱-۴۷۷۸۷۷-۸۰۰-۲۱۹ بانک پاسارگاد به نام شایان شلیله واریز کرده و سپس نام خود را در صورت تمایل به همراه لینک سایت و یا وبلاگ خود برای جشنواره ارسال کنید تا در این صفحه درج شود.

سایت جامع نوروز طراحی شد

سایت جامع نوروز طراحی شد

وبنا –  جامع‌ترین سایت معرفی آیین جشن باستانی نوروز طراحی شد. 

ابراهیم امان‌اللهی مدیر این پروژه با تأکید بر ارج نهادن به آیین باستانی نوروز، گفت: ایرانیان به فرهنگ و تمدن خود افتخار می‌کنند و این سایت در راستای نگاه داشتن و حفظ سنن دیرینه‌ی ایران طراحی شده است. طراح این سایت اظهار داشت: گرامی‌داشت نوروز، بزرگداشت انسان و انسانیت و شکر نعمت‌های الهی است. امروزه بشریت به نوروز، نماد صلح و دوستی محتاج است، زیرا آشتی انسان‌ها با یکدیگر و با طبیعت، امروز از هر دوره‌ی دیگری موضوع روز و جهانی بشریت است.

برای مشاهده سایت به آدرس www.noroozgan.com مراجعه کنید.

انتشار آن لاین عصرارتباط از۱ فروردین تا ۱۳ به در

انتشار آن لاین عصرارتباط از۱ فروردین تا ۱۳ به در

وبنا – حریریه عصر ارتباط برای اولین بارطی سیزده روز نوروزهفته نامه را به صورت آن لاین در قالب وبلاگ منتشر می کنند. به گزارش هفته نامه عصر ارتباط – علاوه بر انتشار آن لاین و روزانه چهار بخش اخبار داخلی ،دیجیتال،سخت افزار و نرم افزارهفته نامه در مدت ۱۳ روز اول سال ۸۹ مسابقه عکاسی همراه نیزبرگزار می شود از همین رو تمامی علاقه مندان می توانند از روز اول فرودین تا روز سیزدهم فرودین ۸۹ تصاویر گرفته شده با گوشی های تلفن همراه خود را برای نمایش در سایت و شرکت در مسابقه عکس همراه به ایمیل photo@asreertebat.co ارسال کنند.

منتخب اول این مسابقه یک دستگاه دوربین عکاسی ،منتخب دوم یک دستگاه گوشی موبایل و منتخب سوم یک دستگاه پخش کننده mp3 دریافت خواهند کرد. موضوع عکس های گرفته شده با موبایل باید درباره ارتباط فناوری اطلاعات وارتباطات با هفت سین،تعطیلات نوروزی وسیزده به در باشد و اندازه تصاویرنیزحداقل ۶۴۰ در ۴۸۰ و حداکثر ۱۰۲۴ در۷۶۰ پیکسل ارسال شود انتشار محتوای مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات در آدرس اینترنتی http://13.asreertebat.com به صورت آن لاین اولین تجربه گروهی اعضاء تحریریه عصر ارتباط است که از هنگام غرش توپ سال ۱۳۸۹ درروز۲۹ اسفند ،ساعت ۲۱ و ۲ دقیقه و ۱۳ ثانیه با یک کلیک مقابل چشمان شما ظاهر خواهد شد . وبلاگ گروهی ۱۳ هفته نامه عصر ارتباط گزارش ها ،تجربیات ،اخبارنوروزی مرتبط با ict و گاه غیر مرتبط ما را با لحن و زبانی متفاوت در دسترس خوانندگان قرار خواهد داد.

اولین بانک آگهی های فروش ویژه در کشور افتتاح شد

اولین بانک آگهی های فروش ویژه در کشور افتتاح شد

وب سایت Sellch به عنوان اولین بانک اطلاعاتی و دایرکتوری آگهی های فروش ویژه (Special Offer) در کشور فعالیت خود را آغاز نمود. کاربران می توانند با مراجعه به این وب سایت از فروش های ویژه محصولات و خدمات مورد نیاز و مورد علاقه خود در شهرهای دلخواه اطلاع پیدا کنند.

در عین حال سل‏چ به کاربران وب سایت این امکان را می دهد که بتوانند خبرنامه های اختصاصی با ترکیبی از مشخصات دلخواه ایجاد نمایند تا هر زمان محصول یا سرویس مورد علاقه آن ها در مناطقی که مد نظر دارند به صورت ویژه ارائه می شد به آن ها اطلاع داده شود.

انواع فروش ویژه پیش بینی شده در سل‏چ شامل فروش با تخفیف، فروش با جایزه، فروش با هدیه، فروش زیر قیمت و همچنین ارائه محصول یا سرویس به صورت کاملا رایگان می باشد.

وب سایت Sellch بنا دارد به عنوان مرجعی جهت متصل نمودن فروشندگانی که کالا یا خدمات خود را به صورت ویژه ارائه می دهند به خریدارانی که علاقه مند به اطلاع از این نوع فروش هستند تبدیل شود.

محدوده تحت پوشش این سرویس کل کشور بوده و همه حوزه های فعالیت را در بر می گیرد. همچنین انواع فروشنده ها اعم از شرکت، فروشگاه، فروشگاه زنجیره ای، مجتمع تجاری، وب سایت و فروشگاه اینترنتی در آن پیش بینی شده است.

استفاده از این سرویس تا اطلاع ثانوی برای تمام فروشندگان در سراسر کشور کاملا رایگان است. این وب سایت در آدرس http://sellch.com قابل بازدید و استفاده می باشد.

سیاره مهندسی صنایع افتتاح شد

سیاره مهندسی صنایع افتتاح شد

وبنا – سیاره مهندسی صنایع، خبرخوان آنلاین سایت ها و وبلاگهای مهندسی صنایع و مدیریت افتتاح شد. علاقمندان به رشته های مهندسی صنایع و مدیریت می توانند با مراجعه به این سایت به تازه ترین مطالب منتشرشده در این زمینه دسترسی یابند.

همچنین وبلاگ نویسان و مدیران سایت های مرتبط می توانند نسبت به ثبت وبگاه خود در این سایت اقدام نموده، تا لینک و چکیده ی آخرین مطالبشان در این سایت نمایش داده شود. برای مشاهده سایت به آدرس www.iepu.ir مراجعه کنید.

لینک های خود را ذخیره کنید

لینک های خود را ذخیره کنید

وبنا – مجموعه جامع سایتهای ایرانی یک دایرکتوری ثبت سایت و وبلاگ می باشد که با ثبت اطلاعات کامل، دسته بندی های متنوع و برچسب گذاری باعث افزایش ارجاع لینکهای هدفمند به سایت ها یا وبلاگ ها شده و در افزایش بازدید و رتبه در موتورهای جستجو موثر می باشد. این پایگاه هامکان امتیاز دهی و ارسال نظر را برای سایتها و وبلاگهای ثبت شده فراهم نموده و با این روش لینکهای برتر در دسته بندی های گوناگون شناسایی می شوند.

از دیگر امکانات این سایت امکان ثبت بنر تبلیغاتی رایگان برای سایتهای مختلف است. در این سرویس تبلیغات ارسالی بصورت رایگان ثبت شده در بهترین محل سایت و بصورت تصادفی به نمایش در می آید.

برای مشاهده سایت به آدرس www.savelink.ir مراجعه کنید.

ایران درمان راه اندازی شد

ایران درمان راه اندازی شد

وبنا – سایت ایران درمان با فراهم کردن اطلاعات جامعی از پزشک یا مراکز درمانی همراه با بیمه های طرف قرار داد مرکز و همچنین ساعات ویزیت پزشک در مرکز مورد نظر، اطلاعات کاربردی را برای کاربران فراهم نموده است. همچنین این سایت بخش خبری نیز راه اندازی نموده است تا از اخبار و اطلاعات پزشکی نیز بازدید کنندگان خود را مطلع کند. برای مشاهده سایت به آدرس www.irandarman.com مراجعه کنید.

توضیح بلاگفا درباره مسدود سازی برخی وبلاگها

توضیح بلاگفا درباره مسدود سازی برخی وبلاگها

وبنا – علیرضا شیرازی مدیر سایت بلاگفا امروز در وبلاگ رسمی این سایت توضیحاتی در خصوص مسدود شدن برخی از وبلاگ ها توسط این سرویس دهنده اعلام کرد. در ادامه متن کامل این مطلب منتشر شده است.

بلاگفا : “در ماههای اخیر با توجه به تصویب قانون جرائم رایانه ای و همچنین تغییراتی که در شیوه فیلترینگ و روال کارگروه تعیین مصادیق (کمیته فیلترینگ) صورت گرفته است روال کاری سایت و در واقع بسیاری از سرویس دهندگان وبلاگ دیگر در برخورد با وبلاگهای متخلف یا دارای محتوای نامناسب تغییر کرده است.
در چند هفته اخیر نیز تعدادی از وبلاگهای سیاسی، اجتماعی و حتی ادبی مسدود شده اند که برخی از آنها از کاربران قدیمی سایت هستند و با توجه به تماسهایی که با این گروه از کاربران داشتیم به نظر می رسد که فرض بسیاری از آنها این بوده است که ما بر اساس نظر شخصی وبلاگ ایشان را مسدود کرده ایم و برخی نیز انتظار داشته اند که از قبل به آنها اخطار می‌دادیم. لازم دانستم در این زمینه توضیحاتی عرض کنم.
روال کلی سایت این است که تنها وبلاگهایی که محتوای آنها بصورت مشهود خلاف قوانین سایت و قوانین جرائم رایانه ای است  (مانند وبلاگهایی که دارای تصویر و متن غیر اخلاقی هستند) توسط همکارانی که در بخش نظارت و بررسی تخلف سایت با ما همکاری می‌کنند مسدود شود و در دیگر موارد (بخصوص وبلاگهای سیاسی و اجتماعی) با نظر مراجع قانونی به گزارش تخلفات احتمالی رسیدگی می شد. در واقع کمتر موردی در مسدود سازی وبلاگهای اجتماعی و سیاسی بوده که صرفاً براساس نظر شخصی محتوای آنها بررسی و وبلاگی مسدود شود. محتوای اینگونه وبلاگها توسط نهادهای ناظر قانونی (قوه قضائیه یا کارگروه تعیین مصادیق) بررسی و دستور مسدود شدن آنها برای ما ارسال شده است، ما در جریان دلیل مسدود سازی آنها نیستیم  و  پس از دریافت دستور مسدود سازی یک وبلاگ نیز ملزم به مسدود سازی دسترسی به محتوای آن در سریعترین زمان ممکن هستیم بنابراین امکان ارسال اخطار یا بیان دلیل مسدود سازی یک وبلاگ برای ما وجود ندارد. در ماههای اخیر وبلاگهایی که محتوای آنها ( یا حتی یک مطلب آنها) از نظر مراجع قانونی مشکل داشته است توسط مخابرات برای مدتی فیلتر می شود و در  این زمان مدیر وبلاگ می‌تواند با توجه به ایمیل اشاره شده در صفحه فیلترینگ دلیل فیلتر شدن و رفع فیلتر از وبلاگ خود را پیگیری کند در صورت عدم پیگیری نویسنده و مدیر وبلاگ پس از مدتی دستور مسدود سازی برای سرویس دهندگان وبلاگ ارسال می شود و از همین رو توصیه می کنیم که به محض فیلتر شدن وبلاگ توسط مخابرات نویسنده وبلاگ دلیل آنرا پیگیری کند چرا در بسیاری از مواقع یک مطلب یا حتی بخشی از یک مطلب دلیل فیلتر شدن وبلاگ بوده است و امکان دارد با تغییرات کوچکی وبلاگ از فهرست فیلترینگ خارج شود. 
به عنوان سرویس دهنده وبلاگ که در کشور فعالیت می کنیم از طرفی برای تلاش کاربران و محتوای وبلاگ ایشان ارزش قائل هستیم و امیدواریم کمترین مورد مسدود سازی را شاهد باشیم  و از طرفی نیز ملزم به رعایت و اجرای قوانین کشور هستیم. امیدواریم نهادهای ناظر با وسعت نظر و دقت بیشتری محتوای وبلاگها را بررسی کنند و از کاربران نیز می خواهیم شرایط و قوانین کشور را در محتوای وبلاگ خود در نظر بگیرند.”

به نقل از اخبار بلاگفا : http://news.blogfa.com/post-151.aspx

سایت نظرسنجی عمومی راه اندازی شد

سایت نظرسنجی عمومی راه اندازی شد

وبنا – وب سایت نظر سنجی عمومی راه اندازی شد. کاربران پس از عضویت در این سایت می توانند نظر سنجی خود را طراحی و از عموم در خواست کنند در نظر سنجی آن ها شرکت کنند. برای مشاهده این سایت به آدرس www.behsanj.com مراجعه کنید.

هدیه ی ویژه عکس پرینت به مدارس و مهدکودک ها

هدیه ی ویژه عکس پرینت به مدارس و مهدکودک ها

وبنا –  عکس پرینت برای معرفی خود هدیه ی ویژه ای را برای مدارس، مهدکودک های سراسر ایران در نظر گرفته است. عکس پرینت برای دانش آموزان مدرسه یا  مهدکودک یک عکس در ابعاد ۲۰×30 به طور رایگان چاپ و از طرف عکس پرینت و مدرسه به خانواده دانش آموزان هدیه می دهد.  این عکس می تواند عکس دسته جمعی دانش آموزان هر کلاس، یا یک پرتره از هر دانش آموز باشد. عکس در یک قاب اختصاصی برای دانش آموز چاپ و در اختیار مدرسه قرار می گیرد تا به عنوان هدیه ای زیبا و به یاد ماندنی در اختیار والدین دانش آموزان و نونهالان قرار دهید. همچنین به همراه عکس یک کوپن چاپ ۲۰ عکس مجانی نیز به عنوان هدیه ای مشترک از طرف عکس پرینت و مدرسه یا مهدکودک در اختیار خانواده ها قرار می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ رسمی عکس پرینت در آدرس blog.axprint.com مراجعه کنید.

جوان رایانه به جمع حامیان مالی جشنواره پیوست

جوان رایانه به جمع حامیان مالی جشنواره پیوست

وبنا – سایت جوان رایانه به جمع حامیان مالی جشنواره وب ایران پیوست. جوان رایانه یک فروشگاه اینترنتی است که قرار است روز اختتامیه جشنواره وب سایت های ایران بصورت رسمی رونمایی و افتتاح گرد. 

این سایت در آدرس www.javanrayaneh.com راه اندازی خواهد شد.

دی جی کالا از جشنواره وب سایت های ایران حمایت می کند

دی جی کالا از جشنواره وب سایت های ایران حمایت می کند

وبنا – سایت نقد و بررسی و فروش کالای دیجیتال، دی جی کالا به جمع حامیان مالی سومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران پیوست. دی حی کالا یکی از بزرگترین سایت های اینترنتی است که کاربران می توانند علاوه بر خرید محصولات مورد علاقه خود، محصولات مختلف را با هم مقایسه و بررسی کنند.

دی جی کالا سال گذشته در دومین جشنواره وب سایت های ایران به عنوان برترین فروشگاه الکترونیکی سال معرفی شده بود. برای مشاهده سایت به آدرس www.digikala.com مراجعه کنید.

سایت دارت فعالیت خود را آغاز کرد

سایت دارت فعالیت خود را آغاز کرد

وبنا – به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی دارت پارسیان سایت اینترنتی این موسسه به جهت معرفی و ارائه خدمات ورزش دارت به هم وطنان ایرانی راه اندازی شد.

موسسه دارت پارسیان اولین و تنها موسسه تخصصی دارت در ایران می باشد که با هدف تامین تجهیزات دارت از آماتور تا سوپرحرفه ای ، ترویج ، گسترش و آموزش رشته ورزشی دارت و پرورش بازیکن حرفه ای و اعزام به مسابقات جهانی تحت نظارت فدراسیون جهانی دارت WDF فعالیت می نماید.

برای مشاهده سایت به آدرس www.Dart.ir مراجعه کنید.

سیستم انتشار در فرندفا راه اندازی شد

سیستم انتشار در فرندفا راه اندازی شد

وبنا – سیستم انتشار در فرندفا راه اندازی شد. از این پس با استفاده از سیستم انتشار فرندفا مدیران سایت ها و وبلاگ ها می توانند با قرار دادن فقط یک نمایه کوچک فرندفا به کاربران خود اجازه دهند تا مطالب وبسایت و وبلاگ را به فرندفا ارسال کنند.

سیستم انتشار در فرندفا در حال حاظر قابل استفاده است که در آینده ای نزدیک امکانات بیشتری مانند تعداد ارسال در فرندفا و برخی امکانات دیگر به آن افزوده خواهد شد. برای مشاهده سایت به آدرس www.friendfa.com مراجعه کنید.