نوبیتکس از نسخه جدید اپلیکیشن iOS خود رونمایی کرد

تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۴۰۲

پلفترم مبادله رمزارز نوبیتکس از نسخه جدید نرم‌افزار iOS خود رونمایی کرد. در این نسخه، آخرین قابلیت‌های نوبیتکس برای انجام معاملات امن، آسان و سریع در دسترس کاربران آیفون و آیپد قرار گرفته است. بخشی از این قابلیت‌ها مثل سفارش‌گذاری OCO، نمودار عمق بازار، هشدار قیمت و مدیریت دارایی‌ها در پرتفوی، تجربه دقیق و بهتری را برای انجام معاملات کاربران فراهم می‌کند که البته پیش از این در نسخه سایت و نرم‌افزار اندروید نوبیتکس در دسترس بودند و حالا به نسخه iOS هم راه یافتند.

آخرین امکانات نوبیتکس برای درآمدزایی از دارایی‌های رمزارزی راکد مثل استیکینگ هم به این نسخه جدید اضافه شده است. استیکینگ از جمله سرویس‌های نوبیفای نوبیتکس است که از زمستان پارسال معرفی شد و این امکان را به کاربر می‌دهد با قفل کردن دارایی خود و در ازای مشارکت در بهبود عملکرد شبکه بلاکچین، پاداش دریافت کند. کیف‌پول نوبیفای هم برای مدیریت بهتر دارایی‌های موجود در پروژه‌هایی مثل استیکینگ و ییلد فارمینگ به نسخه iOS نوبیتکس آمده است.

گفتنی است از امروز کاربران حرفه‌ای‌ دنیای رمزارزها می‌توانند از قابلیت فروش تعهدی نوبیتکس در آیفون و آیپد هم استفاده کنند. این ویژگی جذاب امکان دریافت سود از شرایط نزولی بازار را برای کاربران فراهم می‌کند. همچنین امکان برداشت امن، دفترچه آدرس‌ها، واریز شناسه‌دار و… دیگر ابزارها و امکاناتی هستند که به بهبود تجربه کاربری و افزایش امنیت دارایی کاربران کمک می‌کنند. آخرین نسخه iOS نوبیتکس را می‌توانید از این آدرس دریافت کنید