چهارمین همایش بین المللی بیوتکنولوژی برگزار می شود

تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
چهارمین همایش بین المللی بیوتکنولوژی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری چهارمین همایش بین المللی بیوتکنولوژی و دوازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی خبر داد.

آنطور که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرده، همایش‌های بین‌المللی و ملی بیوتکنولوژی ایران هر دو سال یک بار برای آشنایی پژوهشگران و تولیدکنندگان داخلی با جدیدترین دستاوردهای زیست فناوری ایران و جهان برگزار می‌شود.

امسال نیز با تاکید بر زیست فناوری در حوزه امنیت غذایی و تبیین این مهم، با شعار «سده ۱۴۰۰؛ زیست فناوری برای امنیت غذایی و سلامت» در تابستان سال ۱۴۰۰ دایر خواهد شد.


این همایش در محورهایی همچون «زیست فناوری و ویروس کرونا»، «زیست فناوری گیاهی»، «زیست فناوری جانوری»، «اقتصاد و تجاری‌سازی زیست‌فناوری» و «زیست فناوری پزشکی، واکسن و داروهای نوترکیب» پژوهشگران را دور هم جمع می‌کند.

 

اخبار اکوسیستم استارتاپی را از کانال تلگرام وبنا دنبال کنید

 

همچنین «محصولات تراریخته، ویرایش ژنی و ایمنی زیستی»، «زیست فناوری میکروبی، غذایی، محیط زیست و صنعتی»، «زیست فناوری سامانه‌ها و زیست شناسی مصنوعی»، «اخلاق فقه و حقوق زیست فناوری» و «سیاست گذاری و مدیریت زیست فناوری» از دیگر محورهایی است که به آن پرداخته می‌شود.

«چهارمین همایش بین المللی بیوتکنولوژی و دوازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی» ۳۱ مرداد تا دوم شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود و علاقه‎ مندان برای ارسال مقالات خود تا پایان اردیبهشت‌ماه فرصت دارند.

سایر خبرها:

راهکارهای فناوری برای صنعت در ریورس پیچ اینوتکس ۲۰۲۱

مسابقه انتخاب بهترین لندینگ پیج سال برگزار می‌شود

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.