نگاهی خودمانی و متفاوت به چالش‌های مدیریت در ایران

معرفی کتاب چند اشتباه رایج یک مدیرعامل نوشته شایان شلیله

تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۴۰۲

کتاب «چند اشتباه رایج یک مدیرعامل» توسط شایان شلیله نوشته شده است. این کتاب در ۷ بخش به چالش‌ها و اشتباهات رایج مدیرعامل‌ها در ایران می‌پردازد. کتاب با زبانی ساده و صمیمی، مثال‌ها و تجربیات واقعی نوشته شده و می‌تواند برای مدیرعامل‌ها و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، مفید واقع شود.

شایان شلیله در مورد کتاب خود می گوید:« در این کتاب در مورد اشتباه های رایجی نوشتم که معمولا مدیرعامل ها (بنیانگذاران و صاحبان کسب و کار) انجام میدن. من توی این سالها حداقل با ۲۰ شرکت و استارتاپ و مدیرعامل به عنوان مشاور (adviser) یا منتور (mentor) کار کردم و مواردی که در این کتاب به آنها اشاره میکنم، کم و بیش در تمام این شرکت‌ها وجود داشته و دارد. معمولا وقتی از من برای کمک دعوت به همکاری میشه، که مدیرعامل با این چالش مواجه که پرسنل یا کار نمی‌کنند و یا درست کار نمی‌کنند. یعنی از نگاه مدیرعامل، مشکل از طرف پرسنل شرکت و اعضای تیم دیده شده و نه خودش در جایگاه مدیرعامل. ولی در اصل این خود «مدیرعامل» بوده که باید رفتار خودش رو اصلاح میکرده.»

شایان شلیله از فعالان اکوسیستم استارتاپی و نوآوری کشور است. وی سال هاست که به عنوان یکی از چهره و سلبریتی های فعال در این اکوسیستم شناخته شده و در بسیاری از نقاط عطف اکوسیستم حضور داشته است. او به چشم خود تصمیمات خوب و بد کسب و کارهای مختلف را دیده است و اکنون نه تنها از روی تجربه ی شخصی خود، که تجربه ی ده ها و صدها استارتاپ و کسب و کار نوپای دیگر، کتاب چند اشتباه رایج یک مدیرعامل را نگاشته است.


 

تهیه کتاب چند اشتباه رایج یک مدیرعامل

کتاب چند اشتباه رایج یک مدیرعامل از سوی نشر بله منتشر شده و هم اکنون به صورت چاپی و الکترونیکی در دسترس است.

برای تهیه کتاب چند اشتباه رایج یک مدیرعامل می توانید نسخه چاپی آن را از دیجی کالا تهیه کرده یا اگر به کتاب های الکترونیکی علاقه دارید، نسخه ی الکترونیکی را از فیدیبو تهیه کنید.