ماه: تیر ۱۳۸۸

راه اندازی اولین سایت راهنما و ارائه دهنده خدمات تخصصی بدنسازی و پرورش اندام ایران

راه اندازی اولین سایت راهنما و ارائه دهنده خدمات تخصصی بدنسازی و پرورش اندام ایران

وبنا – اولین سایت راهنما و ارائه دهنده خدمات تخصصی بدنسازی و پرورش اندام با هدف معرفی تخصصی باشگاه ها ، قهرمانان برتر و مشاغل وابسته راه اندازی شد. علاقمندان به این رشته ورزشی می توانند از امکانات این سایت از قبیل مقالات ، دانلود و آموزش حرکات استفاده نمایند.


برای مشاهده سایت به آدرس www.irbodybuilding.com مراجعه کنید.

اضافه شدن بخش جدید کاریکاتور به بخشهای سایت مدادرنگی

اضافه شدن بخش جدید کاریکاتور به بخشهای سایت مدادرنگی

وبنا – از امشب سایت مدادرنگی به جستجو ی مطالب مربوط به کاریکاتور می پردازد و علاقه مندان به کاریکاتور که کمبود آن را در مدادرنگی احساس میکردند میتوانند از این پس در بخش کاریکاتور به ئنبال علاقه خود باشند .


دو موضوع جدید دیگر که قرار است که به بخش های مدادرنگی اضافه شود، مجسمه سازی و نقاشی است که به زودی این بخش ها به سایت مدادرنگی اضافه خواهد شد.


برای مشاهده سایت مداد رنگی به آدرس www.medadrangi.net مراجعه کنید.

شایت اشتراک گذاری بوق هم آمد

شایت اشتراک گذاری بوق هم آمد

وبنا – سایت اشتراک مطلب بــــوق راه اندازی شد. در متن معرفی این سایت که به وبنا ارسال شده است آمده “مطالبی را که در سراسر وب پیدا می کنید و فکر می کنید که مفید هستند و دیگران هم می توانند از آنها استفاده کنند را با دیگران به اشتراک بگذارید “


برای مشاهده سایت به آدرس www.bough.ir مراجعه کنید.

سایت کافه هنر راه اندازی شد

سایت کافه هنر راه اندازی شد

وبنا – سایت کافه هنر با موضوع هنری و اطلاع رسانی راه اندازی شد. هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، کارگاه عکاسی، گارگاه داستان، گفتگوی هنری، کتاب نما، مقالات و نقد هنری از گروه های اصلی این سایت می باشد.


برای مشاهده سایت به آدرس www.cafeart.ir مراجعه کنید.

آغاز به کار سایت دست پخت

آغاز به کار سایت دست پخت

وبنا – سایت دست پخت با موضوع آموزش آشپزی شروع به کار کرد. نکات خانه داری، میوه و سفره آرایی از بخش های اصلی این سایت می باشد. یکی دیگر از امکانات این سایت امکان اضافه کردن غذا است، که کاربران با استفاده از این بخش می توانند اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک قرار دهند.


برای مشاهده این سایت می توانید به آدرس www.dastpokht.ir مراجعه کنید.

شروع به کار وب سایت تخصصی شبکه

شروع به کار وب سایت تخصصی شبکه

وبنا – وب سایت تخصصی و حرفه ای شبکه با نام نتورک پروف فعالیت خود را آغاز نمود. محمد عرفان شمسی
 به وبنا گفت “در حال حاضر این سایت، خالی از مشکل نیست و تا بر طرف شدن تمامی اشکالات آن و اضافه کردن چند قابلیت کوچک و بزرگ دیگر، در حالت آزمایشی به سر خواهد برد.”


سخت افزار، شبکه، امنیت، نرم افزار، منابع شبکه و ویندوز از بخش های اصلی این سایت می باشند. همچنین علاقه مندان می توانند مطالب جدید این سایت از طریق سایت توییتر بوسیله شناسه networkprof دنبال کنند.


برای مشاهده سایت به آدرس www.networkprof.com مراجعه کنند.

تواد سه سالگی سایت المپیادهای ایران و برگزاری آزمون های آنلاین

تواد سه سالگی سایت المپیادهای ایران و برگزاری آزمون های آنلاین

وبنا – همزمان با تولد سه سالگی سایت المپیادهای علمی ایران، مدیران این سات تصمیم گرفتند تا در یک اقدام مبتکرانه، در تمام رشته های المپیادی (ریاضی، فیزیک، شیمی، نجوم، زیست، ادبی و کامپیوتر) آزمون آنلاین رایگان برگزار نمایند. طراحی سوالات این آزمونها به وسیله مدال آوران المپیادهای علمی و ادبی سالهای گذشته و همچنین مولفین و کارشناسان صورت میگیرد.


برای مشاهده سایت و شرکت در آزمون ها به آدرس www.irysc.com مراجعه کنید.

ایمیل های بازیافتی در سایت میل می

ایمیل های بازیافتی در سایت میل می

وبنا – سایت میل می به کاربران ایمیل های قابل بازیافت می دهد، این ایمیل ها برای ثبت نام در سایت هایی که نیاز به ثبت نام سریع دارند کاربرد دارد.این آدرس ها بعد از ۱۵ دقیقه از تاریخ ایجاد شان ، باطل می شوند. شما می توانید ایمیل هایی که در این بازه دریافت می کنید را مشاهده و به آنها پاسخ دهید. استفاده از این گونه ایمیل ها برای ثبت نام در سایت هایی که نمی خواهید هویت اصلی خود را با ارائه آدرس ایمیل خود افشا کنید مفید است.


برای مشاهده این سایت به آدرس www.mailme.ir مراجعه کنید.

بلاگ اسکین یکساله شد

بلاگ اسکین یکساله شد

وبنا – سایت بلاگ اسکین کار خود را در تیرماه ۱۳۸۷ با هدف ارتقا سطح گرافیکی قالب های وبلاگ و وب سایت شروع کرد و پس از طراحی چندین مجموعه از قالب های وبلاگ ، با استقبال فوق العاده صاحبان وبلاگ روبرو شد.


علی رحیمی به وبنا گفت “حمایت کاربران و سیستم های وبلاگ دهی نیز ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات و قالب های متنوع جدید یاری کرد، بطوری که با توجه به آمارها در حال حاضر آمار دریافت قالب ها روزانه به بیش از ۶۰۰ رسیده است.


برای مشاهده بخش مربوط به تولد یک سالگی بلاگ اسکین به آدرس www.blogskin.ir/jashn مراجعه کنید.

افتتاح وب سایت مرکز خرید بازار مروارید کیش

افتتاح وب سایت مرکز خرید بازار مروارید کیش

وبنا – بازار بزرگ مروارید کیش جهت ارائه خدماتی نوین تر و اطلاع رسانی با توجه به شرایط روز، سایت اینترنتی خود را راه اندازی کرده است تا خدمات بهتری را در اختیار مشتریان و مسافران قرار دهد.


محسن سلاجقه با اعلام خبر راه اندازی سایت به وبنا گفت “کاربران با مراجعه به این وب سایت می توانند به بخش های اطلاعاتی گوناگون از جمله بخش اخبار بازار مروارید کیش ،بخش غرفه های مرکز خرید, بخش قرعه کشی ها ، بخش خدمات در کیش ، بخش شماره تلفن های ضروری ، بخش نظر سنجی ، بخش تماس با مدیران مرکز خرید کیش و غیره دسترسی داشته باشند.”


برای مشاهده سایت به آدرس www.morvaridcenter.com مراجعه کنید.

افتتاح سایت انجمن خوشنویسان مشهد

افتتاح سایت انجمن خوشنویسان مشهد

وبنا – وب سایت انجمن خوشنویسان مشهد افتتاح گردید. انجمن خوشنویسان ایران از سال ۱۳۲۹ با همت استادان بزرگواری چون زنده یاد سید حسین میرخانی و دیگر استادان والامقام نظیر شادروانان علی اکبر کاوه ، ابراهیم بوذری و سید حسن میرخانی ، با اهتمام زنده یاد دکتر مهدی بیانی محقق و استاد دانشگاه و تنی چند از عالی همتان فرهنگ خواه ، با همکاری وزارت فرهنگ و هنر وقت تاسیس و راه اندازی شد و نام کلاسهای آزاد خوشنویسی زینت بخش این خانه عشق و دلدادگی گردید.


برای مشاهده سایت به آدرس www.anjomankhoshnevisanmashhad.com مراجعه کنید.

ورزش بلاگ واگذار شد

ورزش بلاگ واگذار شد

وبنا – مدیریت سرویس دهنده وبلاگ “ورزش بلاگ” واگذار شد. سایت ورزش بلاگ اولین سایت سرویس دهنده وبلاگ با گرایش تخصصی ورزش در ایران می باشد. 


محسن ثمودی مدیریت قبلی ورزش بلاگ اعلام کرد که مدیریت ورزش بلاگ تغییر کرده است و تیم مدیریت قبلی هیچ مسئولیتی را در قبال مسائل آتی نخواهد داشت. برای مشاهده این سرویس دهنده به آدرس www.varzeshblog.com مراجعه کنید.

سرویس فایاهو راه اندازی شد

سرویس فایاهو راه اندازی شد

وبنا – سایت فایاهو سیستمی است که به کاربران این امکان را می دهد تا وضعیت افراد در یاهو را چک کنند . از امکانات فایاهو می توان به چک کردن وضعیت افراد در یاهو مسنجر، مشاهده صفحه ۳۶۰ کاربر، دیدن پروفایل کاربر و امکان اضافه کردن کاربر به لیست دوستان اشاره کرد.


برای مشاهده سایت به آدرس www.FaYahoo.Ir مراجعه کنید.

هشدار پرشین بلاگ به کاربرانش:دعوت به اغتشاش ممنوع

هشدار پرشین بلاگ به کاربرانش:دعوت به اغتشاش ممنوع

وبنا – مدیریت گروه سایت های پرشین بلاگ با انتشار اطلاعیه ای، به تمامی کاربرانش هشدار داد که در صورت دعوت به اغتشاش در وبلاگ هایشان، وبلاگ آن ها مسدود خواهد شد.
به گزارش «وبلاگ نیوز» مهدی بوترابی که حدود ۶ ماه است که از سمت مدیر سرویس دهنده وبلاگ پرشین بلاگ کنار رفته است، با انتشار اطلاعیه ای، به تمامی وبلاگ های پرشین بلاگ هشدار داد و آن ها را به تبعیت از قانون دعوت کرد.
در بخشی از این بیانیه، ضمن اشاره به شرایط خطیری که در حال حاضر در کشور وجود دارد و لزوم هوشیاری و دقت نظر همگانی، آمده است:«از شما به عنوان فرهیختگان جامعه مجازی انتظار میرود تا در تلاش فرهنگی و اجتماعی و سیاسی خویش به کمک آرامش کشور بشتابید و با روشنگری و نفی خشونت مانع بروز اغتشاش شوید. ظرفیت های عظیم “مردم سالاری دینی” و چارچوب “قانون اساسی” برای پیشبرد کشور و اصلاح امور و رفع اختلافات موجود کافی است.»
در پایان بوترابی دغدغه عموم وبلاگ نویسان را بازگشت آرامش به کشور قلمداد کرده و هشدار داده است که وبلاگ هایی که به هر نحو مردم را دعوت به اغتشاش کنند، مسدود خواهند شد.
گفتنی است هم اکنون مدیریت سرویس دهنده وبلاگ پرشین بلاگ به عهده اقلیما پولادزاده است.

وبلاگ‌نویسان نمونه کوچکی از جامعه هستند

وبلاگ‌نویسان نمونه کوچکی از جامعه هستند

وبنا – به گزارش «وبلاگ‌نیوز» مدیر بلاگ‌اسکای گفت: توانایی وبلاگ‌ها در اطلاع‌رسانی از جامعه بسیار بالاست؛ از این رو بیش از تاثیرپذیری بر روی جامعه تاثیرگذار هستند.
مسعود چنگیزی با بیان این که وبلاگ‌ها همواره اطلاع‌رسانی قوی از وضعیت جامعه دارند، اظهار کرد: بازه سنی نویسندگان وبلاگ‌ها متنوع و زیاد است و بر این اساس نوع هیجان مطرح شده در مطالب وبلاگ‌ها نیز متفاوت است.
وی تصریح کرد: وبلاگ‌نویسان نمونه‌ کوچکی از جامعه هستند، اما همین که می‌توانند در حد خودشان تاثیرگذار باشند و اطلاع‌رسانی کنند و واقعیت‌ها را انعکاس دهند، می‌توان تا حدودی نسبت «دماسنج جامعه بودن» را به آن‌ها داد، اما در هر حال باید توجه داشت که وبلاگ‌نویسان کل جامعه نیستند و تنها قشر کوچکی از جامعه را تشکیل می‌دهند.
چنگیزی خاطرنشان کرد: در شرایط محدودیت رسانه‌های دیگر، این وبلاگ‌ها هستند که اخبار واقعی را منتشر می‌کنند و وظیفه‌ خبررسانی برعهده آن‌هاست.