ماه: مرداد ۱۳۸۵

دسترسی به SMS Chat انگلیسی با همکاری SMSiran

دسترسی به SMS Chat انگلیسی با همکاری SMSiran

سایت آموزشی OLC به منظور استفاده بیشتر از زبان انگلیسی در بین کاربران خود با همکاری سایت SMSiran که یکی از بهترین و بزرگترین سایت های ارائه خدمات SMS در ایران می باشد. اقدام به راه اندازی یک سیستم اتاق گفتگو به زبان انگلیسی کرده است. در این سیستم شما بدون دسترسی به اینترنت و تنها با استفاده از SMS و تلفن همراه خود می توانید به زبان انگلیسی با دوستان به زبان انگلیسی گفتگو کنید.
برای دسترسی به این سیستم می توانید در سایت www.SMSIran.com و یا www.IranSMSChat.com مراجعه کرده و عضو شوید
برای عضویت سریع هم می توانید به شماره ۳۰۰۰۹۰۰ یک SMS با محتوای REG ارسال کنید.
برای ورود به اتاق گفتگو به زبان انگلیسی هم یک SMS با محتوای START ENGLISH را به شماره ۳۰۰۰۹۰۰۲ ارسال کنید.

Rss خوان به شیوه پیکسلی

Rss خوان به شیوه پیکسلی

سایت پیکسلی و خبری http://www.irpnews.com با شعار “ایرانیان خبر را پیکسلی کردند” از ابتدای سال ۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. سرویس دهی این سایت بصورت رایگان می باشد و همه می توانند از این سایت استفاده کنند.

آقای محمد حسین خرامان مدیر سایت www.irpnews.com در گفتگو با وبنا گفت : مشتاقان خبر از جمله خبرنگاران و اصحاب رسانه و … می توانند به آخرین اخبار سایت های خبری ، عمومی ، تجاری ، هنری ، تفریحی ، ورزشی و … از طریق خبرخوان اتوماتیک با حرکت دادن نشانگر Mouse روی هر یک از لوگوهای موجود در یک صفحه پیکسلی دسترسی داشته باشند .

از مزایای این سایت می توانند به دسترسی هم زمان به تمام سایت های خبری نام برد.
به گفته آقای خرامان ، تمامی سایت های Rss خوان بصورت متنی فعال هستند و این سایت با ظاهری گرافیکی و نمایش تمامی Rss ها در این محیط می توانند بیننده را برای استفاده بیشتر تشویق کند.

در irpnews.com سایت ها به چند گروه تقسیم می شوند. خبری ، وبلاگ ها و تالار ها ، هنری ، تجاری و تفریحی

انتخاب بهترین تیتر روز خبرنگار

انتخاب بهترین تیتر روز خبرنگار

سایت خبری تحلیلی خبرنگار در آستانه روز خبرنگار توان نگارش خبری خبرنگاران ایرانی در رسانه های مختلف را به مسابقه می گذارد.
اگر شما به عنوان یک خبرنگار می خواستید فرا رسیدن روز خبرنگار را در قالب یک تیتر خبری در رسانه خود منتشر کنید از چه زبانی بهره می جستید
خبرنگاران شاغل در مطبوعات و خبرگزاری ها یا خبرنگاران آزاد در رسانه های مختلف شنیداری و دیداری تا پایان مرداد ماه می توانند با انتخاب یک تیتر با شیوه ای متفاوت از آنچه تاکنون در نگارش اخبار خود به کار برده اند ، تیتر پیشنهادی خود را از طریق آدرس ایمیل info.khabarnegar@gmail.com به این مسابقه ارسال کنند.
این مسابقه در پایان توسط چند تن از اساتید رشته مطبوعات و روزنامه نگاری ارزیابی شده و بهترین تیتر از نظر شیوایی زبان و تکنیک های نوین تیترزنی و نگاه نو به روز خبرنگار در ایران معرفی خواهد شد.

لینک : http://www.khabarnegar.org/article.aspx?id=180

مهران بهروز فغانی در وبلاگ خود می نویسد: انتخاب بهترین در شاخه های روزنامه نگاری البته در ایران امکان ناپذیر است. چون زیر بخشی از علوم انسانی است و در علوم انسانی ۲*۲ مساوی ۴ نمی شود. این حرفه و شغل در این مملکت که دست بر قضا ژنرال زیاد دارد اما از سرباز پیاده نظام خبری نیست، همواره پر از ابهام و سلیقه و … است.

بلاگفا onlines.ir را فیلتر کرد.

بلاگفا onlines.ir را فیلتر کرد.

سایت وبلاگ نویسی بلاگفا که در چند ماه پیش آدرس سایت Persianweblog را فیلتر کرده بود، در اقدام دیگری آدرس سایت http://www.onlines.ir را نیز فیلتر کرده است.

سایت آنلاینز در زمینه ارائه سرویس های جانبی (مانند کد های جاوا اسکریپت، قالب وبلاگ، لینک باکس، خبرنامه) به وبلاگ ها فعالیت دارد که با فیلتری که بلاگفا در مورد این سرویس انجام داده است ، وبلاگ نویسان بلاگفا دیگر قادر به استفاده از امکانات سایت آنلاینز در وبلاگ خود نخواهند بود.

علت فیلتر کردن سایت آنلاینز توسط بلاگفا، ارائه کدی برای حذف تبلیغات بلاگفا در این سایت ذکر شده است. اما با توجه به اینکه سایت آنلاینز کد مربوطه را از روی سایت خود حذف کرده است، سایت onlines.ir همچنان در فیلترینگ بلاگفا به سر میبرد.

این اولین بار نیست که بلاگفا آدرس یک سایت را در وبلاگ های کاربران فیلتر میکند.حدود سه ماه گذشته بلاگفا سایت پرشین وبلاگ و همچنین جستجوگر dahio را را نیز در وبلاگ های کاربران فیلتر کرد و دسترسی کاربران این سایت را به سرویس های پرشین وبلاگ و Dahio قطع کرد.

نویسنده : حسین شرفی مدیر سایت http://persianweblog.com

به گزارش وبنا سایت Onlines.ir در این خصوص اعلام کرده است که همچنان در لیست کلمات فیلتر شده ی بلاگفا قرار دارد. و هم اکنون در حال مکاتبه با بلاگفا، برای حل این مشکل هستند.

تمامی کتابهای درسی همه مقطع‌ها را دانلود کنید

تمامی کتابهای درسی همه مقطع‌ها را دانلود کنید

سازمان آموزش و پرورش در یک اقدام جالب و جدید، تمامی کتاب های درسی خود را در اینترنت قرار داد.
تمامی این کتابها که از مقطع ابتدایی تا دبیرستان و پیش دانشگاهی نیز می باشند، بصورت فایل های PDF که یک فرمت استاندارد برای کتابهای الکترونیکی می باشد در سایت رسمی سازمان چاپ و نشر کتاب های درسی قرار گرفته است.
تمامی این کتاب ها بصورت کاملا رایگان در اینترنت قرار دارند و دسترسی آسان و راحت به کلیه کتاب ها یکی از ویژه گی های کاملا اختصاصی این سایت است.
شما می توانید کلیه کتاب ها را در سایت http://chap.sch.ir/MaghtaList.asp دریافت کنید.
همچنین این سرویس فرصت خوبی برای پشت کنکوری ها است که بتوانند به کتاب‌های جدید درسی، دسترسی داشته و عقب ماندگی های خود را جبران کنند.