ماه: تیر ۱۳۸۵

سایت های persianservices.com هک شدند.

سایت های persianservices.com هک شدند.

.:: آزمایشی ::.
کلیه سایت های موجود در سرور persianservices توسط یک گروه عرب هک شده است. این گروه که خود را Arab Security Team نام داده اند. بسیاری از سایت های موجود در سرور persianservices را هک کرده و پیفام No security 4 UR server را در یک صفحه مشکلی نمایش داده اند. در ادامه پیام Ur government kill lebanon innocents peoples and we hacked their servers نیز توسط این گروه در این سایت ها نوشته است.
این گروه تا زمان ارسال این خبر هیچ گزاری را در سایت خود و یا zone-h ثبت نکرده اند.

لیست برخی از سایت هایی که هک شده اند: http://www.ksh.ir
http://www.jdk.ir
http://www.kti.ir
http://www.arakintt.ir
http://www.arakintt.ir
http://www.farsiprojects.com
http://www.persian20.com
http://www.dashttrading.com
http://www.persianoc.com

این سایت به همراه بسیاری از دیگر سایت های دولتی ایران در این سرور توسط Black-Code & CRASH_OVER_RIDE هک شد.

در آخرین مراجعه به سایت persianservices این سایت هک نشده بود اما خبری هم از این رویداد در سایت این شرکت انتشار نیافته است.

سایت Cloob با چهره ای جدید

سایت Cloob با چهره ای جدید

.:: آزمایشی ::.
وبنا : سایت کلوب . کام پس از orkut به عنوان بزرگترین جامعه مجازی در ایران شناخته می شود و یکی از قوی ترین و پربیننده ترین سایت های اینترنتی در ایران است.
کاربران سایت کلوب امروز پس از مراجعه به سایت با یک چهره جدید از cloob آشنا شدند. سایت کلوب یا تغییرات در تمام بخش های (بخش ورودی و بخش اصلی) سایت و با استفاده از تکنولوژی ajax جان تازه ای به این سایت بخشید. کاربران سایت کلوب . کام که همیشه از پایین بودن سرعت استفاده از سایت گلایه داشتند. امروز Cloob جدید را با سرعتی باور نکردنی تجربه کردند.
امکانات جدید هم در سایت کلوب تکمیل کننده این تغییرات است. اگر برای مشاهده اطلاع بیشتر از دوستان خود می بایست به صفحه اختصاصی مراجعه می کردید. امروز فقط کافی است که با موس خود بر روی عکس دوستان خود بروید و اطلاعات بیشتری را از وی دریافت کنید.
همچنین در بخش جستجوی اعضاء از این پس می توانید جستجوی خود را دقیق تر کرده و خصوصیات فردی و ظاهر کاربران را نیز در نتایج جستجو بررسی کنید.
اگر از سایت کلوب . کام استفاده می کنید، حتما به بخش پیام ها نیز مراجعه کنید و از امکانات جدید این بخش و سرعت بالای آن لذت ببرید.

کله پاچه دات کام راه اندازی شد.

کله پاچه دات کام راه اندازی شد.

.:: آزمایشی ::.
سایت kalehpacheh.com (کله پاچه) توسط شرکت سفارش پیشرو راه اندازی شده است و از این پس شما می توانید کله پاچه را که غذایی لذیذ و سنتی می باشـد از طریق اینترنت سفارش دهید.
این سایت در صفحه نخست خود می نویسد : “گروه سفــارش پشرو در اقدامی نو و کارآمد تصمیم دارد با جدیدترین روشهای روز دنیا ، جهت آسایش و راحتی همشهریان محترم ، سفارشات غذایی را از طریق اینتــرنت دریافت و غذا را درب منزل تحویل دهـــد.”

آدرس سایت : www.kalehpacheh.com

یادداشت وبنا : اینترنت که روزی نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیای یک پایگاه تخصصی برای متخصصان بود، امروزه به یک نیاز روزمره تبدیل شده و به تمام سطوح جامعه وارد شده است.

OLC امروز ۷۳۹۰۶ سایت پربیننده دنیا بود.

OLC امروز ۷۳۹۰۶ سایت پربیننده دنیا بود.

بنا به گزارش سایت Alexa که یکی از معتبر ترین مراجع آنلاین برای تایید آمار بازدید از سایت ها می باشد، سایت OLC امروز در جایگاه هفتاد و سه هزار و نهصد و ششمین سایت پربیننده دنیا قرار گرفت.

لازم به ذکر است که از ایران تنها سایت های خبری و سرویس های وبلاگ فارسی و برخی سایت های تفریحی در این لیست قرار دارند.

همچنین در قسمت Reach per million users برای امروز عدد ۲۰ نمایش داده شده که نشان می دهد از هر یک میلیون کاربر اینترنت در جهان ۲۰ نفر از سایت OLC استفاده می کنند.

در قسمت Page Views per user هم آمار تعداد بازدید هر کاربر را نشان می دهد و عدد ۵ گویای این موضوع است که هر کاربر اینترنت بصورت متوسط ۵ صفحه از سایت را مشاهده کرده است.

توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که استاندارد جهانی Page Views per user بین رقم ۳ و ۴.۵ است. و تمایل کاربر به مشاهده صفحات سایت نشان از اهمیت و مفید بودن سایت برای کاربران دارد.

عکس از سایت alexa :
http://www.olc.ir/images/alexa.JPG