در حوزه لاستیک و پلاستیک؛

شرکتهای دانش بنیان در «چاینا پلاس ۲۰۲۱» حاضر می شوند

تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

شرکت‌های فعال حوزه لاستیک و پلاستیک می‌توانند به صورت آنلاین در نمایشگاه چاینا پلاس ۲۰۲۱ شهر شنزن چین مشارکت کنند.

به گزارش ,fkh به نقل از معاونت علمی و فناوری، توسط خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در چین، شرکت‌های فعال حوزه لاستیک و پلاستیک می‌توانند در نمایشگاه چاینا پلاس چین که ۲۴ الی ۲۷ فروردین‌ماه سال جاری در شهر شنزن این کشور برگزار می‌شود حضوری آنلاین داشته باشند و از مزایای حضور در بازار جهانی بهره‌مند شوند.

این نمایشگاه فضایی برای ارائه آخرین دستاوردها و دستگاه‌های پیشرفته تولید و گستره وسیعی از مواد خام و مواد شیمیایی صنعت پلاستیک و لاستیک از سراسر جهان است. خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در چین با توجه به محدودیت‌های صورت گرفته به واسطه شیوع ویروس کووید ۱۹ با همکاری نیروهای محلی در چین آماده ارائه خدمات به شرکت‌های متقاضی حضور در این نمایشگاه است.


خدماتی چون «جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز شرکت‌ها و رصد نمایشگاه»، «معرفی محصولات شرکت‌های متقاضی»، «برگزاری جلسات رودرروی آنلاین با مشتریان»، «مذاکره و خرید مواد مورد نیاز شرکت‌ها» و «بازرسی و بازدید از شرکت‌های چینی» به مجموعه‌های متقاضی ارائه خواهد شد.

توسعه سریع دانش و فناوری، به شکل قابل ملاحظه‌ای کاربردهای لاستیک و پلاستیک را در دنیا افزایش داده است. نمایشگاه چایناپلاس به سکویی تجاری و مکانی متمایز برای ملاقات فعالان حاضر در این صنعت تبدیل شده است.

این نمایشگاه برای افرادی که به دنبال راه‌حل‌هایی برای ارتقا ویژگی‌های محصولاتشان، ساده کردن فرآیندهای تولید و عملیات‌های زنجیره‌ای تأمین و همچنین بهینه‌سازی بهره‌وری انرژی در کار خود هستند، بهترین‌ها را آماده کرده است. همچنین در سال‌های اخیر پا به عرصه‌های جدیدی مانند تولید هوشمند، معرفی مواد با فناوری‌های پیشرفته و راه‌حل‌های سبز و طبیعت دوست گذاشته است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *