ماه: مهر ۱۳۸۷

سایت ایبوک‌فا افتتاح شد

سایت ایبوک‌فا افتتاح شد

وبنا – سایت ایبوک‌فا راه اندازی شد. علاقع مندان به دریافت کتاب ها و مجلات جدید می توانند ار کتاب ها و مجلات را از طریق این سایت بصورت الکترونیکی دریافت کنند.
مربیگری بسکتبال ، مجله ویدئومیکر ، مجله تایم – ۱۳ اکتبر ۲۰۰۸ ، سه شماره دیگر از مجله موتور هوم ، کتاب مداخله در خدمات مشتریان ،  کتاب جراحی اعصاب عملی ، بازاریابی از طریق بهینه‌سازی جستجو ، شبیه‌سازی دنیای فیزیکی ، ۱۰۱ اقدام مدیریتی برای نمایش‌های موثر و مجله انیمیشن از جدید کتاب های قرار گرفته در این سایت می باشند.


برای مشاهده سایت به آدرس www.ebookfa.com مراجعه کنید.

نمایشگاه رسانه های دیجیتال افتتاح شد

نمایشگاه رسانه های دیجیتال افتتاح شد

وبنا – نمایشگاه رسانه های دیجیتال اول آبان ۱۳۸۷ در محل مصلای تهران با حضور صفارهرندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد. این نمایشگاه از تاریخ اول آبان ۱۳۸۷ تا دهم آبان ماه در شبستان مصلای تهران واقع در خیابان عباس آباد برگزار می شود.


نمایشگاه دیجیتال در ۶ بخش وب سایت ها، رسانه ها، نرم افزار، موبایل ، هنر دیجیتال و کودک و خانواده برگزار می شود. 

اولین سامانه خبری کردهای ایران راه اندازی شد

اولین سامانه خبری کردهای ایران راه اندازی شد

وبنا – کوردنیوز عنوان اولین و تنها پایگاه خبری مناطق کردنشین ایران در غرب کشور است که هنوز یکسال از راه اندازی آن نگذشته است.
آژانس خبری کوردنیوز رویکردی بی‌طرفانه دارد که نشان از مستقل بودن این پایگاه دارد که صرفا برای اطلاع رسانی رخدادهای مختلف مناطق کردنشین راه اندازی شده است. گالری تصاویر مناطق کردنشین ، لینک سایتهای مناطق کردنشین و یادداشت و گفتگو از دیگر بخش های این سامانه خبری می‌باشد.
شاهو احمدی به وبنا گفت: “هرچند کردهای ایران حضور و سهم پررنگی از سایتهای راه اندازی شده در ایران ندارند اما در این سایت خبری تمامی استانداردها و ملزمات یک سایت خبری رعایت شده است به طوری که می‌توان آن را سرآمد سایتهای خبری محلی در ایران قلمداد کرد.”


برای مشاهده سایت به آدرس www.kurdnews.ir مراجعه کنید.

عضویت رسمی در سایت حقوقی دادخواهی برای حقوقدانان رایگان شد

عضویت رسمی در سایت حقوقی دادخواهی برای حقوقدانان رایگان شد

وبنا – مدیر سایت دادخواهی اعلام کرد به منظور گرامیداشت مقام علمی و اجتماعی کاربران حقوقدان سایت و اقدام در جهت مشارکت هر چه بیشتر این عزیزان در زمینه ارتقاء سطح آگاهی های حقوقی افراد جامعه و مباحثه در جهت رفع معضلات حقوقی ، باطلاع کاربران گرامی سایت حقوقی دادخواهی میرساند با عنایت باینکه پرداخت حق عضویت توسط حقوقدانان شاغل بعلت مشکلات شغلی و کمبود وقت ، دشوار میباشد و به لحاظ وجود همین مشکل ، سایت از اطلاعات ارزشمند آنان محروم مانده است لذا از این پس عضویت رسمی اشخاص محترم ذیل بدون پرداخت وجه خواهد بود.


برای اطلاعات بیشتر به آدرس www.dadkhahi.net مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۲۳۱۴۴۴۷۴ تماس حاصل فرمایید.

نسخه جدید سایت پیغامک راه اندازی شد

نسخه جدید سایت پیغامک راه اندازی شد

وبنا – نسخه جدید سایت مینی بلاگ پیغامک با ویژگی های جدیدی راه اندازی شده است. به گفته مدیر سایت از جمله این ویژگی ها می توان به تغییر گرافیکی سایت و بازنویسی مجدد تمامی کد های آژاکسی و CSS سایت برای بارگذاری سریع سایت اشاره کرد. همچنین تغییر نمای سایت یا همان پس زمینه اصلی سایت به دلخواه کاربران سایت از دیگر سرویس های سایت می باشد.


برای مشاهده سایت به آدرس www.peyghamak.com مراجعه کنید.


 

بازگشت «پندار»، پس از ۱۵ ماه وقفه

بازگشت «پندار»، پس از ۱۵ ماه وقفه

وبنا – سایت فرهنگی و هنری«پندار»، پس از هفت سال فعالیت، سال گذشته تعطیل شد و امروز پس از حدود ۱۵ ماه دوباره فعالیت خود را آغاز می کند.


به گفته مسئول سایت پندار این سایت پس از بررسی های فنی ابتدایی، وب سایت پندار با تغییرات و اصلاحات مختصری در خدمت مخاطبان است.
به گفته وی پندار نت، همچنان می کوشد تا فعالیت مسالمت آمیز، حرفه ای و اخلاقی را در عرصه اطلاع رسانی و تحلیل فرهنگ، هنر و زندگی ایرانی، در فضای مجازی فارسی پی بگیرد. به این منظور، پندار آماده دریافتنظر تمامی کارشناسان، روزنامه نگاران، صاحب نظران و مخاطبان خود به منظور افزایش کارآیی فعالیت رسانه ای اش است.


برای مشاهده سایت به آدرس www.pendar.net مراجعه کنید.

 

خوراک موبایلی برای وبلاگ‌ها و وب سایت‌ها

خوراک موبایلی برای وبلاگ‌ها و وب سایت‌ها

وبنا – برای اولین بار، «بانک اطلاعات تخصصی تلفن همراه ایران» به صورت رایگان و در راستای محتواسازی برای وب سایت‌ها و وبلاگ‌های ایرانی، جدیدترین اطلاعات گوشی‌های موبایل روز ایران و جهان و همچنین آخرین اخبار مرتبط را به صورت خوراک {RSS FEED} و رایگان در اختیار تمامی مدیران سایت‌ها و وبلاگ‌های علاقه‌مند در قرار داده است.


«خوراک» در دنیای وب امروز، یک فایل بر پایه اکس ام ال است که شامل عنوان‌های کوتاه به‌ همراه یک پیوند به مرجع اصلی و کامل‌تر آنهاست. دو نوع اصلی خوراک٬ RSS و ATOM می‌باشند. هم‌اکنون سایت‌های مرجع و سایت‌های خبری، منابع اصلی خوراک‌ها به شمار می‌روند٬ همچنین خوراک‌ها برای پیگیری وضعیت آب‌وهوا٬ فهرست‌های برترین‌ها و آخرین نتایج جست‌وجو و آگاهی از آخرین اخبار نیز کاربرد دارند.


شایان ذکر است که این خوراک‌ها دارای گروه‌بندی‌های متنوعی هستند و سایت‌ها می‌توانند به صورت جداگانه آخرین گوشی‌های یک برند خاص یا تمامی برندها را به همراه معرفی گوشی مورد نظر در صفحات مورد نظر خود نمایش دهند.
همچنین آخرین اخبار بیش از ۳۰ خبرگزاری داخلی در این زمینه جمع‌آوری شده و در سایت‌ها و وبلاگ‌ها با ذکر منبع اصلی قابل استفاده خواهند بود.


برای آگاهی بیشتر به بخش «خوراک برای سایت‌ها» در صفحه اول سایت صفر به آدرس www.sefr.ir یا آدرس sefr.ir/Rss مراجعه فرمایید.

توسعه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری سایت

توسعه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری سایت

وبنا – بلاگفا به منظور حفظ کیفیت خدمات سایت تغییراتی در بخش سرورها و همچنین نرم افزار سایت را آغاز کرده است. در بخش اخیار سایت بلاگفا نوشته شده است که “در بخش سخت افزار توسعه کمی سرورها و در بخش نرم افزار تغییراتی در جهت بهبود کیفیت و بازدهی خدمات انجام گرفته است.”


تعداد کاربران و بخصوص حجم اطلاعات کاربران سایت بلاگفا در نوع خود و در بین سایتهای ایرانی بی نظیر می باشد. به گفته مدیر سایت هر تغییر کوچکی در سایتی با چنین ابعاد میتواند برای دقایق یا ساعاتی دسترسی به برخی از خدمات سایت را مختل کند و البته تلاش ما این بود که تغییرات در ساعات اولیه بامداد صورت گیرد تا کاربران کمتری تحت تاثیر اختلالات احتمالی قرار گیرند.


در این تغییرات سرعت دسترسی به بخش مدیریت وبلاگها و همچنین محتوای وبلاگها و نظرات به شکل محسوسی افزایش یافته است.

نسخه جدید میهن بلاگ راه اندازی شد

نسخه جدید میهن بلاگ راه اندازی شد

وبنا – سرویس وبلاگ میهن بلاگ که مدتی قبل نسخه ۴ سرویس خود را ارائه کرده بود، به تازگی تغییراتی را در نسخه جدید این سایت اعمال کرده است. در حال حاضر ثبت نام در میهن بلاگ، غیر فعال است و به گفته مدیر سایت، بزودی پس از ادغام دامنه های .com و .ir امکان ثبت وبلاگ جدید فراهم خواهد شد.

به گفته وی در این نسخه جدید کلیه تگ های قالب ها نیز تغییر کرده است، البته تگ های نسخه ۳ و ۴ میهن بلاگ همچنان پشتیبانی می شود و کاربران بدون هیچگونه نگرانی می توانند از قالب های گذشته خودشان استفاده کنند.


برای مشاهده سایت به آدرس www.mihanblog.ir مراجعه کنید.

سایت همایش مدیریت انرژی الکتریکی راه اندازی شد

سایت همایش مدیریت انرژی الکتریکی راه اندازی شد

وبنا – اولین همایش مدیریت انرژی الکتریکی، با رویکرد بهینه سازی مصرف برق در سازمانها و صنایع ، توسط حوزه پژوهشی و دانشکده فنی (گروه مهندسی برق) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر و صنایع پلاستیک ابهر و با مشارکت شهرداری زنجان در آذر ماه ۱۳۸۷ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر برگزار خواهد گردید.


به همین منظور سایت این همایش در آدرس www.eem08.ir راه اندازی شده است.

سایت قناری قم افتتاح شد

سایت قناری قم افتتاح شد

وبنا – سایت قناری قم بصورت اختصاصی به موضوع قناری مربوط می شود، علاقه مندان به این پرنده می توانند با مراجعه بخ این سایت از بخش های مختلف آن استفاده کنند. تاریخچه ، نژاد ها، آواز قناری، تغزیه، ویتامین ها، بیماری ها، اصطلاحات، داروها، پرورش دهندگان و نمایشگاه از بخش های مختلف سایت می باشد.

برای مشاهده سایت می توانید به آدرس www.qomcanary.com مراجعه کنید.

سایت mobile.ir آغاز به کار کرد

سایت mobile.ir آغاز به کار کرد

وبنا – به مناسبت عید سعید فطر پایگاه اطلاع‌رسانی تلفن همراه رسماً آغاز به کار کرد.


ارائه مشخصات دقیق بیش از ۲۴۰۰ نوع گوشی تلفن همراه در قالب بیش از ۵۰ برند مختلف، ارائه ابزارهای ویژه جستجو، انتخاب و مقایسه انواع گوشی تلفن همراه، اطلاع‌رسانی در مورد سیم‌کارت‌های فروشی اپراتورهای تلفن همراه ایران (همراه اول، ایرانسل و تالیا) به همراه قیمت روز انواع سیم‌کارت و مدل‌های متداول گوشی تلفن همراه از جمله خدمات ارائه شده توسط این پایگاه اطلاع‌رسانی می باشد.


برای مشاهده سایت به آدرس www.mobile.ir مراجعه کنید.