ماه: آذر ۱۳۸۸

دومین شماره ماهنامه موسیقی ایرانیان با مطالب و مصاحبه های اختصاصی منتشر شد

دومین شماره ماهنامه موسیقی ایرانیان با مطالب و مصاحبه های اختصاصی منتشر شد

وبنا – مجله موسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی : دومین شماره ماهنامه موسیقی ایرانیان اول آذر منتشر شد . این شماره با ظاهری متفاوت از شماره اول و شامل مصاحبه های اختصاصی با هنرمندانی همچون حمید متبسم ، میدیا فرج نژاد ، سامان احتشامی است که می توانید با دریافت رایگان این ماهنامه به مصاحبه ها و مطالب دسترسی داشته باشید .


در بخشی دیگر از این نشریه در یادداشت هایی به مجوز یا عدم مجوز هنرمندان موسیقی زیرزمینی پرداخته شده است و در این نوشته ها سعی نویسنده بر این بوده به عنوان فرد بی طرف به بایدها و نباید های موسیقی زیرزمینی بپردازد.


برای دریافت این مجله بصورت آنلاین به آدرس www.musicmagazine.ir مراجعه کنید.

پایگاه خبری-تحلیلی وبلاگ نیوز یک ساله شد

پایگاه خبری-تحلیلی وبلاگ نیوز یک ساله شد

وبنا – به گزارش «وبلاگ نیوز» این پایگاه خبری، در مهر ماه سال گذشته به صورت غیر رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و در اواخر آبان ماه ۸۷ کار خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

وبلاگ نیوز در یک سال گذشته با انتشار یک هزار و ۱۳۹ پست در قالب های خبر، گزارش، تحلیل، یادداشت و گزارش تصویری، سعی کرد وقایع وبلاگستان فارسی را به طور کامل پوشش دهد و نتایج حاصله در یک سالگی این پایگاه خبری تخصصی، نشان از آن دارد که بخش مهمی از اهداف آن به دست آمده است.


میثمی، سردبیر این پایگاه درباره میزان تولید اخبار می گوید: بیش از ۷۶ درصد محتوای منتشر شده در یک سال گذشته تولیدی بوده است و بقیه محتوا، از منابع اینترنتی کسب شده است.


وبلاگ نیوز هم اکنون با ۵۶ مشترک فید، ۲۰۰ مشترک پیامکی و ۱۱۰ مشترک ایمیلی، در یک سال گذشته بیش از ۱۵۰ هزار بار دیده شده است و فیدهای آن بیش از ۲۴ هزار بار در نرم افزارهای فیدخوان مانند گوگل ریدر به اشتراک گذاشته شده است: این آمار برای یک سایت خبری تخصصی که حوزه کاری اش بسیار محدود است، به نظر مناسب می رسد. گرچه هنوز تا نقطه ایده آل فاصله زیادی داریم. به میزان ۴۰.۹۶ درصد از مجموع ورودی های ما از سایت فرندفید هستند. ۲۱.۳۱ درصد از گوگل ریدر وارد سایت شده اند. ۲۷.۰۶ درصد از بالاترین سایت را دیده اند و ۱۰.۶۸ درصد ورودی ها از بچه های قلم هستند.


این موضوع نشان می دهد که وبلاگ نیوز توانسته است در میان سلیقه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جای خود را باز کند و مخاطبان خود را در این قشرها پیدا کند.

۱۴ وبلاگ نویس علاقه مند و فعال، محتوای وبلاگ نیوز را تامین می کنند و در صحت محتوای منتشر شده به حدی وسواس به خرج داده می شود که در یک سال گذشته، این پایگاه خبری فقط یک خبر خود را تکذیب نموده و یک خبر را نیز تصحیح کرده است.


سردبیر این پایگاه خبری درباره رتبه این سایت در آمار سایت الکسا می گوید: هم اکنون دارای ترافیک رنک ۲۱۹هزار هستیم و در بین سایت های ایرانی، رتبه ۳هزار و ۲۸۳ را داریم که با توجه به محدودیت های پیش رو، برای ما رضایت بخش است.


پوشش کامل خبری خروش وبلاگی غزه، اخبار وقایع و مناسبت های مختلف به صورت تخصصی، پوشش کامل خبری بخش وبلاگ های سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال و کسب عنوان بهترین سایت خدمات فرهنگی مجازی در اینترنت در سومین جشنواره رسانه های دیجیتال، جزو افتخاراتی است که وبلاگ نیوز را نسبت به آینده راه خود امیدوار تر می کند.


حسن میثمی در پایان، با تشکر از همکاری صمیمانه های سرویس دهنده های وبلاگی از جمله پرشین بلاگ، میهن بلاگ، پارسی بلاگ، نوین بلاگ، فارس بلاگ و تمامی سرویس دهنده هایی که همکاری خود را با وبلاگ نیوز به صمیمانه ترین وجه ادامه دادند، امیدوار شد که سرویس دهنده های دیگر هم بتوانند با همکاری تنگاتنگ با این پایگاه خبری، زمینه رشد وبلاگستان فارسی را فراهم کنند.

این وبلاگ نویس برنامه وبلاگ نیوز برای سال آینده را علاوه بر ادامه روند گذشته، تکیه بیش تر بر تولید تحلیل و گزارش های مختلف از کمبودهای وبلاگستان و انتظارات پیش رو و هم چنین انعکاس نظر و تقریب اذهان وبلاگ نویسان مختلف در زمینه های متنوع سیاسی، علمی، فرهنگی، اجتماعی و غیره عنوان کرد.

سرویس تخصصی وبلاگ نویسی درحوزه ی پزشکی و سلامت

سرویس تخصصی وبلاگ نویسی درحوزه ی پزشکی و سلامت

وبنا – اولین سرویس تخصصی وبلاگ نویسی درحوزه ی پزشکی وسلامت در ایران با نام سلامت بلاگ افتتاح شد. در خبر ارسالی به وبنا آمده “سلامت بلاگ اولین سرویس تخصصی وبلاگ نویسی رایگان در حوزه ی پزشکی وسلامت است شما می توانید با عضویت در سلامت بلاگ که به صورت رایگان است صاحب یک وبلاگ شوید سلامت بلاگ مختص گروه خاصی نیست بلکه هرکسی که به سلامت خود و جامعه ی خود اهمیت می دهد میتواند عضو سلامت بلاگ شود واقدام به انتشار مطالب خاطرات تصاویر و… در موضوعات مرتبط با سلامت خود یا جامعه نماید پس شما نیز همین امروز به جمع کابران سلامت بلاگ بپیوندید”


برای مشاهده سایت به آدرس www.salamatblog.ir مراجعه کنید.

دومین شماره ماهنامه موسیقی ایرانیان با مطالب و مصاحبه های اختصاصی منتشر می شود

دومین شماره ماهنامه موسیقی ایرانیان با مطالب و مصاحبه های اختصاصی منتشر می شود

وبنا – دومین شماره ماهنامه موسیقی ایرانیان اول آذر منتشر می شود. این شماره با ظاهری متفاوت از شماره اول و همراه با مصاحبه های اختصاصی با هنرمندانی همچون حمید متبسم ، میدیا فرج نژاد ، سامان احتشامی و … همچنین نقد ها ، گزارش ها ، یادداشت ها و مطالب اختصاصی دیگر در کنار اخبار موسیقی ایران و جهان منتشر می شود .


 شماره دوم ماهنامه موسیقی ایرانیان بسیار متفاوت از شماره اول خواهد بود و مطمئن هستیم شما را از مشاهده این ماهنامه راضی خواهد کرد .


برای مشاهده سایت به آدرس www.musicmagazine.ir مراجعه کنید.

ایران مارکت سنتر در الکامپ ۲۰۰۹

ایران مارکت سنتر در الکامپ ۲۰۰۹

وبنا – شرکت ایران مارکت سنتر، مطمن ترین سیستم خرید و فروش اینترنتی ی ایران، در نمایشگاه الکامپ ۲۰۰۹ تهران واقع در سالن ۴۱ در غرفه ۳۳ حضور گرم مشتریان اینترنتی خود را گرامی میدارد. مدیر روابط عمومی سایت ایران مارکت سنتر به وبنا گفت “با حضور در غرفه می توانید با پرتال جدید تبلیغاتی این شرکت و خدمات جدید ایران مارکت سنتر بیشتر آشنایی پیدا کنید”.


مدیر روابط عمومی سایت ایران مارکت سنتر در ادامه گفت در طول نمایشگاه پنل های پستی این شرکت همراه با ۲۵ درصد تخفیف ارائه می گردند.


برای اطلاعات بیشتر می توانید به پنل فروشگاه خود به سایت www.Iranmc.Org  مراجعه کنید.

نسخه آزمایشی سایت کوتاه کننده لینک ال آر یو راه اندازی شد.

نسخه آزمایشی سایت کوتاه کننده لینک ال آر یو راه اندازی شد.

وبنا – نسخه آزمایشی سایت کوتاه کننده لینک ال آر یو راه اندازی شد. کاربران برای قرار دادن لینک در سایت یا وبلاگ خود می توانند پس از کوتاه کردن لینک اصلی، توسط LRU آن را در سایت خود قرار دهند.


به اشتراگ قرار دادن لینک پس از کوتاه شدن در دیگر سایت ها از امکانات جالب این سایت است. همچنین تمام افرادی که از لینک کوتاه شده برای مشاهده مطلب اصلی استفاده می کنند می توانند درباره آن لینک نظر بنویسند یا به آن رای بدهند و یا آن را با دیگران به اشتراگ قرار دهند.


برای مشاهده صفحه اصلی سایت به آدرس www.lru.ir مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده آدرس کوتاه شده پایگاه خبری وب سایت های ایران نیز می توانید به آدرس www.lru.ir/A مراجعه کرده و نظر خود را در مورد وبنا با استفاده از منوی بالای سایت بنویسید. همچنین شما می توانید به تمام لینک ها امتیاز + و – هم بدهید.

نسخه جدید رسانه تبلیغاتی توکان راه اندازی شد

نسخه جدید رسانه تبلیغاتی توکان راه اندازی شد

وبنا – نسخه جدید سایت توکان راه اندازی شد و در دسترس کاربران قرار گرفت. سایت توکان در نسخه جدید خود علاوه بر رفع مشکلات نسخه قبلی و بهینه سازی سایت، امکانات جدیدی نیز برای کاربران در نظر گرفته است.


میلاد نوری مدیر سایت توکان به وبنا گفت “وب سایت توکان یک سایت نیازمندی های آنلاین است وهدف از راه اندازی آن، ارائه امکانات متنوع تر نسبت به سیستم های مشابه است . از جمله اینکه کاربران علاوه بر ثبت آگهی خود در سایت توکان ، می توانند به صورت خودکار لینک آگهی خود را در لینک باکس توکان ثبت و در سایت ها و وبلاگ های همکار نمایش دهند . وی همچنین روند پیشرفت سایت توکان را با توجه به قرار گرفتن سایت توکان در بین صد هزار سایت اول جهان پس از ۳ ماه فعالیت ، مثبت ارزیابی کرد .”


وی همچنین اعلام داشت در روزهای آتی امکانات جدیدی در جهت ارائه شیوه های نوین تبلیغاتی به سایت توکان اضافه خواهد شد و اخبار آن متعاقبا اعلام خواهد شد .

سایت توکان به مناسبت آغاز فعالیت خود ، به اعضای جدید سایت ، ۱۵۰۰۰ تومان اعتبار رایگان هدیه می دهد که کاربران می توانند از اعتبار مذکور در جهت ثبت آگهی های ویژه در سیستم استفاده کنند.


برای مشاهده سایت به آدرس www.tookan.ir مراجعه کنید.

جشن تولد ۵ سالگی میهن بلاگ برگزار شد

جشن تولد ۵ سالگی میهن بلاگ برگزار شد

وبنا – مراسم پنجمین سال فعالیت سرویس دهنده وبلاگ میهن بلاگ ساعاتی پیش در تهران به پایان رسید. در این مراسم که به مناسبت پنجمین سال فعالیت میهن بلاگ برگزار شده بود، از سرویس همکاری فروش میهن بلاگ پرده برداری شد.


این مراسم با حضور مدیران سایت های فارسی، خبرنگاران و فعالان فناوری اطلاعات برگزار شد. در بخش اول محمد جواد شکوری سرویس جدید میهن بلاگ را برای عموم معرفی کرد و در ادامه یک کلیپ برای معرفی کادر فنی میهن بلاگ پخش شد.


در ادامه مراسم یکی از اعضای تیم میهن بلاگ به شعر خوانی پرداخت و شعری که برای میهن بلاگ ساخته شده بود را اجرا کرد که مورد توجه بسیاری از حاضران قرار گرفت.


در پایان مراسم نیز برخی از اعضای تیم میهن بلاگ شمع های کیک تولد پنج سالگی میهن بلاگ را فوت کردند و مراسم با صرف کیک و شام به پایان رسید.

سرویس جدید میهن بلاگ یک سیستم فروشگاه الکترونیکی است که وبلاگ نویسان این سرویس دهنده می توانند برای کسب درآمد در وبلاگ خود قرار دهند.

جشن تولد میهن بلاگ به همراه رونمایی از دو سرویس جدید

جشن تولد میهن بلاگ به همراه رونمایی از دو سرویس جدید

وبنا – مراسم تولد پنجمین سال فعالیت میهن بلاگ فردا در تهران برگزار می شود. این مراسم به صورت اختصاصی با حضور برخی از مدیران سایت های اینترنتی و خبرنگاران برگزار خواهد شد.

میهن بلاگ دومین سرویس دهنده وبلاگ فارسی است که چندی پیش توسط شرکت تجارت الکترونیکی صبا خریداری شد. شرکت تجارت الکترونیکی صبا مالک سایت کلوب نیز می باشد.

افتتاح فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و دکوراسیون داخلی

افتتاح فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و دکوراسیون داخلی

وبنا – فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم خانگی و دکوراسیون داخلی راه اندازی شد. گروه بندی محصولات با توجه به نوع کالا و نام تولید کننده از امکانات این سایت می باشد که جستجو در میان محصولات را برای کاربران راحت می کند. تضمین خرید توسط بیمه ایران یکی از ویژگی های این فروشگاه الکترونیکی می باشد.


برای مشاهده سایت به آدرس www.narbella.com مراجعه کنید.

مرجع فروشگاه های اینترنتی ایرانی افتتاح شد

مرجع فروشگاه های اینترنتی ایرانی افتتاح شد

وبنا – وب دایرکتوری فروشگاه های اینترنتی ایرانی افتتاح شد. سایت شاپ۱۱۸ با هدف توسعه خرید و فروش اینترنتی و گردآوری فروشگاه های اینترنتی معتبر فارسی زبان راه اندازی شد. این پایگاه با توجه به نیاز خریداران اینترنتی ایرانی و عدم وجود منابع کافی و مطمئن جهت خرید اینترنتی در دسته بندی های مختلف محصولات با ارائه معرفی فروشگاه های اینترنتی فارسی زبان معتبر و مفید در این زمینه به یاری خریداران و فروشندگان اینترنتی آمده است.


محسن سلاجقه مدیر سایت جهان دیتا در خصوص هدف این سایت به وبنا گفت “هدف اصلی این گروه، دستیابی به جایگاه مناسب در راهبری پروژه های تجارت الکترونیکی و ترویج این فناوری در سطح کشور می باشد.”


برای مشاهده سایت به آدرس www.shop118.com مراجه کنید.

برای توسل دات کام توسل کنید

برای توسل دات کام توسل کنید

وبنا – سایت توسل دات کام که چند ماهی است راه اندازی شده، قبل از راه اندازی نسخه نهایی خود تعطیل شد. مدیر سایت توسل دات کام به وبنا گفت “جالب بود که سایت شب قبل از شب قدر یا همون شب قدر بالا اومد. روز‌های اول خیلی دعاهای قشنگ و تأثیرگذاری روی سایت پست می‌شدن. بعضی دعاها واقعاً آدم رو تحت تأثیر میگذاشتن، و مشکلاتی گفته می‌شد توی دعاهای کاربرای عزیز که لااقل من هیچ وقت بهشون فکر نکرده بودم که ممکنه کسی همچین مشکلاتی داشته باشه اما بعدها دعاهایی ثبت شد که بیشتر شبیه نفرین بودن، یا سیاسی بودن، من به خاطر محافظت از هدفی که برای این سایت داشتم مجبور شدم از قرار دادن بعضی واژه‌ها در دعاها جلوگیری کنم. چون اگر سایت فیلتر می‌شد کل هدفی که داشتم از زدن این سایت از بین می‌رفت.”


در نهایت عدم توجه کاربران به قوانین سایت و انتشار دعا های غیرواقعی و یا سیاسی در این سایت شرایط را به گونه ای فراهم کرد که این سایت تعطیل شده است. برای مشاهده این سایت به آدرس www.tavasol.com مراجعه کنید.

سایت ایرانسلیا راه اندازی شد

سایت ایرانسلیا راه اندازی شد

وبنا – فروشگاه اینترنتی ایرانسلیا پس از عقد قرار داد با بانک پارسیان و شرکت ایرانسل امکان خرید کارت شارژ تلفن همراه را در طول شبانه روز فراهم کرد. امکان خرید شارژ هزار تومانی با پنجاه درصد تخفیف از ساعت ۲ نیمه شب تا شش صبح یکی از سرویس های ویژه این سایت می باشد.


برای خرید کارت شارژ تلفن همراه می توانید به سایت www.irancellia.ir مراجعه کنید.