برگزیدگان سومین دوره استارت آپ ویکند تهران معرفی شدند

تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱

سومین دوره استارت آپ ویکند تهران توسط شرکت خاورزمین سیستم کیش و به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد که در این مسابقه شرکت کنندگان طی ۵۴ ساعت ایده های خود را به محصول تبدیل کردند.

استارت آپ ویکند چیست؟

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.


برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت استارتاپ ویکند تهران مراجعه کنید.

جایزه تیم های برتر

تیم اول در سومین استارتاپ ویکند تهران به نکست راه پیدا می کند. با حمایت مالی یکی از صندوق های سرمایه گزاری فعال در زمینه وب٬ تیم اول سومین استارتاپ ویکند تهران می تواند این فرصت را داشته باشد تا در دوره استارتاپ نکست شرکت کند.

استارتاپ نکست چیست؟

نکست (Next) یک دوره ۵ هفته فشرده آموزشی-تجربی برای استارتاپ هاست. این دوره جهانی در سال ۲۰۱۲ توسط استارتاپ ویکند طراحی گردیده است تا در سراسر دنیا به تیم هایی که تشکیل استارتاپ داده اند آخرین راهکارهای تحکیم و پایدارسازی استارتاپ ها را آموزش دهد.

استارتاپ ویکند با همکاری استیو بلنک (Steve Blank)، یوداسیتی (Udacity)  و مرکز شتابدهی تک استارز(TechStars) بزرگترین و موثرترین برنامه فشرده آموزش کارآفرینی را طراحی نموده است. دوره های استیو بلنک اکنون در دانشگاه های استفورد، برکلی و کلمبیا تدریس می شوند.

برای اطلاعات بیشتر از نکست به وبلاگ استارتاپ ویکند تهران مراجعه کنید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *