ماه: اردیبهشت ۱۳۸۶

امکانات جدید در سیستم آگهی رایگان تانیت

امکانات جدید در سیستم آگهی رایگان تانیت

وبنا – امکانات جدید زیر به سیستم اطلاع رسانی تانیت افزوده شده است:
تعداد افرادی که با شما تماس گرفته اند، تعداد کل بازدید آگهی ها از سرویس های اضافه شده به سایت می باشد.
از دیگر امکانات جدید سایت تانیت، امکان اصلاح آگهی می باشد که اگر یک آگهی توسط مدیریت سایت تایید نشود، آگهی دهنده می تواند با اصلاح عنوان آگهی یا متن آگهی شانس تایید مجدد آن را داشته باشد.
همچنین در سیستم جدید سایت http://www.tanit.ir اگر آگهی دهنده، آگهی خود را ظرف مدت یکماه تمدید ننماید آگهی مربوطه بصورت کاملا از سیستم اطلاع رسانی “تانیت” حذف خواهد شد.

راه اندازی اولین سایت مرجع داستان فارسی

راه اندازی اولین سایت مرجع داستان فارسی

وبنا – اولین سایت فارسی زبان جهت گرداوری داستانک های فارسی راه اندازی شد . شما می توانید در این سایت داستانک های زیبایی را به زبان فارسی را از نویسنده های مختلف مطالعه کنید و با ارسال داستان خود آن را در این سایت به اسم خودتان منتشر کنید.
سایت http://www.dastanak.ir قرار است در انتهای هر سال یکصد داستانک منتخب کاربران را به صورت کتابچه چاپ و در اختیار اعضا قرار دهد.

اولین مدال و علامت الکترونیکی برترین های سال عرضه میشود

اولین مدال و علامت الکترونیکی برترین های سال عرضه میشود

وبنا – روابط عمومی السیتکس – مهندس نوید رضا نقیه با اعلام این مطلب افزود برترین های سال السیتکس ۲۰۰۶ انتخاب شده اند و سازمانهای برتر در حال همترازی و انجام تعاملات مورد نیاز با السیتکس هستند و علامت های تعالی نیز در حال عرضه به آنها است تا نصب، راه اندازی و رفع اشکال شده و جشنواره مدالهای الکترونیکی برترینها آغاز شود.

وی با بیان این مطلب که راه اندازی و رفع اشکال گواهی نامه ها با توجه به آنکه مقوله جدیدی است، ممکن است زمانی به طول بینجامد خاطر نشان کرد که برگزیدگان قبل از آن معرفی میشوند.

مهندس نقیه گفت فصل جدیدی در حضور دیجیتال جامعه مجازی با بحث گواهی نامه های ابتکاری السیتکس در حال رقم خوردن است که به زودی با معرفی برترینهای سال السیتکس، که هرکدام به نوبه خود نمادی از بهترین تلاشها هستند به نمایش گذاشته خواهد شد و با اعطای گواهی نامه های دیجیتال تعهد به تعالی شکل عملیاتی بخود گرفته و به اوج خود خواهد رسید.

لازم به ذکر است که السیتکس http://www.elecitex.com اولین جشنواره اینترنتی سایتهای ایرانی است که از سال ۲۰۰۳ میلادی شروع به فعالیت آزمایشی کرد و برگزیدگان دو فاز عملیاتی ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ خود را با عنوان برگزیدگان متولی فرهنگ و آی تی در یک مرحله معرفی نمود، در همین حین نام خود را مرکز کیفیتهای برتر السیتکس نهاد. السیتکس سپس با ورود به فاز تحقیقاتی ۲۰۰۶ با معرفی اولین مدال و علامت الکترونیکی، قسمتی از نتایج مطالعات خود را به منصه ظهور گذاشت و با اعمال تحولی اساسی در خود، طراحی مدل تعالی و معرفی سیر تعالی، صاحب سبک در تعالی سازمانی شد و به جمع نادر مدل های تعالی در سطح جهانی پیوست. السیتکس از سال ۱۳۸۳ تاکنون به برگزاری مستمر برنامه بصور گوناگون در روی و فرا روی ادامه داده است تا به تکامل مناسب برسد و هم اکنون آماده ارائه آخرین دستاورد خود یعنی اولین گواهی نامه های دیجیتال برای برگزیدگان ۲۰۰۶ است تا بسرعت وارد فاز ۲۰۰۷ شود

شماره شانزدهم مجله اینترنتی فریاد منتشر شد

شماره شانزدهم مجله اینترنتی فریاد منتشر شد

وبنا – در این شماره از مجله اینترنتی فریاد می خوانید:
یک آلبوم و هزار دردسر
گزارش مجله آبزرور درباره وضعیت موسیقی در ایران
از طرح نو تا طرح اصلاح ساختار چای
تن تن در شهر فرشتگان
چاپ کتاب جدید یکی از همکاران فریاد
چرا بر جعل نام خلیج فارس اصرار میورزند؟
برای مشاهده کامل مجله فریاد به آدرس http://www.faryaad.com مراجعه کنید.

مجانی آگهی کنید و همیشه صفحه اول باشید

مجانی آگهی کنید و همیشه صفحه اول باشید

شبکه اطلاع رسانی پیام جدید سرویسی را اضافه کرده است که کاربران بدون اینکه عضو شوند و بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنند همیشه در صفحه اول سایت می توانند آگهی داشته باشند.
برای درج آگهی به سایت http://www.payamnetwork.com/Advertising مراجعه کنید.
البته کلیه آگهی ها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود. همچنین اضافه کردن عکس در این سایت اجباری است.

نفوذ صرف به سایت ها جرم نیست

نفوذ صرف به سایت ها جرم نیست

وبنا – مدیر کل مبارزه با جرایم خاص و رایانه ای پلیس آگاهی کشور گفت: در حال حاضر در قانون صرف نفوذ غیر مجاز به سایت و شبکه ، جرم نیست . اما از آنجا که این نفوذ می تواند زمینه ساز جرم های دیگری شناخته شود ، از طریق خسارت های مالی وارده قابل پیگیری است .
سرهنگ امیدی درارتباط با برخی خبرها مبنی بر هک شدن تعدادی از سایت های رسمی و پیگیری نشدن این مسئله گفت: گاهی وقت ها برخی از سایت های رسمی هک می شوند و صاحبان آنها پیگیری نمی‌کنند. لذا ما نیز فقط در حد خبر از موضوع آگاه می‌شویم .
وی افزود: ما گاهی از آنها می خواهیم شکایت کنند تا موضوع را رسیدگی کنیم اما متأسفانه بیشتر سایت های رسمی برای انکار نقص امنیتی خود ، از هکرها شکایت نمی کنند.
سرهنگ مهرداد امیدی همچنین در مورد اینکه آیا سوء استفاده از کارت‌های عابربانک نیز گزارش شده است یا خیر، اظهار داشت : راجع به سوءاستفاده هایی که از عابربانک ها می شود نیز شکایت هایی وجود دارد که پرونده آنها در دست رسیدگی است.
وی متذکر شد : آنچه که در این پرونده ها مأموران آگاهی به آن رسیده اند ، این است که چنین مسئله هایی بیشتر براثر غفلت و یا عدم مراقبت افراد روی می دهد.
مدیر کل مبارزه با جرایم خاص و رایانه ای پلیس آگاهی کشور در ارتباط با پیگیری اینگونه جرایم گفت : متأسفانه لایحه جرایم رایانه ای در مجلس، هنوز به سرانجام نرسیده است.

تازه های سایت پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران

تازه های سایت پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران

وبنا – تازه های سایت پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران اعلام شد.
– بررسی سواد اطلاعاتی دانشجویان پزشکی شاغل به تحصیل در نیمه دوم سال تحصیلی
– بررسی میزان آشنایی اعضاء هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با مهارتهای کامپیوتری
– کاربرد فناوری برای نابینایان
– بررسی و تحلیل موزه مجازی
– بررسی جامعه انسانی و تأثیر اطلاعات بر آن
– بررسی نحوه تدریس واحد تکنولوژی اطلاعات در رشته کتابداری کارشناسی ارشد دانشگاه های شهر تهران
– تلویزیون با درجه تفکیک بالا
– مروری بر سیستم تشخیص گفتار و کاربرد آن
– شابک جدید ، از مقالات جدید در سایت پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران می باشد.

محصولات و امکانات جدید شروکس

محصولات و امکانات جدید شروکس

وبنا – سایت شروکس طی هفته پیش امکانات و محصولات جدیدی ارایه داده است. شروکس یک نرم افزار و یک بازی رایانه ای ارایه داده است. نرم افزار شروکس که ” آلاچیق ” نام دارد، نرم افزاری است برای کاربران شروکس که میتوانند با استفاده از این برنامه از آخرین اطلاعات و وضعیت شروکس باخبر شوند و همچنان از برخی از امکانات http://www.shorox.com نیز استفاده کنند.
این بازی بصورت فارسی و کاملا مجهز نوشته شده است و قابل دانلود میباشد. امکانات جدید شروکس نیز به کاربرانش داده است که نمونه آن قرار دادن آهنگ مورد علاقه خویش در صفحه شخصی شروکس میباشد و کاربران میتوانند آهنگ هایی که علاقه دارند را در صفحه شخصی خویش نمایش و پخش کنند.

شماره اول نشریه اینترنتی سیخونک راه اندازی شد

شماره اول نشریه اینترنتی سیخونک راه اندازی شد

وبنا – شماره اول نشریه اینترنتی سیخونک راه اندازی شد. در صفحه اول سیخونک می خوانید:
سیخونک اگر تند اگر تیز همین است
از نیش و کنایه پر و لبریز همین است
هم خارِ عذاب آورِ گل‌های بهار ی
هم نشتر ِ یادآور پاییز همین است
هم مشت ِ فراز آمده‌ی میهنِ ویران
هم آینه‌ی سالِ بلاخیز همین است
برای مشاهده سایت به آدرس http://www.sixunak.com مراجعه کنید.

راهنمای فارسی برای Telephone English در سایت OLC

راهنمای فارسی برای Telephone English در سایت OLC

وبنا – راهنمای فارسی برای استفاده برخی از کاربران در سایت OLC که از سطح زبان انگلیسی پایین تری برخوردار هستند راه اندازی شد.
جدید ترین بخش فارسی شده در OLC بخش Telephone English است که در سایت اضافه شده است، و کاربران می توانند با استفاده از لینک http://www.openlearningcenter.com/learning/Speaking/Telephone.htm از این سرویس استفاده کنند.
پروژه فارسی سازی سایت OLC چند ماهی است که شروع شد و در این پروژه قرار است منابع آموزش زبان انگلیسی موجود در سایت برای کاربران پیش مقدماتی به فارسی برگردانده شود.

صدمین برنامه رادیو اینترنتی کالج پارک

صدمین برنامه رادیو اینترنتی کالج پارک

کالج پارک شهری کوچک در ایالت مریلند در شرق آمریکاست. برنامه هفتگی رادیو کالج پارک هر جمعه توسط گروهی از دانشجویان ایرانی دانشگاه مریلند تهیه میشود.
برای اطلاعات بیشتر و گوش کردن به این رادیو اینترنتی به سایت http://www.radiocp.com مراجعه کنید.

غرفه بلاگ نیوز در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

غرفه بلاگ نیوز در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

وبنا – سایت بلاگ نیوز در نمایشگاه رسانه های دیجیتال غرفه دارد.
این سایت در سالن ۱۵ (سالن اینترت غرفه دارد)
شایان ذکر است که یک سایت معروف دیگر نیز با نام بلاگ نیوز http://www.blognews.name وجود دارد که بصورت گروهی توسط دیگر وبلاگ نویسان مدیریت می شود و این سایت در ایران فیلتر شده است. اما بلاگ نیوز جدید با آدرس http://www.bnews.ir وابسته به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ، وزارت ارشاد است.

نخستین نشست رسمی پایگاههای مجازی موسیقی کلاسیک ایران آغاز شد

نخستین نشست رسمی پایگاههای مجازی موسیقی کلاسیک ایران آغاز شد

وبنا – شیراز – نخستین نشست رسمی پایگاههای مجازی موسیقی کلاسیک ایران از دقایقی قبل در سالن “سبز کوچک” آبنوس شیراز آغاز به کار کرد .
مدیر اجرایی این برنامه در حاشیه مراسم افتتاح این نشست با بیان اینکه در این همایش اعضای جامعه مجازی پایگاه های مذکور حضور دارند افزود : نام نویسی برای شرکت در این برنامه که از دی ماه سال گذشته آغاز شده بود، به مدت یک ماه ادامه یافت و طی این مدت حدود ۴۰ نفر از نویسندگان و صاحبان پایگاه های مجازی اطلاع رسانی و وبلاگ های موسیقی از سراسر کشور آمادگی خود را برای حضور در این نشست اعلام کردند .
عبدالرضا زارعی خاطر نشان کرد : در این برنامه، چهار نشست تخصصی با سخنرانی چند تن از پژوهشگران، صاحبان پایگاه های مجازی و وبلاگ های موسیقی در طول یک روز برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد : همچنین یک نشست با عنوان ” جلسه هم اندیشی پایگاه های اطلاع رسانی موسیقی” برای تدوین و تبیین اهداف این همایش نیز در کنار مجموعه تاریخی تخت جمشید برگزار می شود.
مدیر اجرایی این نشست یادآور شد : دکتر “مسیح افقه ” از شاگردان استاد فرامرز پایور و محقق موسیقی و همچنین “علی رضا میر علی نقی” از دیگر محققان و پژوهشگران به نام این عرصه از مهمانان ویژه این نشست سه روزه هستند که در طول مراسم برای حاضران سخنرانی خواهند کرد .

به نقل از خبرگزاری مهر

اولین جشنواره سایت‌های خبری سازمان تبلیغات اسلامی پایان یافت

اولین جشنواره سایت‌های خبری سازمان تبلیغات اسلامی پایان یافت

اولین جشنواره سایت‌های اطلاع‌رسانی و خبری استانی سازمان تبلیغات اسلامی، عصر دیروز در دانشکده علوم ارتباطات سوره وابسته به سازمان تبلیغات پایان یافت.
دراین مراسم ، حجت‌الاسلام “اسماعیل فلاح” رییس این جشنواره و مدیر کل استان‌ها و معاون پارلمانی سازمان تبلیغات اسلامی ابراز امیدواری کرد با ادامه این جشنواره شاهد گسترش فرهنگ دینی در فضای مجازی باشیم.
“مهدی خاموشی” رییس سازمان تبلیغات اسلامی نیز با اشاره به بهره‌گیری از ابزارهای نوین ارتباطی جهت تاثیرگذاری گسترده بر مخاطبان افزود: با آمدن تکنولوژی فناوری اطلاعات، ارتباطات دو سویه شده و باید با استقبال از تبدیل فضای حقیقی به مجازی، وارد عرصه‌های جدید اطلاع رسانی شد.
خاموشی در سخنان خود ابراز امیدواری کرد سازمان تبلیغات اسلامی به پیشرفت شایانی در عرصه فناوری و اطلاعات دست یابد.
“علی‌رضا طالب‌پور” مدیر عامل موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان ، سازمان تبلیغات اسلامی را پیشرو در این زمینه ذکر کرد که توانسته منابع اسلامی را حتی سریعتر از منابع دانشگاهی وارد فضای مجازی کند.
طالب پور تصریح کرد: گسترش اوقات فراغت در آینده با توجه به دیجیتالی شدن امور هم فرصت است و هم تهدید که بایستی محتوای الکترونیکی مناسب تولید شود.
در ادامه این جشنواره “عبدالمجید ریاضی”، دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات کشور، ایجاد “اینترانت ملی” را از مهمترین اهداف جهت مقابله با حاکمیت آمریکا بر اینترنت دانست.
وی گفت: توسعه ‪ IT‬در مراکز فرهنگی و مساجد بستر مناسبی را برای دسترسی آسان مردم به اینترانت فراهم خواهد کرد.
در پایان این مراسم با اعلام هیات داوران و نظر سنجی اینترنتی کاربران تبیان، سایت سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان رتبه اول را کسب کرد.
سایت‌های سازمان تبلیغات اسلامی استان‌های بوشهر، قزوین و مازندران، همدان، اصفهان و تهران به ترتیب رتبه‌های دوم تا هفتم را کسب کردند.
این مراسم با حضور مدیران کل استان‌ها و معاونین سازمان تبلیغات اسلامی و مسوولان سایت‌های سازمان تبلیغات پایان یافت.

سایت ویژه فروش اجناس، کالا و محصولات فرهنگی هنری

سایت ویژه فروش اجناس، کالا و محصولات فرهنگی هنری

وبنا – پایگاه خبری هنر ایران http://www.iranartnews.com در حال راه اندازی سایتی جهت فروش و عرضه محصولات و کالا و خدمات فرهنگی و هنری و نیز برگزاری نمایشگاهها و جشنواره های مجازی می باشد . این سایت که توسط متخصصین فنی و هنری راه اندازی می گردد، دارای ویژگی مهمی در راستای پرداخت آسان و دریافت سریع کالا و محصولات ارائه شده می باشد. حدود تقریبی زمان افتتاح این سایت یک ماه پیش بینی شده است.

سایت پیام آوران صلح و دوستی راه اندازی شد

سایت پیام آوران صلح و دوستی راه اندازی شد

وبنا – همزمان با برگزاری اولین همایش پیام آوران صلح و دوستی ، سایت صلح و دوستی راه اندازی شد.
این سایت که سایت رسمی ، پیام آوران صلح و دوستی است. جدید ترین اخبار و رویداد های این حرکت ملی را انتشار خواهد داد. همچنین تمام بخش های این سفر نیز از طریق این سایت بصورت ۲۴ ساعته و آنلاین در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت
برای اطلاعات بیشتر به سایت http://www.solhvadosti.org مراجعه کنید.