ارسال ۷۰۰ اثر به جشنواره ایران ۱۵۰۰

تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
جشنواره ایران 1500

آی قصه از ارسال ۷۰۰ اثر به جشنواره ایران ۱۵۰۰ خبر داد.

آنطور که روابط عمومی آی قصه اعلام کرده، تاکنون ۷۰۰ اثر به جشنواره «ایران ۱۵۰۰» ارسال شده است. در این جشنواره که ۱ اسفند ۹۹ آغاز به کار کرده ایده‌های مردم در مورد ایران در ۱۰۰ سال بعد را دریافت می‌شود و به خلاقانه‌ترین ایده جوایز ارزنده اهدا اهدا خواهد شد.

این جشنواره که مختص کودک و خانواده‌ است، توسط موسسه فرهنگی هنری آی قصه و شرکت دانش‌بنیان دنیای کودکان آی‌قصه با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شده است. پیشتر این جشنواره تا اول خرداد تمدید شد و حالا تنها ۲۰ روز از مهلت ارسال آثار باقی مانده است.


پس از پایان مهلت، هم اینک مرحله اول داوری در حال انجام است و داوری نهایی آثار توسط گروه داوران وحید رجبلو، بنیان‌گذار توانیتو، امیر ناظمی، رییس سازمان فناوری ایران، الهام پاوه‌نژاد بازیگر سینما و تئاتر، شاهین طبری، بنیان‌گذار چارگون، آرش برهمند، سردبیر ماهنامه پیوست، نازنین دانشور بنیان‌گذار تخفیفان، مشکات اسدی، مشاور اجتماعی سازمان فناوری اطلاعات ایران، محمد طلوعی سردبیر مجله ناداستان، پیمان فاطمی، کارگردان و عروسک‌گردان، پوریا عالمی نویسنده کودک و سردبیر آی‌قصه، در هفته اول خرداد انجام خواهد شد.

متقاضیان برای اینکه در این مسابقه شرکت کنند باید در انتشار پست خود در شبکه‌های اجتماعی از هشتگ‌های مسابقه #IRAN1500 و #ایران۱۵۰۰ استفاده کنند یا آثار خود را در سایت ir1500.ir قرار دهند و به این صورت به جمع شرکت‌کنندگان جشنواره ایران ۱۵۰۰ می‌پیوندند.

سایر مرتبط:

مهلت ثبت‌نام اینوتکس آکادمی تمدید شد

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *