اطلاعات کامل مراکز واکسیناسیون در بلد نمایش داده می‌شود

تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
مراکز واکسیناسیون در بلد

اطلاعات کامل مراکز واکسیناسیون در نقشه و مسیریاب بلد نمایش داده می‌شود.

براساس اعلام روابط عمومی نقسه و مسیریاب بلد، بعد از حدود یک ماه از شروع واکسیناسیون به صورت عمومی در کشور و ایجاد صف‌های طولانی، سرانجام نقشه و مسیریاب بلد اطلاعات جامع درباره مراکز تزریق واکسن کرونا را روی نقشه نمایش داد. این اطلاعات شامل ساعت کاری و میزان شلوغی هر مرکز، رده سنی افراد واجد شرایط، زمان واکسیناسیون، نوع واکسن، مدارک لازم، و سایر اطلاعات تکمیلی می‌باشد. 

این اطلاعات در شهر تهران هر روز توسط نیروهای بلد و کاربران مشارکت‌کننده بروزرسانی می‌شود و کاربران با مراجعه به این نرم‌افزار می توانند آخرین وضعیت و اطلاعات در مورد هر مرکز تزریق واکسن را مشاهده کنید. همچنین آخرین زمان بروزرسانی این اطلاعات هم در صفحه مربوط به هر مرکز واکسیناسیون نوشته شده است.  اطلاعات مراکز واکسیناسیون کرونا در محدوده‌های شرق تهران، غرب، تهران، شمال تهران و جنوب  تهران قابل مشاهده است و به زودی برای شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرج و اهواز نیز در دسترس خواهد بود.


علاوه بر این نقشه بلد برای کاربرانی که در استان تهران هستند، اطلاعات کامل واکسیناسیون و اخبار کرونا را در صفحه اصلی نمایش می‌دهد. در کنار میانبر‌های کاربردی برای نمایش مراکز واکسن کرونا و مراکز تست کرونا، آمار واکسیناسیون و اخبار و توضیحات مربوط به واکسیناسیون نیز اضافه شده است. بلد در بخش دیگری از نقشه خود، تجربه کاربران در فضای مجازی در هنگام واکسیناسیون را نیز اضافه کرده است. در این قسمت تجربه‌های متفاوت کاربران در مراکز مختلف در کشور نمایش داده می‌شود و کاربران می‌توانند با به اشتراک‌گذاری نظر و عکس خود در صفحه همان مرکز واکسیناسیون، در به روز بودن اطلاعات مراکز واکسیناسیون کرونا مشارکت داشته باشند.

اخبار اکوسیستم استارتاپی را از کانال تلگرام وبنا دنبال کنید

مراکز واکسیناسیون در بلد

سهولت دسترسی به اطلاعات دقیق و جامع و کاربردی در فرآیند واکسیناسیون برای شهروندان، هدف اصلی بلد در آخرین به‌روز رسانی بوده است و به زودی در سراسر کشور و برای همه کاربران فعال خواهد شد.

در حال حاضر شهروندان تهرانی می‌توانند با استفاده از میانبر مراکز واکسیناسیون در صفحه اصلی نقشه بلد، نزدیک‌ترین مراکز واکسن کرونا و اطلاعات کلیدی در مورد هر مرکز را در اطراف محل زندگی خود مشا‌هده کنند.

مطالب مرتبط:

راه‌اندازی سامانه ملی ثبت واکسن کرونا 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *