اینترنت منزل وزیر هم اختلال دارد

تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳

همسر وزیر ارتباطات و رئیس دانشگاه آزاد واحد تهران غرب گفت: من و بچه‌هایم مدام اعتراض خود و دوستانمان را درباره اختلالات موبایل و اینترنت به گوش وزیر ارتباطات می‌رسانیم.

پروین داداندیش در گفت‌وگو با تسنیم، درباره اینکه آیا ارتباطات موبایل و اینترنتی شما در ماه‌های اخیر دچار اختلال شده است؟، گفت: بله؛ من سیم‌کارت همراه اول دارم و همانطور که دیگران دچار اختلال می‌شوند من هم با اختلالات مواجه شده‌ام.
وی ادامه داد: من و بچه‌هایم مدام اعتراض خود و دوستانمان را در این باره به گوش وزیر ارتباطات می‌رسانیم و البته ایشان هم در ارتباط با چنین مسائلی بسیار دغدغه‌مند هستند.

رئیس دانشگاه آزاد واحد تهران غرب در ارتباطات با اینکه آیا آقای وزیر صحبتی از زمان رفع اختلالات در منزل می‌کنند؟، عنوان کرد: فکر می‌کنم با کارهایی که تا الآن داشته‌اند چشم‌انداز روشنی در این زمینه وجود داشته باشد.


او افزود: بسیاری از اختلالات و مباحثی از این دست مربوط به حوزه زیرساخت می‌شود که باید تقویت شود و لذا با مصاحبه‌ای که اخیرا از ایشان دیدم که گفتند سه ماه دیگر اختلالات بهتر می‌شود، بنده چیز بیشتری از این موضوع نمی‌دانم.

همسر وزیر ارتباطات با بیان اینکه از اینترنت موبایل استفاده نمی‌کنم، قطعی اینترنت خانه وزیر را هم تأیید و اذعان کرد: شب که وزیر به خانه می‌آید پسرم می‌گوید اینترنت قطع است یا اینترنت فلان دوستمان در منطقه‌ای خاص دچار اختلال و قطعی شده است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *