شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه راه اندازی شد

تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴
واژه سفر همیشه با سوالاتی اساسی گره خرده؛ "کجا برویم؟" ، "دیدنی‌ها و جاذبه‌های مقصد کدامند؟" ، "چگونه بیشترین بهره و لذت را از سفر خود ببریم؟" و... «شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه» مجالی است برای یافتن بهترین پاسخ‌ها برای سوالات شما در حوزه گردشگری و سفر!

واژه سفر همیشه با سوالاتی اساسی گره خرده؛ “کجا برویم؟” ، “دیدنی‌ها و جاذبه‌های مقصد کدامند؟” ، “چگونه بیشترین بهره و لذت را از سفر خود ببریم؟” و…

«شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه» مجالی است برای یافتن بهترین پاسخ‌ها برای سوالات شما در حوزه گردشگری و سفر! در این شبکه تخصصی ضمن بهرمندی و اشتراک گزاری تجربیات واقعی سفر و گردشگری به مجموعه‌ای بی‌نظیر از تصاویر و مطالب مرتبط با جاذبه‌های تاریخی، گردشگری، تفریحی، فرهنگی و… ایران زمین به زبان پارسی و انگلیسی دسترسی خواهید داشت. مشاهده پیش بینی آب و هوا و نیز مسیریابی حرفه‌ای و کامل از دیگر امکانات جذاب تیشینه است.

بنابراین وقت را تلف نکنید و با پیوستن به تیشینه لذت سفر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از گنجینه تجربیات و امکانات بی‌نظیر آن بهرمند شوید. برای مشاهده، لطفا روی لینک شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه کلیک نمایید.


درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.