نخستین شماره ماهنامه پیوست منتشر شد

تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱

در نخستین شماره این ماهنامه با دستمایه قرار دادن رویدادهای خبری یک ماه اخیر، مضامینی همچون محدودیت‌های شرعی برای اپراتور سوم تلفن همراه، انتصاب وزیر جدید فاوا، فشارهای ارزی بر بازار فناوری و سیر تحول مدارس در دوره معاصر مورد نقد و بررسی قرار گرفته‌اند و بخش پرونده ماه نیز به سابقه کشاکش‌های صنفی در بازار فناوری اطلاعات کشور پرداخته است.


علاوه بر بخش‌های یاد شده در پیوست این شماره قسمت‌های ویژه‌ای به حوزه‌های خدمت و تجارت الکترونیکی، باشگاه مدیران، راه‌حل‌های دیجیتالی و کتاب‌‌شناسی حوزه ICT اختصاص یافته است که به ترتیب موضوعاتی در خصوص فروشگاه‌های الکترونیکی، سه مدیر شناخته شده حوزه فناوری اطلاعات، رها سازی یک سازمان از فرآیندهای کاغذی و فلسفه فناوری اطلاعات در آنها به تفصیل تحلیل شده‌اند. بخش پیوست جهان نیز با نیم‌نگاهی به مهمترین گرایشات فناوری در سال گذشته پرونده قطور خود را به رایانش ابری اختصاص داده است.


طرح جلد شماره یاد شده هم با دستمایه قراردادن و راستی آزمایی سرویس‌های ادعا شده دولت الکترونیکی با عنوان ” استیضاح دولت الکترونیکی” منتشر شده است.


پیوست که پیش از این اقدام به انتشار چهار پیش شماره هم‌زمان با نمایشگاه‌های الکامپ و تلکام تهران نموده بوده، محصولی از موسسه رسانه‌ای پرسش است که به سردبیری آرش برهمند و شورای سردبیری محمدباقر اثنی عشری و مهرک محمودی، مجتبی محمودی منتشر شده است. نسخه الکترونیکی و اشتراک ماهنامه تحلیلی پیوست که راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را کانون توجه خود قرار داده است از طریق آدرس peivast.com قابل دسترسی است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *